PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Apokalypsa - Smoker



brano0918
01-02-16, 15:57
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či by ste náhodou nedali Smokera ku VIP, je podľa mňa dosť otravný.., a hlavne ak ho má polovica servera, tak keby ste to pridali k VIP, nebolo by to už také zlé ako teraz.. Podľa mňa by to prispelo ku kupovaniu VIP :-) ale to je na Vás, je to len návrh..

Paulie
01-02-16, 16:13
pro ;) podle mě jsi to velmi vystihl tím, že hráče to velmi štve a toto by zabránilo, aby si to bral celý server. Dobrý nápad.

Reflex.
01-02-16, 16:36
S tym suhlasim, ze sa to da tazko uhrat, niekedy je ti priam nemozme, je to skvely napad, dat ho iba pre VIP hracov.
Ja som ZA.

Samco
01-02-16, 16:44
Proti

MartyEE
01-02-16, 17:59
NIE - VIP aj NO-VIP by si mali byt rovní, rozdieli by mali byť minimálne
nehovoriac o tom, že či sa to dá alebo nedá uhrať, nebolo tu už niečo ohľadom Smokera?

Reflex.
01-02-16, 18:17
Tak to potom mozeme dat aj Huntera pre nonvip...

Samco
01-02-16, 18:20
Tak to potom mozeme dat aj Huntera pre nonvip...

O to práve ide, pre VIP je už Hunter, to si myslím, že stačí. Roky už je zaužívané, že smoker je pre každého, tak nvm prečo by sa to malo meniť, len kvôli tomu, že so smokermi je ťažké hrať.

brano0918
01-02-16, 18:34
Akože já by som problém proti smokerom nemal, kebyže sa nedá ťahať cez steny :-), a myslím že ide ťahať cez steny je bug, ak by sa to dalo nejak vyriešiť, že keď už automaticky prejde smoker cez stenu, ten jazyk sa dá preč.. Tak by som žiadny návrh nedaval :-) ale to, že ťahajú cez steny, že tomu nemôžete nijak zabrániť, to už je troška blbé :-)

Skk
01-02-16, 18:43
Ja som ZA ! ​Je to dobrý nápad :-)

Reflex.
01-02-16, 19:12
Akože já by som problém proti smokerom nemal, kebyže sa nedá ťahať cez steny :-), a myslím že ide ťahať cez steny je bug, ak by sa to dalo nejak vyriešiť, že keď už automaticky prejde smoker cez stenu, ten jazyk sa dá preč.. Tak by som žiadny návrh nedaval :-) ale to, že ťahajú cez steny, že tomu nemôžete nijak zabrániť, to už je troška blbé :-)

V tomto mas pravdu, len to bude asi problem zrealizovat, skor by som obmedzil pocet pritiahnuti na 7. (priklad)

brano0918
01-02-16, 19:14
Ale ono to už nejak je, že ak ťaháš cez stenu, ak si už nejaké 2 metre za stenou, tak sa ten jazyk dá preč, ale 2 metre.. to je málo, trebalo by to už dať hneď, jak prejde za stenu. Alebo máš pravdu, obmedziť, ale 7 je ešte dosť..

Reflex.
01-02-16, 19:27
Zas nemozeme uplne ,,oskubat,, toho smokera o jeho schopnost pritahovat hracov, 7 sa mi zda ako optimalne cislo.

E: len tak pre info, smoker sa uz riesil tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?44248-Zm-Apokalypsa-2-Smoker.

Skk
03-02-16, 16:43
To zas nie načo 7 priťahovaní ? to je to isté aj tak to s prepačením sere hráčov podľa mňa to treba dať k VIP a bude to ok :-)

brano0918
03-02-16, 17:04
Ak by sa nejak zakázalo, že sa to cez steny ťahať nedá, tak by to bolo super, a nemuselo by sa to dať pre VIP ani obmedziť.., ale keď to nepôjde tak aspoň k VIP to dať..

Reflex.
03-02-16, 17:07
To zas nie načo 7 priťahovaní ? to je to isté aj tak to s prepačením sere hráčov podľa mňa to treba dať k VIP a bude to ok :-)

Ono je to diskutabiabilne, ja by som aj bol za, aby sa pridal Smoker pre VIP hracov, lebo niekedy je to fakt hardcore, ale ked si to zoberies, je to obycajny zm, ktory moze iba pritahovat hracov, to je jeho zakladna schopnost, neni nicim vynimocny narozdiel od Huntera...
Neviem, ono by sa aj mohla spravit anketa, ze ci dat smokera pre VIP alebo nie, a potom by sa uvidelo.

