PDA

Zobrazit normální verzi : Nevidím střely,spray loga a simonovi stopy.



bagroid
04-02-16, 22:52
Ahojte zdravím potřeboval bych poradit v poslední době mi csko začalo blbnout a to sice tak, že nevidím Střely ani spray loga a ani simonovi stopy...
Nevěděl by někdo co s tím ? :O reinstal nepomohl

Díky za reakce :)

Reflex.
05-02-16, 05:49
Ahoj, skus napisat do konzole: r_decals 1.

bagroid
05-02-16, 18:56
Funguje tak napůl ani to ne...
Spray logo vidím 2sekundy pak hned zmizí
Když střelím 2 rány uvidím vždy jen tu poslední vystřelenou.

Jinak díky za reakci

Reflex.
05-02-16, 19:08
Pokial mas slabsi pc, tak tie ,,decaly,, pomerne zatazuju pc, ja si to preto vypinam.
Zalezi aky casovy interval chces, aby sa ti to ukazovalo, skus napisat: r_decals 1000.

bagroid
05-02-16, 20:17
Do teď vše šlapalo úplně normál cca 3 měsíce a najednou toto

díky toto už funguje :)

Hauss
06-02-16, 08:39
Pokial mas slabsi pc, tak tie ,,decaly,, pomerne zatazuju pc, ja si to preto vypinam.
Zalezi aky casovy interval chces, aby sa ti to ukazovalo, skus napisat: r_decals 1000.

Reflexi myslíš že to zatěžuje PC ? Já mám taky dost shit pc.... určitě horší než ty protože nemůžu hrát ani zombie servery sekají se.... (PC je z roku 2002 tuším..) a chvilku jsem hrál s vypnutými decals a myslím že jsem neviděl žádný rozdíl když máš zaplé a vyplé decals....

Reflex.
06-02-16, 09:23
Reflexi myslíš že to zatěžuje PC ? Já mám taky dost shit pc.... určitě horší než ty protože nemůžu hrát ani zombie servery sekají se.... (PC je z roku 2002 tuším..) a chvilku jsem hrál s vypnutými decals a myslím že jsem neviděl žádný rozdíl když máš zaplé a vyplé decals....

Decaly su vlastne stopy po gulkach, skvrny po krvi, apod, ano zatazuje to grafiku, ale nie zas nejako extremne.
Ked si to vypnes tak ti stupne fps aj o 10.

bagroid
06-02-16, 13:07
Menší otázka ještě jak udělám aby se mi ten příkaz nevypínal stále ?
Dal sem ho do configu a stále musím dát ve hře do konzole ten příkaz... Zkoušel sem i do userconfigu a nic..

Reflex.
06-02-16, 13:42
Na vkladanie vlastnych prikazov sa pouziva userconfig.cfg, pretoze ak pouzijes autoexec.cfg pri nacitani hry sa niektore tvoje CVary prepisu zo suboru config.cfg (kedze sa ten nacitava ponom).
Cize prikaz napises do userconfig.cfg, potom ulozis a malo by ti to ist.

Hauss
06-02-16, 18:02
Na vkladanie vlastnych prikazov sa pouziva userconfig.cfg, pretoze ak pouzijes autoexec.cfg pri nacitani hry sa niektore tvoje CVary prepisu zo suboru config.cfg (kedze sa ten nacitava ponom).
Cize prikaz napises do userconfig.cfg, potom ulozis a malo by ti to ist.

Co mám dělat když tam userconfig.cfg nemám :( jen normální config a když to do něj dám tak to po 2. spuštění hry zmizí a aby to nezmizelo musím to nastavit jen pro přečtení ale potom nemůžu nic nastavovat :D

Reflex.
06-02-16, 18:30
Musis mat userconfig, ved to by ti nespustilo hru.

bagroid
06-02-16, 18:41
Mám to tam zadané ale funguje to jen v nabídce..
Když napíšu do konzole v nabídce r_decals automaticky to najde r_decals 1000
Jenže ve hře to je zase nastaveno na 0....

Reflex.
06-02-16, 18:44
Tak to je naozaj zvlastne, mne to ide vsetko v pohode, ked si dam nejaky command do userconfigu.
Skus si stiahnut najnovsie csko, ale to neviem ci ti pomoze, ale tak za pokus nic nedas.

bagroid
06-02-16, 18:58
Na steamu jiné updaty nejsou..
Díky aspon za rady popřípadě to budu každou mapu nastavovat ručně šak je to jen příkaz

Reflex.
06-02-16, 19:07
Skus si ma pridat na steamu, tam by sme to mohli detailnejsie poriesit.

Hauss
07-02-16, 09:55
Reflexi je to divné ale přísahám že userconfig nemám.Není to tim že je to stažené z kotelny ?

Reflex.
07-02-16, 10:21
Kebyze mas stiahnute najnovsie csko z kotelny, tak tam urcite mas userconfig, to bude asi nejaka chyba.

Zoyer
07-02-16, 11:48
taky nemám userconfig a vše jede v pohodě :happy:

E: já vím, reaguju na

Musis mat userconfig, ved to by ti nespustilo hru.

killer-savage
07-02-16, 11:57
userconfig.cfg neni povinny v csku cize sa da vytvorit a prepisat podla seba

Hauss
08-02-16, 15:28
A může mi někdo prosím sdělit jak si ho můžu vytvořit ? To stačí jen vytvořit soubor userconfig.cfg a v poznámkovém bloku do něj napsat přikazy ? To tam musím ještě něco napsat aby to jelo ne ?

Reflex.
08-02-16, 15:53
Tu mas navod, ako vytvorit .cfg subor:

Ako vytvoriť .cfg súbory ?
Musíš použiť Poznámkový blok (Notepad).
Klikni na Štart => Programy => Príslušenstvo => Notepad
Doňho môžeš pridať CVar/Príkazy, jeden na každý riadok. Alebo za sebou v jednom riadku, pozor v tomto prípade musia byť príkazy oddelené bodkočiarkou.

Príklad (na každý riadok jeden zápis):
cl_righthand "1"
cl_weather "0"
cl_minmodels "0"

Príklad (Za sebou v jednom riadku oddelené bodkočiarkou):
cl_righthand "1";cl_weather "0";cl_minmodels "0"

Potom daj uložoť ako .cfg:
Klikni na Súbor (File) => Uložiť ako.. (Save as..)
Do kolonky Názov súboru (File Name) napíš userconfig.cfg
Je dôležité aby si pred uložením súboru v kolonke Typ súboru (Uložiť ako typ/Type) zvolil možnosť Všetky súbory (All) - Inak sa tvoj userconfig.cfg súbor uloži ako userconfig.cfg.txt a nebude fungovať.

Názov súboru si môžeš dať akykolvek.cfg, ale potom je nutné ručne aktivovať načítavanie takého .cfg súboru. Alebo si môžeš vytvoriť samospúštací (exec) príkaz, priamo v userconfig.cfg

Príklad:
exec akykolvek.cfg

killer-savage
08-02-16, 15:58
userconfig.cfg sa da aj stiahnut a aby to islo tak do config.cfg napisat este exec userconfig.cfg a tim sa nacita aj ten userconfig.