PDA

Zobrazit normální verzi : [#.] PĂifňuk --> KeYo



PindourciAPrcinky
07-02-16, 22:54
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 170938)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'dobru noc (povodna dlzka banu bola 82 dni)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [#.] PĂifňuk >
[AMXBANS] Tvuj nick: [#.] PĂifňuk
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:28629450
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:28629450
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.39.46
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.39.46
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < KeYo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jb_temple_v3)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Nema cenu zadat o unban a klidne si tu s tebou pokecam, kdyz si myslis, ze se bojim a schovavam se za csko a podobny veci. Svuj nazor na tebe nezmenim a udelal bych tu samou vec tolikrat, kolikrat by to slo. A co se tyce toho banu za obchazeni, to bych se docela s tebou hadal, jelikoz je to tvrzeni proti tvrzeni, kdyz vsude pisete lidem, kteri maji ban, at si koupi CS na steamu. Neni to tim padem taky obchazeni banu? Vysvetlis mi to prosimte? Ale kdyz nekdo dostane ban na steamu a pak se pripoji pres NS, to uz obchazeni je. To mi tim padem hlava nebere. A vzhledem k tomu, ze uz jsi velky kluk, mozna i dospely, urcite mi to dobre vysvetlis. :)

KeYo
07-02-16, 23:00
spytaj sa Kotla, alebo naborarov, oni vysvetlia, jak to chodi, mne sa to vysvetlovat nechce (btw robil si tu spesla, tak yb si to mal poznat... aha w8 ty si bol ten zbytocny spesl)

inak.. http://csko.cz/forum/showthread.php?45651-Pat_&highlight=pat_

PindourciAPrcinky
07-02-16, 23:06
Paneboze neschovavej se za Kotla a za naborare pro krista ty drsnak. Ptam se tebe, takze jestli jsi admin, kterej aspon za neco stoji, ne to byl vtip, nestojis za nic stejne tak jako Adio, tak mi to hezky pekne vysvetlis, mam na to pravo. A co se tyce toho spesla, moc jsem se zasmal. Nevim, asi sis prave pekne namasiroval ego tim, ze si myslis, ze jsem kvuli tomu uronil slzicku, ale spesla jste mi vzali jenom kvuli tomu, ze se vam to hodilo a ze jsem mel s Adiem svoje vlastni problemy, ktery musel resit pres kotelnu. A uprimne, bylo mi to uplne jedno, protoze to je stejne uplne k nicemu. Neni treba ddavat nekomu zbytecne prava, kdyz je maj zbytecne i nekteri admini. Vid Dominicku :3

Koprakek
07-02-16, 23:10
http://objevit.cz/img/2014/02/Stephen-Colbert-Popcorn.gif


Sry hoši, já musel :D

KeYo
08-02-16, 08:36
Paneboze neschovavej se za Kotla a za naborare pro krista ty drsnak. Ptam se tebe, takze jestli jsi admin, kterej aspon za neco stoji, ne to byl vtip, nestojis za nic stejne tak jako Adio, tak mi to hezky pekne vysvetlis, mam na to pravo. A co se tyce toho spesla, moc jsem se zasmal. Nevim, asi sis prave pekne namasiroval ego tim, ze si myslis, ze jsem kvuli tomu uronil slzicku, ale spesla jste mi vzali jenom kvuli tomu, ze se vam to hodilo a ze jsem mel s Adiem svoje vlastni problemy, ktery musel resit pres kotelnu. A uprimne, bylo mi to uplne jedno, protoze to je stejne uplne k nicemu. Neni treba ddavat nekomu zbytecne prava, kdyz je maj zbytecne i nekteri admini. Vid Dominicku :3

Je ti to jednu a furt aj s tvojim klanom riesite rok staru vec a buzerujete mna aj adminov a aj hracov na servery.. konecne ste dali ale riadny podnet a je s vami pokoj a btw to obchadzanie mas vysvetlene u Neparia, tak ak to dokazes precitaj si to tam.. ale citaj pomaly, aby si to pochopil a nebol jak Nepario, dik

PindourciAPrcinky
08-02-16, 13:06
Buzerujem akorát tebe a Adia za váš přístup, ale to je celkem jedno a nic s tim neuděláš. Neschopný člověk nechopným zůstane. Nikdo s tim nic neudělá a dělat už ani nechce. Co se obcházení banu týče, to už mám dávno přečtené. A že to byl hroznej problém napsat to hned a nemít okolo toho milion keců. Myslím že už není třeba nic řešit, takže to tu mužem už konečně uzavřít. Napíšu tu teda místo tebe LOCK, aby sis neošoupal prsty. Peace ;)

KeYo
08-02-16, 13:21
Buzerujem akorát tebe a Adia za váš přístup, ale to je celkem jedno a nic s tim neuděláš. Neschopný člověk nechopným zůstane. Nikdo s tim nic neudělá a dělat už ani nechce. Co se obcházení banu týče, to už mám dávno přečtené. A že to byl hroznej problém napsat to hned a nemít okolo toho milion keců. Myslím že už není třeba nic řešit, takže to tu mužem už konečně uzavřít. Napíšu tu teda místo tebe LOCK, aby sis neošoupal prsty. Peace ;)

no uz som udelal.. lebo uz si nezahras.. takze čauko

PindourciAPrcinky
08-02-16, 13:44
Ty jsi to zle pochopil, ale to se dalo čekat, že to tvoje hlavička nepobere. Měl jsem na mysli to, že neudeláš nic s tim, že jsi nechopný, že váš přístup stojí za vyliž prdel a že to tak zůstane. No nevadí, třeba k tomu jednou dospěješ. Čauko :3

KeYo
08-02-16, 13:45
nema zmysle sa k tebe vyjadrovat, kedze som to dobre pochopil, jak si to myslel, ibaze to zase prekrucas, alebo ani sam nevies co si vlastne chcel napisat ale co vlastne cakat od typka ktory nespravil maturitu ze

Nihilia
08-02-16, 14:13
Náš přístup (nás všech adminů) stojí za vyliž prdel?

Takže jestli to chápu dobře. Představujete si to tak, že si budete chodit po serverech, veřejně tam nádavat na adminy, sprejovat jakési vaše nesmysly a pak se všichni chytneme za ruce a zasmějeme se tomu?

Takhle si to můžeš možná představovat na internetu. Popřeju ti hodně štěstí, až budeš jednou pracovat a můžeš pak nosit do práce třeba tričko s nápisem: "Můj šéf je kokot". Nebo si to vem třeba do školy, a dej si tam: "Naše úča je píča". Na tohle už nemáš tolik odvahy co? ale klikat do klávesnice ti jde na jedničku.

baf
08-02-16, 14:27
Ban forko ban cs a nemusite s nema resit take chujoviny.Stejne to nepochopi nebo nechcou.

PindourciAPrcinky
08-02-16, 14:40
Ja narozdíl od tebe maturitu udělal, tak nevim co tu meleš za hovna ty idiot. Zamysli se nad sebou ty inteligent. Ubohost toto. :)

hofy
08-02-16, 22:06
Ban jsi dostal na Steam, pak jsi obcházel přes NS, není co řešit, ten ban je oprávněný.