PDA

Zobrazit normální verzi : BigVaio --> Mendenkinet



BigVaio
08-02-16, 19:41
Vypis z konzole:


AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < BigVaio >
[AMXBANS] Tvuj nick: BigVaio
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1008600066
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1008600066
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.192.33.9
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.192.33.9
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mendenkinet >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 5 (





Poznamka:






Nevim no ale pokud tedy udajne cheatuji tak ten admin by mel rezignovat kdyz nerozezna cheatera od normalniho hrace kterej umi zahrat xD verim tomu ze me kontrolovalo x adminu uz kdyz mam vecne skore xx ku minimum a nidke sem ho nedostal ... Demo rad uvidim aspon si ho mzu hodit na youtub xD jinak at si admin koupi sluchatka za 2500tisice a mozna uslysi i to prepijeni zbrani je sve jen o nastaveni ... :D AUDIA v PC :)

Mr.N0b0dy
08-02-16, 19:44
Ahoj, http://leteckaposta.cz/679223786

Je možné, že jsem se spletl, to beru. Případně ti dám UB a i omluvím. :)

Burak1
08-02-16, 19:52
Wallhack.

E: Prozatím http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=171044.

Koprakek
08-02-16, 19:52
Za mě WH.

BigVaio
08-02-16, 19:53
Ano super tak ti povims ve vyjadreni :) vsimni si ze kazdej dupe jak slon furt kempi na jednom a tom samem miste furt chodi jednou a tou samou cestou ja proste kdyz vim ze tamtudy chodi tak deruji normlani klasika jako u kazdeho a to ze proste to trefim poded by ne kdyz furt jsou na jednych a tech samych místech proboha .. ted cekam na vyjadreni :) panove kdyz na ten servr nechodite casto nevite jak ty lidi hrajou proc myslite ze znam vzdy minimalne trictvrte servru lidi hrajeme tam furt stejne :D

Jeste takova technicka ty jako admin bys mel vedet ze demo o cheatech by nemelo byt tak dlouhe jak si mel ty je jasny ze sis nebyl jistej pokud davas ban ma te to presvedcit hned a ne po x minutach pokud jsi zkušeny admin a neni to tvu prvni servr tak bys to měl znat :)

Maaaaaaaaaaja
08-02-16, 20:23
Ty jako admin bys mel vedet ze demo o cheatech by nemelo byt tak dlouhe jak si mel ty je jasny ze sis nebyl jistej pokud davas ban ma te to presvedcit hned a ne po x minutach pokud jsi zkušeny admin a neni to tvu prvni servr

Čistá kravina, cos napsal.

BigVaio
08-02-16, 20:33
Jo.. tak jo no. demo o cheaterovi ma byt kratke jasne rozhodujici a ne zdlouhave nudne neuplne

Burak1
08-02-16, 20:39
Jeste takova technicka ty jako admin bys mel vedet ze demo o cheatech by nemelo byt tak dlouhe jak si mel ty je jasny ze sis nebyl jistej pokud davas ban ma te to presvedcit hned a ne po x minutach pokud jsi zkušeny admin a neni to tvu prvni servr tak bys to měl znat :)

Začínám pochybovat o tom, zda tvá věta z tvé žádosti ohledně adminování je pravda.

Zkušenosti s AMX mam obrovské dělával jsem admina na Funarena jak na pub,aim,gg,only, tak jail , Gamekill

BigVaio
08-02-16, 20:42
neveris tak jestli chces dam ti kontakty na majitele tehdejsich portalu . a klidne se zeptej :) jakozto zkusenej mi staci minuta na to abych poznal cheatera vice muj prispevek o zabanovani Lupajze. 20-30 vterin staci :) musi si bejt clovek jisty aby se vyvaroval podobnym vecem jako ted... ja si stojim za tim ze jsem cistej a ze admin proste jen to nedokaze poznat hold asi malo zkusenosti za 10 let hrani s drobnejsima prestavkama vim sve . POckam si na vyjadreni Kotla :)

Zoyer
08-02-16, 20:45
to ze ty jsi si jisty neznamena, ze demo projde u ostatnich adminu, proto se toci dema delsi.

