PDA

Zobrazit normální verzi : Údajné "obcházení banu" pomocí NS a steam CS



MrSlissi
10-02-16, 16:22
Zdravíčko,

mám jeden dotaz, ohledně údajného obcházení banu-

V momentě, kdy cheater, který byl opakovaně banován za WH, AB a podobně, se rozhodne, že si koupí steam, tak si poté může dál beztrestně hrát na steamu?
V případě ovšem, že hráč vlastní steam, bude zabanován za nějakou banalitu na steamu, pak ani v nejmenším, nemůže na chvíli přejít na NS a hrát dál?
Listoval jsem dál a našel jsem, že pokud budete zabanován na NS a již vlastníte steam, bude zabanován i ten steam?
A když se stane, že někdo dostane permanentní ban na steam, pak jej nezachrání ani nový steam účet?


---> předpokládám, že s tímhle nesmyslným systémem jeden zkušený hráč nic neudělá... tak se chci jenom ujistit, jestli všechny tyhle výroky jsou pravdivé...?



S pozdravem,
RadobyClovek (na steamu: Mr. Slisi)

HSMartinka
10-02-16, 17:02
1. NS cheater ktorý si kúpi orig.hru na STEAME tak može hrať bez toho aby dostal ban,pokiaľ nebude na steame cheatovať.
2. Hráč ktorý dostane na STEAME ban tak nemože prejsť na NS a pokračovať v hre, to isté platí u NS (dostane ban na NS a prejde na STEAM) to je akoby obchádzal stále aktívny ban ktorý dostal.
3. Ak dostane ban na NS za cheaty a vlastní STEAM, následne mu bude zabanovaný i STEAM. viz číslo 1. ak STEAM nevlastní a kúpi si orig.hru, to znamená akoby si ten UB kúpil.
4. STEAM hráč ktorý dostane ban za cheaty a potom sa pripojí cez druhý STEAM považujeme ako obchádzanie aktívneho banu na jeho minulom STEAME.

Ak som sa v niečom pomýlila tak ma opravte.

hofy
10-02-16, 17:03
V momentě, kdy cheater, který byl opakovaně banován za WH, AB a podobně, se rozhodne, že si koupí steam, tak si poté může dál beztrestně hrát na steamu?

Ano, pokud byly bany jen na ns a steam v tu dobu neměl.



V případě ovšem, že hráč vlastní steam, bude zabanován za nějakou banalitu na steamu, pak ani v nejmenším, nemůže na chvíli přejít na NS a hrát dál?
Ne, nemůže. Ale nic mu nebrání požádat na fóru o unban. Jestliže se poučil a má jinak čistou historii banů, tak není důvod, proč nedat unban. Když ban obejde a hraje dál, tak ten ban přeci nemá žádný efekt.



Listoval jsem dál a našel jsem, že pokud budete zabanován na NS a již vlastníte steam, bude zabanován i ten steam?
Ano. Většinou cheater nechce riskovat vac nebo ban na steam, tak jde cheatovat na NS, což je jasný důkaz toho, že si uvědomuje rizika spojená s cheatingem. Proto je zabanován i na steamu. Když chce cheater opět hrát, tak pro to musí něco udělat, nestačí zapnout steam klienta a hrát dál jakoby nic.



A když se stane, že někdo dostane permanentní ban na steam, pak jej nezachrání ani nový steam účet?
Oficiálně ne, ale když si po roce někdo koupí nový steam a v tichosti hraje s jiným nickem, tak mu to snad nikdo dokazovat nebude. Je tu třeba jeden hráč, který má zabanováno přes 15 steam účtů za obcházení a 12 banů za cheaty, nikomu by se nechtělo dokazovat mu cheaty tolikrát.



---> předpokládám, že s tímhle nesmyslným systémem jeden zkušený hráč nic neudělá... tak se chci jenom ujistit, jestli všechny tyhle výroky jsou pravdivé...?

Co přesně se ti zdá nesmyslného? Jak lépe bys to chtěl udělat?

