PDA

Zobrazit normální verzi : Renapio --> KeYo



Nepari0
07-02-16, 22:35
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 170961)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 53 minut a 21 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'dobru noc'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Renapio >
[AMXBANS] Tvuj nick: Renapio
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:121654124
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:121654124
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.47.11.83
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.47.11.83
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < KeYo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.





Poznamka:





[indent] Ako dobru noc si mi mohol popriat aj do chatu lasocka :3
Okej teraz chcem pravy dovod, dokaz, a ospravedlnenie a UNBAN dakujem Klucik

KeYo
07-02-16, 22:37
http://csko.cz/forum/showthread.php?45651-Pat_&highlight=pat_

+ chatlog

Jailbreak 6 07-02-2016 21:43:21 STEAM_0:0:121654124 84.47.11.83 Nepario ja to spray logo mam :D

Nepari0
07-02-16, 22:38
http://csko.cz/forum/showthread.php?45651-Pat_&highlight=pat_

Čo ja s tým? :O Neviem čítať :( a niesom nepário ale Renapio :*

Zoyer
07-02-16, 22:39
za ty nadávky atd.? nasrat.

e: http://csko.cz/forum/member.php?96781-Nepario
http://csko.cz/forum/member.php?89113-Nepari0
tvoje účty ?

Nepari0
07-02-16, 22:40
Ktoré nadávky? :(

KeYo
07-02-16, 22:43
https://ctrlv.cz/9mUU cauko

Koprakek
07-02-16, 22:46
Tady není co řešit. Ban je oprávněný.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=170961

Nepari0
07-02-16, 23:02
https://ctrlv.cz/9mUU cauko

Je to pravda no :( Daj si další sixpack na avatara na steame :*

KeYo
07-02-16, 23:04
jaky chatlog? je to tvoja sprava v chate na forku, ktoru si mi poslal hned co si uvidel moju odpoved tuna.. tak tu nehraj anjelika dik

E: vidim, ze si majster editov..

Nepari0
07-02-16, 23:19
jaky chatlog? je to tvoja sprava v chate na forku, ktoru si mi poslal hned co si uvidel moju odpoved tuna.. tak tu nehraj anjelika dik

Myslel som chatlog u pata, nejako čudne ma to prepojilo :) a za tým čo som ti poslal si stojím a budem stáť :)

Zoyer
07-02-16, 23:22
Tak si za tim stuj a co se teda resi?

Nepari0
07-02-16, 23:36
Tak si za tim stuj a co se teda resi?

Mal som spraylogo kde bolo "Keyo je kokot kotelny", dostal som za to ban na 12 týždnov, nechápem prečo kedže od malička ma mama a otec učili že mám hovoriť pravdu :( a btw teraz mi za to že sa tu hájim dal permu :)

KeYo
07-02-16, 23:37
permu mas za obchadzanie banu na NS od Koprakeka

Nepari0
07-02-16, 23:39
permu mas za obchadzanie banu na NS od Koprakeka

Obchádzanie banu? Počuj dostal som ban na SteamID nie na IP takže som sa na NS mohol pripojiť bez problemov, ked niekto dostane ban na NS tak sa dá pripojiť so steamom (obchádzanie to neni) ale naopak to už je obchádzanie? To že máš namňa nervy mi je u piči.

Zaujatosť admina.... :)

KeYo
07-02-16, 23:40
napis Kotlovi alebo naborarovi aj spolu s Patom a Pindurom a mozno vam to vysvetlia

Nepari0
07-02-16, 23:41
napis Kotlovi alebo naborarovi aj spolu s Patom a Pindurom a mozno vam to vysvetlia

Keď to nevieš vysvetliť ty tak nemáš mať práva...

KeYo
07-02-16, 23:45
ked dostanes ban na NS a kupis si steam, tak to nevadi, pretoze je to akoby si si ten UB kupil.. ale ked dostanes ban na STeame a ides na NS je to obchadzanie, pretoze si kvoli tomu aby si mohol hrat dalej neurobil nic len si si stiahol verzu hry na cierno

Nepari0
07-02-16, 23:48
ked dostanes ban na NS a kupis si steam, tak to nevadi, pretoze je to akoby si si ten UB kupil.. ale ked dostanes ban na STeame a ides na NS je to obchadzanie, pretoze si kvoli tomu aby si mohol hrat dalej neurobil nic len si si stiahol verzu hry na cierno

A tú verziu hry "na čierno" tu poskytujete... Wau :O Pokrytci ...