BigVaio
08-02-16, 20:52
asi takhle dema delsi ok dobre tedy ale ne 10+ minut proboha... to by jste pak nemusely delat nic jinyho nez koukat na dema a hodnotit celej den :) . Prece.

Mr.N0b0dy
08-02-16, 20:59
Podívej se, žádáš si o unban a jsi lenivý se na to demo i kouknout. Já jsem tu demo dodal, a to, že ty jsi profík a poznáš cheatera za 30 vteřin je mi upřímně jedno. Psal si něco o děrování, i když žádné děrování tam nebylo + se ti omlouvám, že to demo nemůže mít na pozadí cirkusovou hudbu v mezičase, když zrovna nežiješ. Demo jde i zrychlit /Což bys měl vědět/, takže to fakt problém není. Bohužel na d2only5 není HLTV, což by usnadnilo tento problém :)

Maaaaaaaaaaja
08-02-16, 21:00
To ale záleží na hráči. Lepšího hráče neodhalíš ani za 10 minut .....

BigVaio
08-02-16, 21:01
..


Wallhack.

E: Prozatím http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=171044.

To asi ne vid to si delas srandu :D co mi mas co banovat steam kdyz na nem tam nejsem :D :D premyslis trosku ?


To ale záleží na hráči. Lepšího hráče neodhalíš ani za 10 minut .....

Dobre vyborne takze mi chces rict ze ja budu cheatovat ale budu zaroven delat neco aby to neslo zjistit.. to je docela hloupost ne :D kdybych cheatoval tak treba kvuli postu ve statistykach ale ty jakozto rank na servr nemate proc bych to delal ? hraju to FORFUN a pokud sisi mohla vsimnout a chodis na ten servr tak nikdo si to nidky o me nemyslel vsichni vedely moc dobre proc sem je trefil ze dupali treba anhilation vi ze obcas rusuju taky si na me pockal a dal me lehce ale to neni duvod aby dostal ban ne :D

Mr.N0b0dy
08-02-16, 21:06
Jelikož jsi steam vlastnil a hrál na něm již předtím, udělil se ti i tam, počítá se to tedy jako "obcházení". Ovšem kdyby jsi steam nevlastnil a až po uděleném by jsi si ho pořídil, tak by jsi mohl normálně hrát. Ale zatím můžeš ještě doufat :)

BigVaio
08-02-16, 21:12
Podívej se, žádáš si o unban a jsi lenivý se na to demo i kouknout. Já jsem tu demo dodal, a to, že ty jsi profík a poznáš cheatera za 30 vteřin je mi upřímně jedno. Psal si něco o děrování, i když žádné děrování tam nebylo + se ti omlouvám, že to demo nemůže mít na pozadí cirkusovou hudbu v mezičase, když zrovna nežiješ. Demo jde i zrychlit /Což bys měl vědět/, takže to fakt problém není. Bohužel na d2only5 není HLTV, což by usnadnilo tento problém :)

JA sem na to demo koukal neboj se ale proste kdybych vazne cheatoval nebudu se tu prece dohadovat na to jsem starej uz :D hraju to forfun a s lidma co tam hrajou se znam ne osobne ale plno lidi i behem hry pokecame nikdy me nikdo nepodezrival a hlavne byste mi ten ban dali uz drive mel jsem kolikrat i lepsi skore nez ted ... ale nestalo se tak ... asi chyba v metrixu


Jelikož jsi steam vlastnil a hrál na něm již předtím, udělil se ti i tam, počítá se to tedy jako "obcházení". Ovšem kdyby jsi steam nevlastnil a až po uděleném by jsi si ho pořídil, tak by jsi mohl normálně hrát. Ale zatím můžeš ještě doufat :)

ten steam mam 10 let a nikdy sem ban na nej nedostal to asi o necem svědci .... kdyz uz to banujes tak si aspon skoukni historii steamu boha

kono159
08-02-16, 21:16
wh

Samco
08-02-16, 21:22
Zdravím, WH. Inak máš veľmi zaujímavé postoje a vyjadrenia k daným veciam, konkrétne tu a aj v tvojej žiadosti o práva, až ma to fakt udivuje. :D

BigVaio
08-02-16, 21:23
hosi ti co pisete Wh by me zajimalo jake mate zkusenosti jako admini :D :D jelikoz to je vazne k smichu poradim vam zacnete na ty servry chodit a pak banujte
a navic svama bych si rad zahral at to poznate navlastni kuzi ...


