PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - navrácení map - cs_italy a de_widlakof



Shakespeare
03-02-16, 18:02
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli by šla navrátit mapa CS_Italy.
Je to mapa kdysi dosti hraná a myslím si že i hraná bude :-) .
Jediné malé mínus je budova :-) ale to by nemusel být problém sám využívám spíše norm.gravitaci.

Přidáním této mapy bych udělal taktéž změnu a to v Hostages dle mého sou za ně ty body zbytečné,
dal bych body jen za výhru jako vždy :-)

Omlouvám se nevšiml sem si příspěvku ohledně přidávání map :-D
když toto téma smažete bez rozebrání pochopím to :-D

Troppe
03-02-16, 19:09
Italy sloužila hlavně k přenášení hostage. Za mně PROTI.
Radši bych uvítal de_widlakof. Stačí,když se bloknou kanály a mapa je hratelná,ale na to už je jiný thread.

mirecc
03-02-16, 22:27
Ja by som uvítal oby dve mapy... pokiaľ by sa v italy odstránili tie hostage tak by to bolo dobre , sám som tu mapu mal celkom rád takže som Pro

Shakespeare
04-02-16, 00:25
to je názor proti názoru :-)
mě osobně nikdy hostage na Furienovi nezajímali :-)
mě zajímala mapa která mě baví a bude bavit :-)
a myslím si že nejsem jediný takže této mapě dávám šanci :-)
jen bych na ní zrušil body za hostage mno :-D

TheRockO.o
05-02-16, 23:35
Italy mne osobne moc nechýba ale mapa de_widlakof by sa vrátiť mohla. :-)

_Koker_
06-02-16, 11:33
Widlakof by se mohla vrátit, kdyby se zablokovali ty tunely , ta mapa byla super na awp, ale i celkově na rushe za T .

bol raz jeden král
06-02-16, 16:02
Též bych byl spíš pro tu mapu widlakof.

Tečka
06-02-16, 16:11
Myslím, že widlakof by se přidat mohla, nic se tím nezkazí, kempí se všude a řeší se to, tak proč by to nešlo i s widlakof.

Baxo15
06-02-16, 18:43
widlakof nieje zlá mapa,takže proč ne.

stoulant
07-02-16, 08:52
de_widlakof by se mohla přidat

Darongodx
07-02-16, 09:41
Widlakof bola odobraná kvôli neustálemu kempu a úzkym uličkám, ktoré výrazne sťažovali podmienky pre strafovanie. Ale ak ju tam tak veľmi chcete, tak si ju pridajte, ale potom mi nespamujte každých 5 minút na steame, že vás na tej mape niekto zabil z kempu. Na tej mape nejde nekempiť. Som PROTI

Del!k98
07-02-16, 10:28
Vy si myslite že tieto mapy sa odstránili len tak z furienu ? Keď boli tieto mapy na furiene ste tam možno ani nehrali, tak neviete ako to tam bolo. Hlavný dôvod bol kvôli kempu, ako už v kanále tak na strechách , o italy ani nepišem.

Koprakek
07-02-16, 10:34
Souhlas s Delikem.

Shakespeare
08-02-16, 23:21
Hrál jsem v době kdy tyto mapy byly :-)
takže vím jaké to bylo :-) k Widlákovi mě to nikdy netáhlo :-)

Italy to je důvod proč sem toto téma založil :-)
myslím si že nejsou tak hrozně tenké ty uličky když se nato tak podívám jediný problém je budova :-)
ale nic co by HE nezvládlí a myslím si že každá mapa má své mínus :-)
každá Dust mapa má místa kde se rádoby takticky čeká :-) a sou těžká pro Furiena zdolat :-)
Italy má svou budovu :-)
a když tam zavedete kill Hstg a žádné body za záchranu jen za výhru :-) ani schovávat se za ty Hstg nebudou :-)
Hstg to byl největší zlořát na té mapě :-)

Idea
08-02-16, 23:24
Italy sa zrusila spolu s ostatnymi cs mapami z vaicerych dovodov, neustale huntenie hstg, na furien nevhodne mapy z dovodu malych uliciek, domov a podobne widlakof je na tom podobne neustaly kemp v kanaloch atd, proti obidvom.

