PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč Kotelny (1. štvrťrok 2016) nominácie od hráčov



Idea
02-02-16, 16:02
Tak by som zacal, nechcem nominovat ani hraca ani admina ako skor roBota, konkretne admina Koprakek, staci sa pozriet do banlistu a je asi jasne preco, banuje vsetko co vidi, je tu snad 25/7 a riesi vsetky servery, nejako stiha aj krvavy zivot.

Bager258
02-02-16, 16:23
Nominujem "Byznis"a - je to pohodak, banuje a pomaha

Del!k98
02-02-16, 17:03
Ja by som jednoznačne nominoval admina : Eust.

Keď sme sa prvý krát spoznali na furiene pred X rokmi, veľmi mi pomohol.
V tomto období nemá veľkú aktivitu, ale kedysi na furiene robil ako jediný poriadok + kopec banú, aktivita.
Naučil ma veľa vecí, pomohol mi, keď som bol začiatočník.
Keď som mu napisal na steam kvôli cheatrovi, tak dobehol hneď ako sa dalo.
Podľa mňa spravil pre kotelňu veľá dobrých vecí od kopec banu cheatru až po pomáhanie hráčom, ktorí mali problémy.

Paulie
02-02-16, 18:17
Dobrý den,
Nominoval bych: Mária

Proč? jde příkladem a vzorem hráčů znám ho nějaký ten pátek na serveru má slušné chování rád pomůže či poradí
Jak pomáhá? udělal si svůj YT channel, aby ukázal hráčům jak postavit kempy na serveru a důkladně to vysvětlil a udělal si s tím práci (na serveru BB).
Většina hráčů na BB, Furien nebo JailBreak ho respektuje, protože si ho získal dobrým chováním pomáháním apod.
Myslím si že tento člověk si to zaslouží víc než dost.
a toto je vše, děkuji za pozornost
Jestli jsem zde vše nenapsal můžete lidi doplnit ;) budu jen rád :)
Odkaz: http://csko.cz/forum/member.php?29925-Mario

CMBR
02-02-16, 18:42
Dobrý den,
Nominoval bych: Mária

Proč? jde příkladem a vzorem hráčů znám ho nějaký ten pátek na serveru má slušné chování rád pomůže či poradí
Jak pomáhá? udělal si svůj YT channel, aby ukázal hráčům jak postavit kempy na serveru a důkladně to vysvětlil a udělal si s tím práci (na serveru BB).
Většina hráčů na BB, Furien nebo JailBreak ho respektuje, protože si ho získal dobrým chováním pomáháním apod.
Myslím si že tento člověk si to zaslouží víc než dost.
a toto je vše, děkuji za pozornost
Jestli jsem zde vše nenapsal můžete lidi doplnit ;) budu jen rád :)
Odkaz: http://csko.cz/forum/member.php?29925-Mario

xd

Btw, když už píšu, tak Does

Giussepe
02-02-16, 20:12
nominuju admina Big Smoke. Lítá po serverech jak nadrženej komár a banuje co se dá.

Troppe
02-02-16, 21:59
xd


Nechápu,co máš za problém.

Chtěl bych nominovat Samča (http://csko.cz/forum/member.php?15632-Samco). Pomohl mi v začátcích a určitě ne jenom mně.
Hodně se staral o ZM Servery,teď už na to není sám :strongbench:
Je skoro pořád aktivní a banuje co se dá. GL

MartyEE
02-02-16, 22:03
Nominujem: Mario
z prostých dôvodov, či už pomáhanie slabším hráčom viď. YTB, chodí vždy na hlásenia a je priateľsky je toho ovela viac, ale je to spravny typek skrátka hore palec pre teba :thumsup4: :rolleyes:

spaidyk
02-02-16, 22:12
Pro me to je urcite Koprakek, on mi vzdycky pomuze, je aktivni vzdy kdyz ho potrebuju. Kotel by mel byt urcite rad, ze te tady ma...