Zdravím, WH. Inak máš veľmi zaujímavé postoje a vyjadrenia k daným veciam, až ma to fakt udivuje. :D

postoje normalni jen me to udivuje ze to proste nejste schopni rozeznat :D

Mr.N0b0dy
08-02-16, 21:25
Tady nejde o historii steamu. No, dál se hádat nechci, čeká se na vyjádření dalších adminů :)

E:
o je jasny co budou psat ale jedno poradim zacnete chodit na ty servery at ty hrace poznate a pak muzete delat zavery jdu na kute rano me ceka arbait

Na dust2only jsem každý den, ovšem nechodím moc často na pětku, protože tam není většinou plno. Takže tak.

BigVaio
08-02-16, 21:26
Tady nejde o historii steamu. No, dál se hádat nechci, čeká se na vyjádření dalších adminů :)

to je jasny co budou psat ale jedno poradim zacnete chodit na ty servery at ty hrace poznate a pak muzete delat zavery jdu na kute rano me ceka arbait

Jentak zaverem nektere z vas jsem si vyhledal na steamu a musim rict ze mate steam 2-4 roky ale jste strasne kovany a hlavne jste si ho koupily jen kvuli pravum takze jste byli teze NS ale vsechno vite a všude jste byli ... od všeho mate klice nedivim se že potrebujete 20minutove video na rozhodnuti :D jestli nekdo cheatuje nebo ne ...

Idea
08-02-16, 21:52
Well well, z toho ako tu pises mi pride ze ty si ten vsade bol, vsetko videl, vsetko vie, ono neviem ako to chodilo tam kde si robil admina no tu sa snazime udrzovat kvalitu a ta ide ruka v ruke s tym ze si radsej natocime dlhsie ale priekazne demo ako polminutove demo na ktorom nie je nic. A to preco si admini kupuju steam je na nich, mnoho z nich sa len rozhodlo podporit hru ktoru hrali dlhu dobu na ns :)

dhaaqu
09-02-16, 01:38
Naprostá většina udělených banů je na základě 1-5ti minutových dem u nobrain cheaterů. Na zkušené cheatery se sbírají i hodinové materiály.
Ve zkratce tím chci říct, že o adminování toho očividně víš velice málo, poznáš jen naprosto zřejmého cheatera a hodně to shazuje tebou podanou žádost o práva.
Na demo se v dohledné době podívám.

BigVaio
09-02-16, 14:56
Zdravim nic zvlastního se tu nedeje .... ohledne mé žadosti a docela rad bych si dnes zahral nebo aspon vedel verdikt konecny . :)


Naprostá většina udělených banů je na základě 1-5ti minutových dem u nobrain cheaterů. Na zkušené cheatery se sbírají i hodinové materiály.
Ve zkratce tím chci říct, že o adminování toho očividně víš velice málo, poznáš jen naprosto zřejmého cheatera a hodně to shazuje tebou podanou žádost o práva.
Na demo se v dohledné době podívám.

promin ale očividně malo ne ale to nema smysl se dohadovat kazdej si bude branit svuj piseček. mozna si me pamatujou nekteri jako s nickem FPG nebo FairPlayGame

DiEAcE
09-02-16, 15:22
Za hodku na to kouknu, taky su zvedavy :-)

Videl jsem to v rychlosti bez zvuku, ale neco se mi tam nelibilo, nejvic asi od zelene pres db do smoku ;-)

Kotel
09-02-16, 15:48
K diskuzi jsou nutné časy. I bez komentáře.

Giussepe
09-02-16, 19:37
zdravím, wh.

dhaaqu
10-02-16, 00:09
Demo jsem projel, vidím 2 WH časy a 2 varovné:

varovné:
27:51 Ne samotná střelba, ale crosshair placement už za krabicí až na pravý roh.
28:12 Druhý v sérii wallooků.

