PDA

Zobrazit normální verzi : Rank RESET?



KoviK
07-02-16, 10:28
Zdravím, chcel by som sa spýtať či sa bude resetovať rank na serveroch ?
Ak si dobre pamatam uz bol nejaky reset pred rokmi
Dakujem za odpoved :)

peta
07-02-16, 10:32
Nebude když si projedeš fórko řešilo se to tolikrát a vždy to samé že „nebude“ :teehee:

Klimax
07-02-16, 10:35
ee, naco chces reset?

E: tak to je ina frajerina po resete sa dostat do topky :D

peta
07-02-16, 10:36
Klimax, to je snad jasné k čemu chce reset aby se mohl dostat do TOPky :D takhle než by to dal na některých serverech tak by uběhlo hodně času.


ee, naco chces reset?

KoviK
08-02-16, 15:51
No ved jasne, tažko sa dostanem do topky, ked na GG ma napriklad Frankie odomna viac o 900 tisíc ? :D
Neskutočne veľa času by mi to zabralo.. Myslel som ze sa to bude niekedy resetovať, nakoľko už raz prebehol reset :)

peta
08-02-16, 16:07
Hold asi se toho nedočkáš bo by děti mohli pak plakat nejspíše to i bude ten důvod těch ranku 1 co je mají :gabe:

kono159
08-02-16, 21:19
domino nejde moc o to ze by to vadilo, lenze hraci by potom odisli, predovsetkym na furienoch

matis
09-02-16, 08:07
miesto vypisovania a plakania treba hrat a do topky sa dost rychlo dostanes, ak si sikovny a mas dobry aim....neboj dostat sa tam je jednoduchsie ako sa tam udrzat

KoviK
16-02-16, 17:14
miesto vypisovania a plakania treba hrat a do topky sa dost rychlo dostanes, ak si sikovny a mas dobry aim....neboj dostat sa tam je jednoduchsie ako sa tam udrzat

Ja nevyplakavam :) Normalne som sa opytal :) To si myslis ze je lahke sa tam dostat na gungame servery :) vela bodov uz maju v topke ale tak kaslat na to ved je mi to celkom jedno len som sa spytal