PDA

Zobrazit normální verzi : MartyEE - stížnost na chování na ZM BB



pato11
06-02-16, 14:51
MartyEE neviem či by bol dobrý admin na BB.. lebo mi nejde do hlavy prečo zo seba robí kráľa.. je fullka keď je CT nechá sa zabit a pozabíja svoj team naschval.. takto to furt robí aby sme neboli ako on.. preto by som mu moc ten hlas nedával.. :)

Troppe
06-02-16, 14:56
MartyEE neviem či by bol dobrý admin na BB.. lebo mi nejde do hlavy prečo zo seba robí kráľa.. je fullka keď je CT nechá sa zabit a pozabíja svoj team naschval.. takto to furt robí aby sme neboli ako on.. preto by som mu moc ten hlas nedával.. :)

To není důvod pro to,aby nedostal Práva.

pato11
06-02-16, 15:01
Tak ako ja som myslel že Admin má pomáhať a nie byť zákerný a robiť to naschval.. inokedy som gemblil furt BB ale omrzelo mňa to keď to začal hrávaŤ častejsie.. nepáči sa mi to proste keď si postavíte dobrý kemp a on sa nechá a vyzabíja celý team.. ako tam máme šetriť?

Koprakek
06-02-16, 15:33
Jak správně napsat nahlášení/stížnost? (http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost)

MartyEE
06-02-16, 16:05
Ahoj. Občas za CT skapem či už mám extra ez kemp, alebo som vo windowse. Robím zo seba kráľa? Tým, že niekoho zabíjam? Ja som tiež hral mesiace, aby som sa k fullke dostal, že s tým nevieš žiť fakt nie je môj problém, pokiaľ viem nie som len ja full. Táto sťažnosť zase k ničomu nevedie, prosím LOCK lebo to tu zase bude zbytočné riešiť. :lookaround:

Samco
06-02-16, 16:38
Ahoj, týmto ale žiadne pravidlá neporušuje. Potrestať ho za toto nemožno. I tak ak by len chodil za ZM je to na jeho slobodnej vôli.

MartyEE
06-02-16, 16:59
Tak ako ja som myslel že Admin má pomáhať a nie byť zákerný a robiť to naschval.. To aj má, ale prečo by som mal ja hocikomu (dokonca tebe, ktorý uráža a pod.) pomáhať? Rád pomôžem napr. začiatočníkovy, s tým, že sa pýta ako má dať mínu alebo ako odomkne gunu, lebo nikto nespadol učený z neba, ale XP si musí vydreť každý sám, tak ako aj ja Samčo, Mario, Cxk a všetci ostatní.