WH časy:
24:45 No sound, strhnutí crossu ještě před awp výstřelem s ignorací 2 preset pozic.
28:07 Nejprve ignoruje zvuky enemy směrem na B, které by ale s některými WH nebylo vidět a následně nawalkuje no sound s preaimem na enemy kryté za zdí, zatímco mu tam pobíhá teammate zády k onomu enemy, po kterém ale nikdo nestřílí a to celé za vytrvalé akce a rizika od B. Zde asi sluchátka selhala, víc WH už to nejde.

Objektivně pro mě nedostatečné demo, v delším materiálu bych očekával další časy.
Je tu množství typických redflagů:
1) Hráč odvolávající se na nespočetné zkušenosti a drahá sluchátka, který ale nehraje podle zvuku.
2) Demo točené na NS, zatímco je hráč aktivní na steamu.
3) Hra na jediném D2only, kde netočilo HLTV.

Pokud je Vaio schopen obhájit zmíněné časy, nebo někdo z adminů prokázat další, jsem jedno ucho.
Sečteno podtrženo, zvlášť pro ban steamu bych potřeboval další usvědčující materiál.

Maaaaaaaaaaja
10-02-16, 00:55
http://ulozto.cz/xYt1a5tn/27053-1602011806-de-dust2-zip

Tady ho máš, 15.-60. minuta.

BigVaio
10-02-16, 07:23
Demo jsem projel, vidím 2 WH časy a 2 varovné:

varovné:
27:51 Ne samotná střelba, ale crosshair placement už za krabicí až na pravý roh.
28:12 Druhý v sérii wallooků.

WH časy:
24:45 No sound, strhnutí crossu ještě před awp výstřelem s ignorací 2 preset pozic.
28:07 Nejprve ignoruje zvuky enemy směrem na B, které by ale s některými WH nebylo vidět a následně nawalkuje no sound s preaimem na enemy kryté za zdí, zatímco mu tam pobíhá teammate zády k onomu enemy, po kterém ale nikdo nestřílí a to celé za vytrvalé akce a rizika od B. Zde asi sluchátka selhala, víc WH už to nejde.

Objektivně pro mě nedostatečné demo, v delším materiálu bych očekával další časy.
Je tu množství typických redflagů:
1) Hráč odvolávající se na nespočetné zkušenosti a drahá sluchátka, který ale nehraje podle zvuku.
2) Demo točené na NS, zatímco je hráč aktivní na steamu.
3) Hra na jediném D2only, kde netočilo HLTV.

Pokud je Vaio schopen obhájit zmíněné časy, nebo někdo z adminů prokázat další, jsem jedno ucho.
Sečteno podtrženo, zvlášť pro ban steamu bych potřeboval další usvědčující materiál.

Na demo se ti kouknu jetse jednou abych ti to objasnil jasne abych neplacal.
sluchatka ano ale obcas se clovek ridi i tim ze vi kdo kam mu bezi a pokud ten clovek zemre taka si tusim zejo take treba takzvany komunikator pocinaje TSkem a nebo komunikaci ve hre to v demu nemas vubec
strhnuti crosu duvod psal jsem to ze lidi kempi na jednom a tom samme míste treba x kol po sobe a ja si to hlidam vím kde byli takze proto to treba prijde jako wh
1. ne vždy jen sluchatka ale velka cast kilu je diky jim ...
2.steam aktivni z duvodu stahovani veskerych aktualizace na hry ktere vlastnim
3. hraju tam ze se sejdeme lidi co s znamen z prostredi cska ja znam je oni znaj me
vice se ti vyjadrim po shlednuti toho dema opet. momentalne jsme v praci.

Koprakek
10-02-16, 07:25
[*=left] Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

BigVaio
10-02-16, 07:26
http://ulozto.cz/xYt1a5tn/27053-1602011806-de-dust2-zip

Tady ho máš, 15.-60. minuta.

Rad se na nej podívám :)




[*=left] Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack



nerikam radit z druheho tymu ale z meho. Přiklad treb jdu B ok bacha katy urcite tam nekdo je fleshnuly me tak asi kdyz pujdu rpes mid tak je jasny ze si to budu hlidat ...