Skk
03-02-16, 19:37
Jj ale podľa mňa väčšina ľudí bude hlasovať ZA pridanie smokera k VIP :-)

killer-savage
03-02-16, 20:40
Co riesite? sak smoker je medzi najslabsich zm, lahko sa da zabit, ma malu rychlost aj malo hp. to chcete tak slabeho zm hodit medzi vip?

Reflex.
03-02-16, 20:51
Co riesite? sak smoker je medzi najslabsich zm, lahko sa da zabit, ma malu rychlost aj malo hp. to chcete tak slabeho zm hodit medzi vip?

Tu vobec nejde o to, ci je slaby, alebo silny, vyexpis si ho a mas tolko HPckek, ako bhop.
Ide o jeho schopnost, ze ked vas pritiahnu 3 smokery naraz + jeden sa schova za roh, tak veru mas co robit, aby si prezil.

Ja by som osobne dal navrh, aby sa obmedzil pocet smokerov na serveri, ako je to s niektorymi zbranami.

killer-savage
03-02-16, 21:01
ked ma chytia aj 10 smokerov naraz, tak ich pritahovacia sila neni zvysena, staci len skakat, strielat a posuvat sa protysmeru pritahovaneho smeru a ono to povoli. ale mohlo by sa to obmedzit aspom by sa vam lahsie hralo.

Reflex.
03-02-16, 21:11
ked ma chytia aj 10 smokerov naraz, tak ich pritahovacia sila neni zvysena, staci len skakat, strielat a posuvat sa protysmeru pritahovaneho smeru a ono to povoli. ale mohlo by sa to obmedzit aspom by sa vam lahsie hralo.

Ked skaces, tak sa ti max. zvacsuje crosshair a strielas do vomanu... To funguje iba v kempoch, kde si v ducku.
Tu ide hlavne novacikov, aby hned po prvom pripojeni neleavli kvoli smokerom.

killer-savage
03-02-16, 21:20
Ti novacikovia leavuju skor kvoli mne lebo nemaju sancu ked ich dam na 1-2 hity :D mno ale casto vidim ze aspom 2 smokeri furt spolupracuju a v tom je ten problem. by som navrhol aby sel clovek chytit iba jednim smokerom alebo spravit take obmedzenie podla poctu hracov.

Reflex.
03-02-16, 21:50
Hej, to sa mi zda racionalne riesenie, aby sa obmedzil pocet smokerov.

rIDer
03-02-16, 22:04
Proti.

Zase další příhravání bhopperům / lasterům, který už se i tak nedaj dohnat. Rovnou můžeme dát anketu, jestli se maj upilovat drápy hunterům a taky budou všichni "pro" hlavně non-vip. Holt, to že si berou lidi hodně smokery je reakcí na něco a co tak vidím, tak těch "Lasterů" tady píše víc než dost.. Navíc už se to fóru řešilo..

Reflex.
03-02-16, 22:11
Kotel napisal, parafrazujem: ,,Cielom tohoto serveru je, aby bolo prezitie co najtazsie,, cize v tomto s tebou suhlasim Rider, aby sa smoker ponechal aj pre nonvip, ale musis brat aj ohlad na zacinajucich hracov, tiez si chcu zahrat.

Mohol by sa spravit kompromis, ze by sa bud obmedzil pocet smokerov, alebo obmedzil pocet pritiahnuti na 7.

rIDer
03-02-16, 22:24
Začínajícím hračům šanci nedáte, i kdyby jsme zrušili všechny zombie class :D To můžeme rovnou boomerovi zakázat blejt a bude..
Fraghunters tu budou pořád, těm se nelibí smoker. Mě se zase nelibí, že si někdo kolo co kolo lítá s lastem a bhop "utilitou" honí skóre s partou blbečků, kteří mu k tomu pomáhaj. Holt skóre si musíš zasloužit. Přitom musíš mít i dávku štěstí. Ne že se to pro pár jedinců stane samozřejmostí.........

killer-savage
03-02-16, 23:20
Ja chodim len solo a casto mam vysoke skore ale je to furt podla mna este eazy ale co kebyze sa pridaju dalsie schopnosti za ct, potom by sa nejak ubranil jako jedovate kulky alebo zmena gravitacie.