PDA

Zobrazit normální verzi : Jb Hunt 4 Rušení simona, demence, opakované FK a TK



MrSlissi
05-02-16, 20:09
http://csko.cz/dema?UPD=xZ96sEry

Al Koholik Chateau de Tetrapack VALVE_0:0:1361919627 85.71.189.79 CZ


Těším se alkoholiku, že se vyjádříš :)

Jestli se vám chce číst celý příběh:
Dneska server jailbreak 3 několikrát spadnul. Když byla nová mapa, alkoholik byl zabit. Kým nevím, proč nevím. Psal si o volný den, ale jelikož si všechny ct byli jistí, že nedostal FK, žádné VD mu nebylo uděleno. Díky čemuž byl velice smutný a jakmile server znovu spadl, dostal se k CT a začal mi dělat neplechu (viz demo). Sám mi tvrdil, že natáčí demo, takže doufám, že hodí odkaz, ať nám může ukázat, jak moc mu bylo ukřivděno, snad se taky pobavíme.

Přeji hezký den :)

Adolfak
05-02-16, 20:18
Rád se vyjádřím... Nedostal jsem FK ,ale Tento človíček vyfragoval všechny lidičky v boxe a když jsem byl sam přivolal VD které zkončilo...Dal hru na simona kterou Vd nesplnilo a pak yapl box. Vyhledem k tomu že měl mít daný jráč kill a já PP tak jsem další kolo slušně napsal o VD a byl jsem neslušně odmítnut se slovy že na to sere a pod... Takže ano dal jsem mu to sežrat...

MrSlissi
05-02-16, 20:21
Zdravíčko, hru na simona jsem zvládl bez problémů, vd jsi dostal v prvním kole, při restartu hry a jelikož spousta lidí čekala, tak jsem to urychlil reakcemi a boxem. V případě, že máš důkaz, jenž potvrdí tvé tvrzení, pochlub se jím.

Adolfak
05-02-16, 20:23
Kamo ja nebykl to VD to byl ten co si ho nechal žít, aspon si pamatuj když něco děláš :D:D:D

MrSlissi
05-02-16, 20:34
Omlouvám se, špatně jsem pochopil tvůj příspěvek, je těžké se orientovat v tolika překlepech a chybách :) Upřímně si nepamatuji, jestli si ty byl VD nebo někdo jiný a jelikož já vím, že jsem nic nepokazil a ty jsi dosud nedodal důkaz, tak je to pouze moje slovo proti tvému. Teď buď můžeš dodat důkaz, nebo jen čekat, jak se v této věci rozhodnou admini.

Adolfak
05-02-16, 20:44
Mě je to v prvé ředě asi úplně jedno :D:D:D Já už si to s tebou vyřešíl po vsém a i případný ban mi za to stojí, protože dětičky jako ty ( navíc tato hra je až od 16, což ty nesplňuješ),neznalé pravidel a dělající
si co chtějí tuto hru úplně ničí. Spousta kvalitních hráčů přestala hrát jen z toho důvodu že děcka jako ty fragujouz v boxech jak pominutý a pak maj nervy když je téčka sejmou a dávaj o to víc FK. Takže je mi zcela jedno jestli dostanu ban protože nedostatek adminů a nebo jejich laxnost v přístupu k lidičkám jako jsi ty to umožňuje a potom už docháyí nervy.... Přeber si to....

MrSlissi
05-02-16, 21:02
Nerozebírejme věk, je to klišé. Já jsem hrál naprosto v pořádku, dával jsem atrakce, nebyl žádný problém dokud jsem měl normální dozorce. V momentě, kdy jsem musel hrát s tebou a s tím tvým kamarádem, když jste mi tam házeli deagly apod, to vážně nešlo, tudíž jsem byl nucen zůstat v boxe.

A upřímně ti řeknu, že to nejsou děti, kteří ničí hru, ale právě lidi, jako ty, kteří si myslí, že jsou dospělí a chovají se přesně naopak. Kazí ostatním hru, hází zbraně vězňům, dávají MFK, neohlášené módy... to je zkáza serveru a ne děti. I když se to může zdát smutné, jsou to právě děti, kteří si často na kotelnu pořídí VIP, kteří často hrají a kteří se taky musí učit. Je to hra, a kdyby na kotelně nehrál nikdo mladší 16-ti let, přišel by tento portál o 50% své komunity. (GS by přišlo dost možná o 90% své komunity) A další hry s věkovým omezením (střílečky, apod) by přišly o 60% svých hráčů. Pochop to tak, že to není jako za dob, kdy jsem já byl malý špunt a hrál si s kostičkami. Dnešní rodiče mají hodně práce a nejjednodušší způsob, jak zabavit školáka, je zapíchnout jej před obrazovku, ať si tam hraje co chce. A ne všechny děti baví minecraft.