Kotel
10-02-16, 14:10
X hráčů tu dostalo perma za míň při shodě všech adminů.
HLTV nahrávalo, ale na webu nebylo videt:
http://csko.cz:81/hltv.php?port=27106

BigVaio
10-02-16, 14:34
X hráčů tu dostalo perma za míň při shodě všech adminů.
HLTV nahrávalo, ale na webu nebylo videt:
http://csko.cz:81/hltv.php?port=27106

Vyborne a uz se dozvim zda me odbanujete nebo ne ? rad bych si zahral.

Giussepe
10-02-16, 15:07
Po zhlédnutí hltv, které sem postnul Maaaaja stále zastávám názor, že jsi cheater. Na to, že máš ty svá supersluchátka za 2500 Kč, tak na tom hltv místy hraješ jak bot bez sluchátek. O pohybu nemluvě. A je tam i mnoho dalších podezřelých momentů.

EDIT:

Jen namátkou pár časů z toho hltv:

26:10 - 26:50
29:50 - smrt -> možná si byl ještě trochu oslepen, ale bylo jasně slyšet, že dupnul za tebou na rantl, ale ty sis v tom zlomku sekundy všiml toho v katech. Což na jednu stranu dokazuje, že budto máš noflash, nebo si ho teda viděl, ale v tom případě si musel i slyšet toho za tebou a logicky by člověk reagoval, že by popošel dva kroky dozadu aby nebyl z kat vidět a zastřelil by toho nad sebou, ty čumíš do země. Podle mě, si měl noflash, ale nějakej hloupej, že si nevěděl jestli ještě flash maš nebo ne, tak si dělal mrtvého brouka.

40:45 - jak si věděl, že je na krabici?

BigVaio
10-02-16, 15:56
Po zhlédnutí hltv, které sem postnul Maaaaja stále zastávám názor, že jsi cheater. Na to, že máš ty svá supersluchátka za 2500 Kč, tak na tom hltv místy hraješ jak bot bez sluchátek. O pohybu nemluvě. A je tam i mnoho dalších podezřelých momentů.

EDIT:

Jen namátkou pár časů z toho hltv:

26:10 - 26:50
29:50 - smrt -> možná si byl ještě trochu oslepen, ale bylo jasně slyšet, že dupnul za tebou na rantl, ale ty sis v tom zlomku sekundy všiml toho v katech. Což na jednu stranu dokazuje, že budto máš noflash, nebo si ho teda viděl, ale v tom případě si musel i slyšet toho za tebou a logicky by člověk reagoval, že by popošel dva kroky dozadu aby nebyl z kat vidět a zastřelil by toho nad sebou, ty čumíš do země. Podle mě, si měl noflash, ale nějakej hloupej, že si nevěděl jestli ještě flash maš nebo ne, tak si dělal mrtvého brouka.

40:45 - jak si věděl, že je na krabici?
hned jak skouknu to demo napisu ti nazor ale jak rikam ne vždy mužes hrat po sluchatkach a pokud mi prilitl granat nebo flesh tak asi logicky tam nekdo bude ze ? nemuzes zabit 2 lidi ve stejny moment leda ze by si stouply za sebe je uz na cloveku kam bude strulet ale skouknu demo a anpisu ti az budu doma po praci . jeste obcas jak bot :D si k smichu to bych musel walkovat celou mapu ze ...

Giussepe
10-02-16, 16:07
Prosím tě, nejdřív se podívej na to hltv a pak se vyjadřuj, protože zatím tu k smíchu jsi jen a pouze ty. Když odněkud přilítne flash a logicky tam tedy někdo bude, proč se tedy k tomu místu otáčíš zády?

BigVaio
10-02-16, 16:27
Prosím tě, nejdřív se podívej na to hltv a pak se vyjadřuj, protože zatím tu k smíchu jsi jen a pouze ty. Když odněkud přilítne flash a logicky tam tedy někdo bude, proč se tedy k tomu místu otáčíš zády?

nevim jako no ale ja se otacim zady smerem k tomu vybuchu fleshe aby me neoslepil. a klidne se muze stat ze prilitnou dva hned po sobe tak to oslepi vic no .. nebo jen minimalne pak se otocim zpet ... ale to asi ty neznas

Zoyer
10-02-16, 16:36
po zkouknutí hltv souhlasim s banem. je i směšné, že tady píšeš o sluchátkách a místy ani nevíš, kde ti kdo dupe.