MrSlissi
10-02-16, 17:32
Štve mě, že hned, když dostanu ban za totální blbost, banují někteří admini všechny další účty okolo... takhle se mi stalo, že se málem zabanovali všechny PC v domě -_-. Tenhle systém prostě není ideální. Doporučoval bych udělat nějakou škálu podle toho, jak budete bany přesouvat i na steam nebo naopak na non steam cs. A osobně nechápu ten princip, toho, že si cheatery, kteří cheatovali na serverech znovu zvete zpátky tím, že se můžou "odkoupit". Být to na mě, tak v momentě, kdy někdo jednou zapne, už by si nezahrál... (samozřejmě záleželo by na domluvě s adminem)


Ale to není věc, na kterou jsem se ptal. Svoji odpověď jsem dostal, díky hofy :)

Kotel
10-02-16, 19:26
Podle tabulky se nedá řešit skoro nic. Každý případ je individuální.

MrSlissi
10-02-16, 19:39
děkuji, jak říkám, odpověd jsem dostal :)

rejdžyoda
10-03-16, 07:08
Mr.Slisi buď piš něco pořádnyho nebo nepiš nic hlášení samej Fail dotazy uplně z cesty už tu si nějakou dobu tak by si to měl znát Poroučim se

MrSlissi
10-03-16, 21:08
Téma je měsíc starý. Poučil jsem se a dneska jsem nahlásil snad deset bordelářů na JB, všechno banned-

http://csko.cz/forum/showthread.php?46599-Jailbreak-nomic-MFK-MTK
http://csko.cz/forum/showthread.php?46575-Jailbreak-t%26%23345%3Bi-neschopn%E9-CT-no-mic-MFK-demence

Prostě jenom hledáš záminku ke konfliktu...
A btw, když to někdo hraje tak dlouho jak já a hlásí už nějaký ten měsíc, tak se samozřejmě stane, že občas je nějaký fail. Většina to pochopí, ale rejpalové jako ty, prostě potřebují vyvolávat hádky a napětí.

Také se poroučím.

rejdžyoda
10-03-16, 21:25
Sem tam nějakej Fail? asi 3 za sebou jo sorry dělám si čas na tebe abych do tebe rejpal :D fórum sleduju často sorry že vždycky když přijdu tak vidim Slisi není to tak že bych ti chtěl dělat naschváli ale aby si občas přemýšlel než sem něco dáš nemyslím to zle ale ty si o to občas říkáš :D Jo sorry nevšiml jsem si jak je to stare najel mi Edit nekoukl jsem se kdy si to sem dal ale i tak jsi stálej člen tak by si také drobnosti měl vědět :)

MrSlissi
10-03-16, 22:08
Možná tři faily za sebou ale před tím desítky úspěšnych nahlášení ..
A co se týče tohohle tématu, tak jsem si potřeboval par věci ujasnit, protože jak jsem starý, tak jsem blby a i když tu hraju dlouho, byl jsem překvapen, jak to tady funguje se steam a nonsteam cs. Třeba můj kamarád, co tu občas hraje na JB má aktivní 4 zákazy k ct a dva bany a stejně se porad připojí a hraje i za dozorce, aniž by mělil IP nebo VID :D a tohle vím jistě, sám mi to ukazoval.

Krom toho od toho tu sou admini aby pomáhali takym tupcum jako jsem já :D :D :D

rejdžyoda
11-03-16, 06:54
Ne jenom chci aby si to nebral jako rejpání taková rada od staršího :D

MrSlissi
11-03-16, 07:48
Mr.Slisi buď piš něco pořádnyho nebo nepiš nic hlášení samej Fail dotazy uplně z cesty už tu si nějakou dobu tak by si to měl znát Poroučim se

Tohle mi nepřišlo moc jako "rada". Ale co už, já nejsem konfliktní člověk, takže bych to tímto považoval za uzavřené, pokud se nechceš vyjádřit přímo k tématu o kterém se tady diskutovalo ;)

rejdžyoda
11-03-16, 13:03
Není třeba Martinka a hofy to řekly nemám co dodat přeji pěkný den a příjemnou zábavu :)
rejdžyoda