KeYo
07-02-16, 23:49
poskytujeme verziu hry na cierno aby ludia, ktori idu hrat 1.6 a nechcu za nu minat peniaze ju mozu lahko najst tu.. ale neni to vychodisko pre obchadzanie banu

+ ked mas ban na steame a kupis si dalsi steam, tiez sa to tresta jak obchadzanie banu.. jedina sanca ktora ta od permy oslobodi je ked mas ban na NS a kupis si steam.. to ze uz jedne steam mas a kupis dalsi sa berie tiez jak obchadzanie (aspon to tak bolo volakedy, neviem jak teraz)

Nepari0
07-02-16, 23:56
poskytujeme verziu hry na cierno aby ludia, ktori idu hrat 1.6 a nechcu za nu minat peniaze ju mozu lahko najst tu.. ale neni to vychodisko pre obchadzanie banu

+ ked mas ban na steame a kupis si dalsi steam, tiez sa to tresta jak obchadzanie banu.. jedina sanca ktora ta od permy oslobodi je ked mas ban na NS a kupis si steam.. to ze uz jedne steam mas a kupis dalsi sa berie tiez jak obchadzanie (aspon to tak bolo volakedy, neviem jak teraz)

A teraz ked metallica išiel hrať cez druhý steam a nazval si to obchádzaním?

KeYo
08-02-16, 00:01
je to to iste ako ked vlastnis steam, pojdes na NS a zapnes cheaty.. dostanes ban na NS aj na steam.. to iste plati aj ked mas steam dostanes ban a ides na druhy steam..

Klimax
08-02-16, 00:02
Obchádzanie banu? Počuj dostal som ban na SteamID nie na IP takže som sa na NS mohol pripojiť bez problemov, ked niekto dostane ban na NS tak sa dá pripojiť so steamom (obchádzanie to neni) ale naopak to už je obchádzanie? To že máš namňa nervy mi je u piči.

Zaujatosť admina.... :)

Rozmyslaj, mozno ti to niekedy dojde. Ale nepochopim jak moze byt niekto tak sprosty :gabe:

Nepari0
08-02-16, 00:03
je to to iste ako ked vlastnis steam, pojdes na NS a zapnes cheaty.. dostanes ban na NS aj na steam.. to iste plati aj ked mas steam dostanes ban a ides na druhy steam..

Tak potom to čo si napísal predtým je pičovina, takže si sereš do papulky...

Nepari0
08-02-16, 00:04
Rozmyslaj, mozno ti to niekedy dojde. Ale nepochopim jak moze byt niekto tak sprosty :gabe:

Klimax ty to tu nerieš

KeYo
08-02-16, 00:05
nic co som napisal neni blbost.. ked mas NS a cheatujes a kupis si steam az potom co si dostal ban za cheating, tak sa to neriesi.. tak to tu chodi.. a uz ma to nebavi vysvetlovat.. mas to tu vysvetlene na 2 stranach...

Nihilia
08-02-16, 06:46
Já ti tu zkusím vysvětlit.

Dostal jsi ban na STEAM a následně ses napojil na NS a hrál si dál.
Vědomě jsi obešel ban, protože jsi věděl že jsi zabanovaný.

Zkusím ti to převést tak, aby jsi to pochopil.
Zastaví tě policie v modrém autě a sebere ti řidičský průkaz. Ty si na druhý den sedneš do červeného auta, opět tě zastaví poliicie a ty jim řekneš, že jsi včera jel v modrém a tedy dnes můžeš jezdit beztresně v červeném.
Už to chápeš?

Za tvoje vyjadřování jsem pro ban na fórum.
Takové jako ty tady fakt nepotřebujeme.

Nepari0
08-02-16, 07:29
Já ti tu zkusím vysvětlit.

Dostal jsi ban na STEAM a následně ses napojil na NS a hrál si dál.
Vědomě jsi obešel ban, protože jsi věděl že jsi zabanovaný.

Zkusím ti to převést tak, aby jsi to pochopil.
Zastaví tě policie v modrém autě a sebere ti řidičský průkaz. Ty si na druhý den sedneš do červeného auta, opět tě zastaví poliicie a ty jim řekneš, že jsi včera jel v modrém a tedy dnes můžeš jezdit beztresně v červeném.
Už to chápeš?

Za tvoje vyjadřování jsem pro ban na fórum.
Takové jako ty tady fakt nepotřebujeme.

A to s tým ako keby kúpením UB tým že idem na steam? To by bolo že mi zoberú vodičák v modrom, na druhý deň si kúpim červené a nikto nič nerieši.... Je to na hlavu. Buď má byť oboje brané ako obchádzanie alebo žiadne...