Maaaaaaaaaaja
10-02-16, 16:39
Tak já se také teda vyjádřím. K dhaaquovi bych asi jen napsal, že ten cross place v katách je dle mého def, vím, cos měl na mysli.

DEMO

24:30 - jako to dost klobouk takový reflex, já ho skrz ten smoke sotva zahlídnu a už má hit od tebe + to jak checkuješ A plant nechám bez komentu raději
26:10 - toho týpka, co se vrací přes double door, nevidím, nevím jak vy
Zbytek tu rozepsán byl.

HLTV

Těch 26:20 na shodech tu už napsal Giu
Těch 40:45 je celé směšné. Po té krabici následně prefire do double dooru, kde se ovšem hráč neočekávaně zastavuje a nakonec přijde ústřel na týpka, co jde kačenku, ale vidět není.
Následující kolo u double dooru je stejná komedie.
Nakonec moje topka 50:05+. Nejprve hned cross na ně na římsu. blabla v 50:23 nejlepší ústřel na týpka, o kterém nemůžeš vědět, že je na římse a už vůbec ne, že padá na zem, ale krásně se s ním svezeš.

K tomu, jak vypadá tvá hra, cross metr v zemi, granáty úroveň hráče, co to nehraje ani půl roku, když někam jdeš, checkuješ jedno místo, dalších 10 def pozic necháš být, přotim na x místech může někdo být, orientace na radaru nula. A ty tu někoho poučuješ. Taky by mě zajímalo, proč hraješ na NS, když máš 10 let starý krásný 7-digit SID bez banu.

BigVaio
10-02-16, 16:51
Tak já se také teda vyjádřím. K dhaaquovi bych asi jen napsal, že ten cross place v katách je dle mého def, vím, cos měl na mysli.

DEMO

24:30 - jako to dost klobouk takový reflex, já ho skrz ten smoke sotva zahlídnu a už má hit od tebe + to jak checkuješ A plant nechám bez komentu raději
26:10 - toho týpka, co se vrací přes double door, nevidím, nevím jak vy
Zbytek tu rozepsán byl.

HLTV

Těch 26:20 na shodech tu už napsal Giu
Těch 40:45 je celé směšné. Po té krabici následně prefire do double dooru, kde se ovšem hráč neočekávaně zastavuje a nakonec přijde ústřel na týpka, co jde kačenku, ale vidět není.
Následující kolo u double dooru je stejná komedie.
Nakonec moje topka 50:05+. Nejprve hned cross na ně na římsu. blabla v 50:23 nejlepší ústřel na týpka, o kterém nemůžeš vědět, že je na římse a už vůbec ne, že padá na zem, ale krásně se s ním svezeš.

K tomu, jak vypadá tvá hra, cross metr v zemi, granáty úroveň hráče, co to nehraje ani půl roku, když někam jdeš, checkuješ jedno místo, dalších 10 def pozic necháš být, přotim na x místech může někdo být, orientace na radaru nula. A ty tu někoho poučuješ. Taky by mě zajímalo, proč hraješ na NS, když máš 10 let starý krásný 7-digit SID bez banu.

no koukam ze ocividne vy tu hru ani neovladate z poloviny ja jsme tip hrace rush ne kemp nehlidam def pozice k cmeu dkyz v teamu neni kdo by spolupracoval tak rposte chodim skoro vubec nekempim jedine kdyz mam malo hp ale kdyz hrjau jak lama cos tak napsal tak bych si z tebopur ad zahral duel a uvidime kdo je lama .. . jde videt ze na ten server nechodite nevite kde ty lidi kempi jak hrajou ja jo ale to uz je ohrana pisnicka zacnete tam chodit casteji a mozna budete hrat podobne jak ja ale cos pochybuji kdyz vetsina adminu jsou jeste skolaci .. ale skusenoszti mate jak svine :D

Vite co nedavejte mi ub nebo by jste me stejne zabanovaly znova podle vas adminu :) diky a cau mejte se


po zkouknutí hltv souhlasim s banem. je i směšné, že tady píšeš o sluchátkách a místy ani nevíš, kde ti kdo dupe.