Novic
27-02-16, 01:21
Proti italy.
Za de_widlakof

Na tej mape som začínal, keď som sa dostal k furienu, páčilo sa mi lietať s furienom po strechách a mať výhľad na enemy. Zablokovať kanále a bola by to určite hratelná mapa.

Troppe
29-02-16, 20:23
Dal bych anketu,jestli by hráči chtěli navrátit mapu de_widlakof.
Co jsem se tak ptal lidí,tak většina by ji chtěla znovu hrát.
Ty tunely.. Dá se to uhrát. Můžou se i zablokovat.

Burak1
29-02-16, 22:22
Jsme pro přidání widlakof mapy. Tunely můžu zablokovat.

Eust.
29-02-16, 22:59
Příště podobná témata pište SEM (http://csko.cz/forum/showthread.php?21038-Nov%E9-mapy-na-Furien-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED), nezakládejte zbytečně další. Každopádně mapy jako Widlakof a Italy se už na server nevrátí, byly z dost patřičných důvodů odebrány.

_Koker_
29-02-16, 23:03
Příště podobná témata pište SEM (http://csko.cz/forum/showthread.php?21038-Nov%E9-mapy-na-Furien-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED), nezakládejte zbytečně další. Každopádně mapy jako Widlakof a Italy se už na server nevrátí, byly z dost patřičných důvodů odebrány.

Nemohla by se vrátit, kdyby se zablokovali ty tunely ?

Eust.
29-02-16, 23:08
Nemohla by se vrátit, kdyby se zablokovali ty tunely ?

Kanály jsou jen malou součástí toho celkového problému, kterému se říká "Widlakof". To by jsme museli bloknout všechny střechy, barák, kanály, odstranit trabanta a možná, ale opravdu jen možná by se to dalo hrát. Ale s těma ultra prostorama už je sama o sobě ta mapa dost špatná.

_Koker_
29-02-16, 23:19
Kanály jsou jen malou součástí toho celkového problému, kterému se říká "Widlakof". To by jsme museli bloknout všechny střechy, barák, kanály, odstranit trabanta a možná, ale opravdu jen možná by se to dalo hrát. Ale s těma ultra prostorama už je sama o sobě ta mapa dost špatná.

Mě ta mapa přišla fajn, když jsem ji hrával , podle mě na ty střechy se není nějaký problém dostat za Furiena, ale pravda, když by tam stalo třeba 5 ctček, tak by to byl celkem problém , ale jinak jsem tu mapu mel celkem rad , za Furieny se dalo celkem pěkně rushovat, ale tak když ta mapa nebude, tak se svět nezboří, myslím že by tu mapu uvítalo celkem dost lidi, co se dá dělat :hypocrite:

Troppe
29-02-16, 23:32
Když třeba na dustce potkáš 2 CTčka u sebe tak je to i tak těžké :D
Rád bych si tu mapu znovu zahrál,na Furienech :)

Eust.
29-02-16, 23:36
Vám sice přišla fajn, ale vy nemusíte řešit nepřetržité stížnosti hráčů na kemp a nikoho z adminů to nebaví furt řešit dokolečka. Nikdo ze stávajících adminů to nezažil, jaké to je tam adminovat, proto jsou pro. Z pozice hráče mi ta mapa taky vyhovovala, měl jsem ji rád a vždy jsem na ní řádil jak černá ruka, ale jak říkám, z pozice admina už je to o něčem jiném a musím být proti. Dám ti jeden příklad. Před nějakejma čtyřma rokama, kdy tu hrál ještě např. Emerikn, Slezo, Dexter, Ciper, já nebo kdokoliv jinej a slezli jsme se min. ve dvou z téhle skvadry v jednom teamu, tak ta hra ztratila smysl, protože nikdo nás nebyl schopnej sundat za CT ani za T. Protože my bohužel známe ta OP kemperská místa, která se dost zneužívají(mluvím o CT) a věř mi, že ty stížnosti by lítaly jak na běžícím páse.

_Koker_
29-02-16, 23:43
Jasný chápu , řešením taky toho kempu, by se mohl snížit adrenalin , to uz se myslím taky řešilo , co se dá dělat :gg:
Btw mohl by ses prosím te podívat na tu mapu co jsem navrhoval ?:happy:

Mr.BlackDay
10-03-16, 00:07
tiež s tebou súhlasím :) je to super nápad vrátiť kľudne viac tých starších máp :)