Zoyer
08-02-16, 07:32
Kdyz si koupis steam, tak se pocita s tim, ze jsi do toho investoval a budes sekat dobrotu, kdyz je to naopak, tak to tak neni.

Nepari0
08-02-16, 07:34
Kdyz si koupis steam, tak se pocita s tim, ze jsi do toho investoval a budes sekat dobrotu, kdyz je to naopak, tak to tak neni.

Ale stále hráš s vedomím že máš ban na noSteame a vedome hráš dalej...

Zoyer
08-02-16, 07:37
Tady to mame zavedene takhle, tak to proste neres. Je to tak a ty to nezmanis. Proste jste provokativni dementi a tohle vam patri.

Nepari0
08-02-16, 07:38
Tady to mame zavedene takhle, tak to proste neres. Je to tak a ty to nezmanis. Proste jste provokativni dementi a tohle vam patri.

No a teraz ma urážaš ty, akým dôvodom? Ja som na teba nepovedal ani slovo.

Zoyer
08-02-16, 07:45
Keyo ti do chatu nenapsal nic a taky jsi ho tam urazil a to jakym duvodem? Jak to vidim, tak jb ty lidi fakt meni k horsimu a horsimu

Nepari0
08-02-16, 08:07
Keyo ti do chatu nenapsal nic a taky jsi ho tam urazil a to jakym duvodem? Jak to vidim, tak jb ty lidi fakt meni k horsimu a horsimu

JB ma nezmenil, keby ma poznaš v realite tak vieš že si zo všetkeho a všetkých robím piču :) A to s tým keyom hmmm on namna nakladá tiež a poza moj chrbát, ja mu to aspoň napíšem osobne, a nenecham posielať odkazy ako on povedal mojmu bratovi(9 rokov) citujem "jebni jednu tomu kktovi nepariovi ako darček k vianociam". Takže tak

Nihilia
08-02-16, 08:17
Nepario, Nepiiku nebo kdo jsi vlastně. Pravidla na kotelně si určuje sám kotel a admini.

Vy, hráči i my admini, je musíte tolerovat, ať se vám/nám to líbí nebo ne.
Pokud se vám to nelíbí, nikdo vás nenutí tady hrát a můžete chodit klidně jinam.

Pochop už jednu věc. Provokace z vaší strany by měli hráči snášet, ale následky si už nést neumíte?
Říkáš, že ti je všechno "v piči" nebo že si ze všech děláš "piču", tak v tom případě nehcápu, proč to tady tak řešíš.

Lockněte to někdo, protože tady z toho bude 10 stran nesmyslů a mletí pořád dokola toho samého.
To podstatné už bylo vysvětleno a tím to hasne.

KeYo
08-02-16, 08:26
JB ma nezmenil, keby ma poznaš v realite tak vieš že si zo všetkeho a všetkých robím piču :) A to s tým keyom hmmm on namna nakladá tiež a poza moj chrbát, ja mu to aspoň napíšem osobne, a nenecham posielať odkazy ako on povedal mojmu bratovi(9 rokov) citujem "jebni jednu tomu kktovi nepariovi ako darček k vianociam". Takže tak

jak na teba nakladam prosim ta? henta veta je vytrhnuta z kontextu, kedze si na Vianoce obchadzal ban k CT na NS (zase) tak sa ti dala perma a potom nemohol tvoj brat ist k CT a podobne.. tak tu nepis blbosti, diki... a jak na teba nakladam? od vtedy, co sa vam zobrali speslovia a patovi admin a ked ste tu po celej kotelne kricali jak nas pridete zbit (stale cakam) tak odvtedy som vas vobec neriesil (jedine ked si obchadzal bany)... vcera som na JB ani nebol, zrazu mi dosla sprava od Zoyera ze hento sa deje na JB, dosiel som a dal som ban Pindurovi, a cakal som, ze dojde sem a povie mi to konecne do oci a sam.. ne na JB, kde ani nejsom a len vtedy, ked tam ma 20 kamiQov a deti ako ovce za chrbtom.. pretoze, ked ste na servery sami (ako napr Pat, ked je tam a daco a deje, co ho trosku uraza tak to hned hlasi a prosika ma aby som to banoval) tak sa hrate na neviniatka ale akonahle je vas tam viac, tak si robite co chcete, teraz sa vam to vymstilo a ja len cakam na tie vase dalsie ovecky, ktore s tym zacnu a aspon sa JB vycisti od dementov a deti...

Zoyer
08-02-16, 08:28
Doufam ze ti bracha jednu jebol

hofy
08-02-16, 21:49
Tvoje 3 účty sloučeny, alespoň je ten nepořádek pohromadě. Unban se zamítá, pro takové hráče tu není prostor.