HiderSwager
02-02-16, 22:12
Hlasuju pro hráče: Mario . Když nějaký hráč něco potřebuje, tak se hned na to podívá :) Hlavně super týpek i na pokec :D + Vždy se mnou vyřešil moje problémy zkrz block campu, a atd. Znám ho poměrně hodně dlouho :) Nahrával na YouTube videjka ohledně Basebuilderu a kterým pomohl celkem hodně lidem ze severu. Takže pro mě patří hlas Máriovi :)

Novic
02-02-16, 23:05
Nominujem Ex-Admina CMBR, Určite to nečakal, mali sme už pár krát výmenu názorov, ale faktom ostáva nasledovné.
Veľa kvalitných organizovaných Furien turnajov.
Ako jediný sa aktívne a naplno staral o furien mód.
Bol ako učebnica pre nás, kvôli jeho skillu, a zatiaľ neprekonateľnému ranku číslo 1.
Obetoval mega veľa času portálu Kotelna. (Roky aktivity). Zmienim aj to že mu hráči denno denne vypisovali o prenášanie bodov a podobných veciach.
Bany udeľoval s rozumom a utvoril dobrý kolektív medzi Furien admin teamom.

Tú matisovu medailu si zaslúži vlastniť.

Reflex.
02-02-16, 23:09
Hlasujem pre hraca Mario, dost mi pomohol, a nie len mne, ale aj ostatnym hracom, jak na serveri, tak na foru, da sa na neho spolahnut, chodi hned na kazde moje hlasenie.

behindyou
02-02-16, 23:19
Ja hlasujem pre hráča Mario. .Veľa mi pomáhal, je často aktívny, vždy keď som ho zavolal tak nemal problém prísť, dá sa s ním dobre porozprávať.
Veľa pomáha hlavne na BB (basebuilder) sa až čudujem, že to všetko vníma lebo keď je full server aj 3 otazky idú na ňho naraz.
A je seksy. :D

Darongodx
02-02-16, 23:20
nominujem chambera, taha ma na turnajoch

mirecc
02-02-16, 23:28
Nominujem takisto ex admina CMBR ,bol pre mňa vzorom , vždy som chcel byť skilla ako on , takisto si myslím že pre furien toho urobil dosť veľa

FizzyBubble
02-02-16, 23:39
Hofynka a Does

Detektor
02-02-16, 23:43
Samčo kroch :gg:

Smackk
03-02-16, 00:08
Ahoj,
Já bych chtěl nominovat admina Koprakek.A to z těchto určitě né všech důvodů.. Bany rozdává jak na běžícím páse, aktivní je skoro pořád a snaží se věnovat skoro všem serverům.. :-) Myslím, že už jen tímhle dost přispívá :)

HSMartinka
03-02-16, 01:46
ja by navrhovala hráča Peta. on je dobrý hlídač, na forku je 20 hodin denne, nič mu neunikne, je to zavislak jak na net tak na :doge:



E : teraz vážne, nominujem admina big smoke a ak sa dá ešte jedneho, tak je to koprakek

J3ZUsSs*
03-02-16, 08:16
Nominujem skvelého admina a človeka Matisa.

SEDA EMINENCE
03-02-16, 10:13
Je těžké vybrat jednoho hráče, mohla bych napsat hned několik jmen, někteří z nich už zde byli i nominováni. Já nominuji hráče a ex-admina Naruto, i když jeho aktivita už není tak jak bývala, kdy zde byl celou svou pracovní dobu. Vždy byl ochotný s čímkoliv pomoct a poradit a to i teď kdy nemá moc času :) Čímž mu také děkuji za zprovoznění cska a pomocí s mnoha dalšími věcmi.

Baxo15
03-02-16, 10:37
Ja by som chcel nominovať ex-admina Chambera. Pre furien toho urobil dosť veľa, urobil pár dobrých turnajov,len tento posledný sa musel zrušiť. Kým hrával aktívne furien,tak na hlásenie dobehol za pár sekund. Dosť dlhú dobu sa o servery staral sám a to chce rešpekt.Dal sa aj na prehadzovanie bodov, s čím mal dosť práce každý deň.Myslím si,že si to zaslúži.