ONO DKYZ SLYSIS VICERO KROKU NAJENDOU TAK SE SKUS ORIENTOVAT SPRAVNE... vždy to nejde. boužel jste zaujati jednim kolem ale za dne dky jsme hral 5hodion v kuse sem vas tam ani nevidel ... ale sjte admini se skusenostma :D

Zoyer
10-02-16, 16:56
prosímtě, dupe ti tam jeden človek a ty se otáčís, jak kdyby jsi se kochal přírodou. vůbec nevíš co píšeš, na čem jedeš ? jsi úplně zmatený, jak ve hře, tak i tady.

Mr.N0b0dy
10-02-16, 16:57
no koukam ze ocividne vy tu hru ani neovladate z poloviny ja jsme tip hrace rush ne kemp nehlidam def pozice k cmeu dkyz v teamu neni kdo by spolupracoval tak rposte chodim skoro vubec nekempim jedine kdyz mam malo hp ale kdyz hrjau jak lama cos tak napsal tak bych si z tebopur ad zahral duel a uvidime kdo je lama .. . jde videt ze na ten server nechodite nevite kde ty lidi kempi jak hrajou ja jo ale to uz je ohrana pisnicka zacnete tam chodit casteji a mozna budete hrat podobne jak ja ale cos pochybuji kdyz vetsina adminu jsou jeste skolaci .. ale skusenoszti mate jak svine :D

V tom případě potřebuju vysvětlit, jak můžeš 3 kola vyrushovat v pohodě mid až na CT spawn, ale pokud se tam nachází dostatečný počet lidí, tak se raději držíš ve spodních a čekáš, než se něco stane. Další věc je tvůj způsob "rushování" na schody. Jedno kolo se podíváš na plant i na šikmou, což jsem bral v pohodě, zabil si i pár lidí, ale další kolo se o tyto pozice vůbec nestaráš a rovnou míříš buď pod plant/long. Takže tyto kecy ohledně "Vím, kde všichni kempí, pokaždé stejné pozice" jsou trochu chabé.

Maaaaaaaaaaja
10-02-16, 17:02
BigVaio - Connetion time 13H:20M:35S ... skóre 1008:361
Maaaja - Connection time 2D:0H:5M:46S .... skóre 2691:825

Co dál ?

Giussepe
10-02-16, 17:04
Meleš páté přes deváté a vypovídací hodnota 00hovno. Píšeš, že hráči furt chodí na jedna a ta samá místa. Dust2 hraju už hodně dlouho, stejně tak i maaaja a další kolegové, ale v životě jsem neviděl nikoho, kdo by nějak extrémně často kempil na krabici u doubledooru, nebo běžel na schody po tom rantlu. Ano jsou tací hráči, ale není jich tolik jak ty tady říkáš.

Říkáš, že spíš rushuješ než kempíš, ale na tom hltv si polovinu času u CT a nevytáhneš paty dál jak za doubledoory.

Prostě říkáš něco a o dva posty dál si v tom protiřečíš. Kdybys tady furt neomílal ty tvoje pohádky a radši se snažil vysvětlit ty časy, co jsme ti tady dali. Ale to ty neuděláš, protože jsi zapnutá nula a víš, že bys to nijak neobhájil.

Jo, možná většina adminů jsou ještě školáci, ale furt mají v sobě víc cti než ty. Seš baba, která má koule kazit hru ostatním lidem, a urážet adminy, ale už nemá koule na to se ani přiznat.

BigVaio
10-02-16, 19:54
asi jednoduse vzato nemam se k cemu priznavat ano rushuji a rad polovinu nevytahl paty :D tak ses koukal asi jinam :D na demo jde vydet ze neznate zpusoby hrani meli byste si zahrat s nejlepsima v cr a pka to pochopite asi byjste si vubec neskrtli ale to je slovo proti slovu .. ale kdybyste me sledovaly aspon polovinu casu co mam odehrano tak by jste vedely vic ale z jednoho kola toho moc nevyctete... nic nebude se dohadovat je to furt dokola

Zoyer
10-02-16, 19:58
co kdyby jsi radši objasnil časy, které jsou vypsány, místo toho, aby jsi nás bral jako holky a psal vidět s y..

máš čas na psaní kravin, které nedávají smysl, ale na kouknutí hltv a objasnění čas není ?