Tolik jenom k zamyšlení, a pokud mi ještě něco chceš říct, prosím piš do soukromého chatu, který nalezneš v pravém dolním rohu. Stačí si to rozkliknout a najít můj nick a nemusíme se tady hádat na veřejnosti :)

Adolfak
05-02-16, 21:39
Nerozebírejme věk, je to klišé. Já jsem hrál naprosto v pořádku, dával jsem atrakce, nebyl žádný problém dokud jsem měl normální dozorce. V momentě, kdy jsem musel hrát s tebou a s tím tvým kamarádem, když jste mi tam házeli deagly apod, to vážně nešlo, tudíž jsem byl nucen zůstat v boxe.

A upřímně ti řeknu, že to nejsou děti, kteří ničí hru, ale právě lidi, jako ty, kteří si myslí, že jsou dospělí a chovají se přesně naopak. Kazí ostatním hru, hází zbraně vězňům, dávají MFK, neohlášené módy... to je zkáza serveru a ne děti. I když se to může zdát smutné, jsou to právě děti, kteří si často na kotelnu pořídí VIP, kteří často hrají a kteří se taky musí učit. Je to hra, a kdyby na kotelně nehrál nikdo mladší 16-ti let, přišel by tento portál o 50% své komunity. (GS by přišlo dost možná o 90% své komunity) A další hry s věkovým omezením (střílečky, apod) by přišly o 60% svých hráčů. Pochop to tak, že to není jako za dob, kdy jsem já byl malý špunt a hrál si s kostičkami. Dnešní rodiče mají hodně práce a nejjednodušší způsob, jak zabavit školáka, je zapíchnout jej před obrazovku, ať si tam hraje co chce. A ne všechny děti baví minecraft.

Tolik jenom k zamyšlení, a pokud mi ještě něco chceš říct, prosím piš do soukromého chatu, který nalezneš v pravém dolním rohu. Stačí si to rozkliknout a najít můj nick a nemusíme se tady hádat na veřejnosti :)

Klišé??? kamo je ti 12 to není klišé ale věk kdy si máš hrát s autíčkama a né hry pro velké, Dále... nepamatuju si že při té hře bych hodil jedinou ghunu nebo dal MFK to byla spíše tvá specialita, protože pokus si dobře pamatuju a já mám dobrou paměť tak jsem bol Terorista, tyn asi nemohu hayetu gunu :D:D ani dat MFK :D:DNavíc bych si dával pozor na ty reklamy tvích dalších oblíbených her ye kterých máš jistě tyto fragovací moresy, admini tu na reklamu nereaguji yrovna dobře :D:DA jestli tví rodiče jsou neschopní se o tebe postarat je mi celkem jedno...Moje matka byla samoživitelka se dvěma dětma a yvládala to, tskže to je pouhý alibismus jak ospravedlnit to že hraješ hry u kterých nemáš co dělat. A navíc já si tu rád poklábosím na veřejnosti a poslechnu si tu ty žlbepty o tom že děti tvého věku tuhle hru zlepšují :D:D Káýmo, mě by děcka yas tolik nevadili, kdyby hráli jka mají a dali si práci s tím naučit se číst a přečíst si pár primitivních pravidel a naučit se je....Pak to hrajte třeba od pěti let,ale to se nedějě...Dáváš FK, fraguješ v boxe bez atrakcí a vymlouváš se na neschopné CT ??? :D:D:D Je to k smíchu...Ukaž mi jediné pravidlo které ti umožňuje bezcílně fragovat ya to že tě minulé kolo někdo sejmul....

MrSlissi
05-02-16, 21:53
Podle toho, jak píšeš, kolik gramatických hrubek, překlepů a jiných katastrof se ve tvém textu nachází, by jeden mohl tvrdit, že jsi sotva dokončil první třídu.

Žádnou reklamu jsem nepoužil a na rozdíl od tebe, nemám při hraní na serveru žádné problémy dodržovat pravidla.

Gratuluji, že máš šikovnou maminku, která se o tebe stará :) Ještě kdyby tě naučila psát správně i/y bylo by to dokonalé.

Znovu tě žádám, ať dodáš nějaký důkaz toho, že jsem porušil pravidla! Zatím tady jen pomlouváš a nadáváš, ale abys řekl něco kloudného na to tě neužije.

Jestli neumíš nic jiného, než psát nadávky, ještě k tomu plné pravopisných chyb, tak už laskavě nic nepiš.

Prosím nějakého admina ať to vyřeší a lockne, z toho, co píše se mi dělá zle.

Koprakek
06-02-16, 14:42
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=170708
Díky!