DarwiN
03-02-16, 11:20
Nominujem Ex-Admina CMBR, Určite to nečakal, mali sme už pár krát výmenu názorov, ale faktom ostáva nasledovné.
Veľa kvalitných organizovaných Furien turnajov.
Ako jediný sa aktívne a naplno staral o furien mód.
Bol ako učebnica pre nás, kvôli jeho skillu, a zatiaľ neprekonateľnému ranku číslo 1.
Obetoval mega veľa času portálu Kotelna. (Roky aktivity). Zmienim aj to že mu hráči denno denne vypisovali o prenášanie bodov a podobných veciach.
Bany udeľoval s rozumom a utvoril dobrý kolektív medzi Furien admin teamom.

Tú matisovu medailu si zaslúži vlastniť.

Takých adminov tu bolo vela, to len ty si tu krátko.
Spusta ktorých to tahali dlhšie, hoc uznávam aj to čo urobil chamber ale aj prácu ktorú urobil každý furien admin

Inak nenominujem nikoho

Fighter
03-02-16, 15:00
Je velmi tazke si vybrat hraca/admina ked len ja bych vedel hned 5-ich ktory by zasluzili tu medailu za snahu a pristup k hracom a kotelny.Vlastne si ani neviem vybrat ale aspon 2 mena zmienim ktorych si najviac vsimam.Nebudem nikoho nominovat lebo ti dalsi 3 by to zasluzily stejne jenom to sem dam aby videli,ze ich snahu ceni hodne ludi

Koprakek-vsade je,vsetko banuje a je napomocni

Nikoleta-nikto tak nehlida obchadzacov jak ona :D

nikiii
03-02-16, 16:22
Ja by som chcela nominovať Doesa, bol by to fajn kandidát!

Snaží sa pomôcť ľuďom, keď je treba... Koľkokrát pomohol aj mne, vážim si to

F4Ke :-**
03-02-16, 16:23
Nominujem : Maria
pretože dohliada na všetko :)

Kempa
03-02-16, 16:36
Za mě určitě Koprakek, jeden z mála adminů, co jsou pořád dostupní. Snaží se vyjít vstřít, hlavně nedává nesmyslné bany.. ehm.. Fizzy ehm. Bany dává přiměřeně, nebanuje každou kravinu. Vždy když ho někde potřebuju, tak dojde.. na každého no mikáče, a dalších lidí co kazí hru. Samozřejmě zabanoval párkrát i mne.. nenadržuje. Je to pohodový chlápek, dá se s ním v klidu pokecat.

Corty30
03-02-16, 16:43
Hm, keď sa tak zamyslím z JB serverou by sa dalo viacej adminov.
Ale nominujem toho bota Koprakeka :P je s ním normajnej reči, banuje PRIMERANE a je aktívny :)

Klimax
03-02-16, 16:53
Jednoznacne matis, robi vela pre kotelnu, vela banuje a dobre hraje futbal.

Samco
03-02-16, 17:25
Does/hofy

- ochotný, slušný a trpezlivý
- vie pomôcť a poradiť každému so všetkým

Koprakek
03-02-16, 17:28
Nominují hráče Desolator
Je tady víc věcí, proč zrovna on.
Hlásí mi neustále nějaké prohřešky, radí hráčům co a jak - pomáhá

Nominují admina Zoyer
Pomáhá mi ať jde o co jde...


P.S. Díky všem, kteří mě nominovali.

ebyzoyer: diky, ale to, že sem si tě podplatil, sem nepatří :D

^nismo
03-02-16, 21:48
Nominuji admina Zoyer
Má rád zrzky.

UNHCZ
03-02-16, 22:14
hrac Vojta1211 protoze vyhrava souteze od matisa jenom on
admin Silent Cry protoze me napraskal a prisel sem o prava diky nemu a stara se o furien

Toqsic
03-02-16, 22:15
Nominuju :doge: za to, že je stále aktivní na fóru. Je to milý pes i když nosí brýle uvnitř Chatboxu. Možná občas někoho vytočí, ale to mu nesmíme mít za zlé, je to jen hafík.
Wow.