Maaaaaaaaaaja
10-02-16, 20:25
nEph.intel * BigVaio :D


*** nEph.intel * BigVaio killed eSuba StaN with a headshot from ak47 **

*** nEph.intel * BigVaio killed eSuba oskar! with a headshot from ak47 **

*** nEph.intel * BigVaio killed eSuba jckl with a headshot from ak47 **

*** nEph.intel * BigVaio killed eSuba gns with a headshot from ak47 **

*** nEph.intel * BigVaio killed eSuba jRi with a headshot from ak47 **

KeYo
10-02-16, 20:46
Len tak ďalej a budes aj vo Fnatic :gabe:

Mr.N0b0dy
14-02-16, 18:27
Myslím, že se může lock, už se tady ani neukázal

BigVaio
17-02-16, 19:48
Jsem tu stale . mohl bych uz vedet finalni rozhodnuti diky uz se toho tu napsalo xxx nebavi me se stale dohadovat.

le0he
18-02-16, 07:23
Hello za me WH. + ze si myslis ze vis o adminovani hodne, jeste neznamena ze je to pravda.. Kazdej kdo se stara o AIM sekci uz natocil x dlouhejch dem, cize pokud ty si byl nekde admin, tak si banoval pouze 2/3 zapatcu, pac si jich kupu nerozeznal.

BigVaio
18-02-16, 12:11
Hello za me WH. + ze si myslis ze vis o adminovani hodne, jeste neznamena ze je to pravda.. Kazdej kdo se stara o AIM sekci uz natocil x dlouhejch dem, cize pokud ty si byl nekde admin, tak si banoval pouze 2/3 zapatcu, pac si jich kupu nerozeznal.
Zajimave ze ty si delas zavery az me poznas z admin stranky tak pak pis nazory pokud nejsi muj spolupracovnik na jednom servru je to slozite cheateru je kopec a kopec :) a pokud si myslis ze nerozeznam cheatera dobre budis tva volba :) nema cenu ti to vyvracet kdyz stejne budes psat v zajmu svych kolegu ... takze zbitecnosti. diky

Giussepe
18-02-16, 12:14
Finální verdikt:

Dostal si kupu časů. Furt tu meleš pantem, dohaduješ se o nesmyslech, ale ani jeden čas jsi neobhájil. => Ban oprávněný.

Lock by ZEUS.

BigVaio
18-02-16, 14:56
Finální verdikt:

Dostal si kupu časů. Furt tu meleš pantem, dohaduješ se o nesmyslech, ale ani jeden čas jsi neobhájil. => Ban oprávněný.

Lock by ZEUS.
nektere časy jsem tu obhajil uz xkrat ale stale hledate dalsi a dalsi... cas jo to jo chlapce ja nejsem ty abych byl tady nonstop mam v zivote i jiny veci na starost ne jen tady svama resit nejake časy furt dokola

Giussepe
18-02-16, 15:10
čas jsi tu neobhájil ani jeden. Tak nelži. A když nemáš čas tady řešit SVŮJ UNBAN, tak zjevně o další hraní na tomto portálu nemáš velký zájem. Tak nám vlez na záda.

Cheatům zdar a wallhacku zvlášť.

le0he
18-02-16, 15:40
Misto toho dohadovani bych si byt tebou zaplatil kurz gramatiky.

E: A mimochodem, jak si hned na zacatku tohoto threadu psal at si Noubady koupi sluchatka za 2.5k, tak je ti to uplne k hovnu, i s sluchatkama z Tesca muzes slyset vsechno.

dhaaqu
19-02-16, 00:39
Tak to uzavřeme.
Asi jediný, kdo se ti vyjádřil pro možný unban jsem byl já, než se objevily další materiály.
Tvoje výroky ohledně hraní a hlavně adminování nenechaly nikoho na pochybách, že si vymýšlíš ve více ohledech.
Takže ode dneška nejsi čert, ale obyčejný smrtelník, peklo se ti navždy uzavřelo...