PDA

Zobrazit normální verzi : AWP deathmach ???



mouse
05-02-16, 16:41
Zdravím všetkých ľudí, či už sú to hráči z awp serveru alebo deathmachu. Veľmi mám rád deathmach aj samotné awp a myslím si, že by táto kombinácia mohla zaujať viacerých ľudí a vyskúšať ho spustiť aspoň na skúšku.Tak vám chcem vnuknúť, Vám adminom, túto myšlienku a spýtať sa na Váš názor a poprípade dostať odpoveď, či by o tento server nemala kotelna záujem :). Ďakujem ;)

Hauss
05-02-16, 16:46
Sice nejsem admin ale stejně se vyjádřím.Podle mě je to hloupost.Stejně spousta lidí na normálním DM hrají s AWP tak k čemu další DM jen s AWP ?Podle mě by se to neujalo.

B!g 5m0k3
05-02-16, 16:50
Ja som PRO.

mouse
05-02-16, 16:51
No tak na klasicke mapy je to samozrejme hluposť :) ale mám namysli obyčajné awp mapy :)

Hauss
05-02-16, 21:00
Jo takhle... normální AWP mapy... tak to jo to by byla zábava... jinak nedávno sem si říkal že by byla sranda hrát normální mapy prostě classic akorát jen s AWP ... to by byl luxus... :strongbench:

Kotel
05-02-16, 23:06
Smysl má jen aim DM.

DiEAcE
06-02-16, 00:37
Dm na bambitky se mi zamlouva, drive fnatic apod. aim dm servery jsem hraval rad a za zkousku to urcite stoji ;-).

Ale i ten awp dm by nebyl od veci, zkusit se muze vsechno, zrusit se to da lehce, prece je to jen nejaka zmena.

mouse
06-02-16, 04:35
Ďakujem za kladne reakcie a bol by som rad keby sa vyjadrili ak nejakí admini z aimu, awp a dtm :)

MrSlissi
06-02-16, 13:03
Zdravíčko,

nejsem sice admin nebo něco takového, ale hraji tu už nějaký pátek a mám dost zkušeností s tímto portálem. S kamarády často chodíme na jiné servery, právě kvůli awp DM. Tohle tady chybí a byl bych rozhodně PRO aby se to tady zavedlo :)