PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



Workout
08-01-12, 20:03
Ahoj,
Neska som išiel hrať csko bola mapka Assault_lol k banu došlo po tom ako som predieroval krabicu.. a potom som strielal do budovy plechovej len tak či náhodá dá skill alebo nie ..a zrazu sa mi už len vypísalo walk hack.. myslím, si že ban som dostal neoprávnene a "anticheat" by cheaty zistil nie ?.

Môj nick v hre je : Workout
IP adresa : 78.98.165.42

elmawerick
08-01-12, 20:04
dodaj výpis z konzole

kashpi
08-01-12, 20:05
to je asi tvoje, že?
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=18710

BAN dal Admin $vac!nar (Svacinar)
určitě dodá demo, on nedává jen tak bany :)

Svacinar
08-01-12, 20:07
No, to bude problém. Dema mám na jiném PC, ale ve zkratce: čumíš přes zdi, někdy to pro jistotu proděruješ tam, kde to ani nejde etc.
Dema ale dodám, sledoval jsem tě s kolegou. Jen co ho seženu, tak to budeš mít tady.

Workout
08-01-12, 20:41
to je dôvod, že dierujem aj kde to nejde ja jen tak strilym kam ma napadne tak tot teda dôvod na ban neni.

Trsak
08-01-12, 21:09
Hh, ty si jeste troufas zadat o unban? :DDD

Ty jsi mel na 100%, svoje demo sem hodim zitram hned co se vratim domu.

A ted neco k tvemu stylu hrani:.
1. Kolo si to WH nijak neskryval, nejen ze si deroval tam, kde se ani derovat neda :D, dokonce jsi miril na ne pres zed kdyz si nekde campil :D. Pote sis asi rekl ze budes delat hrozne nenapadneho a asi 4 kola za sebou si se nechal nenorrmalne zabit :D. Napriklad si vlitl do houfu T a ani si nestrilel a cekal si nez te zabijou :D. Pote se to vse opakovalo :D.

A nerikej mi, ze ty diry byli skill :D.. Ani f0rest se nezastavi na assaultech a nederuje barak primo na enemy :D. Nebo ty tvoje diry s awp, kdy si miril do chodby a z niceho nic si strelil do zdi, kde byl samozrejme enemy.. Problem byl v tom, ze si mu vetsinou nehitl, protoze si tu "diru" dal do 2 metrove zdi pres pul mapy, kde by to nikoho nenapadlo :D.

Si proste EPIC :D

Workout
08-01-12, 21:17
Wh žádne to možno skrz toho, že vedla mňa sedel kamarát a radil mi sem tam.. A Wh určite ne .

Trsak
08-01-12, 21:19
V pravidlech mas, ze kdyz ti radi kamarad, muze to byt brano jako WH, cya.

Workout
08-01-12, 21:20
Takže unban nedostanem ???...

I-Mouse
08-01-12, 21:21
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Ennemy Down! bb ne

Workout
08-01-12, 21:28
Tak potom je to na čo ?.. a nedá sa to nejak odpustiť a dať mi to napr na 1 mesiac 2 týždne alebo ták iný dobrý portál jak kotelna snad ani neni a ja som si to pos*al neznalosťou...

Trsak
08-01-12, 21:29
Jedina moznost je koupit si steam.

Workout
08-01-12, 21:31
Hlúposť :D.. tak škoda no majte sa tu pekne :)