PDA

Zobrazit normální verzi : Džeri - Txt



teecko
10-02-16, 21:08
Ok chápu ale nechápu proč tam teda lezl opakovaně, když jsem mu psal at sleze že je to txt, nereagoval a pod .. zabíjel odtamtud hráče .. btw na screenech je vidět že tam byl minimálně 2x. na to aby to dokázal stačí pokus jeden a slézt .. a na serveru admin nebyl takže nevim komu to ukazoval

hofy
10-02-16, 21:16
A proč to hlásíš teď? Když se to událo v prosinci?

Idea
10-02-16, 21:19
Niekto sa asi nechce zmierit s tym ze sa dzerimu reopenla ziadost a dostal tam pro od viacerych adminov.

mirecc
10-02-16, 21:23
Ty si mi vravel nech s tade zleziem?... ok takže nepametám si vôbec na nič také ale ok môže byť... nemal som tam čo hladať berem... ale pane bože pochop... objavíš jeden bug tak som bol z toho "happy" tak som tam teda ako si ty povedal 2x bol... nešiel som tam za cieľom aby som zabíjal z tade hráčov ale skúšal další bug z tej txt... ako náhle som zistil že to vadí hráčom tak som tam od vtedy neliezol...
E: ešte som počul od jedného admina že keď sa tam dostanem sám bez pomoci iných hráčov tak sa to ako txt nebere

teecko
10-02-16, 21:25
Niekto sa asi nechce zmierit s tym ze sa dzerimu reopenla ziadost a dostal tam pro od viacerych adminov.

V podstatě máš pravdu .. nechci poslouchat někoho kdo sám pravidla porušoval .. je mi to prsotě proti srsti .. jasně nejsem andílek delik mi dal ban už za moji chybu ale beru to .. on pravidla neporušoval ( co vím :D ) ale aby mě banoval za něco někdo, kdo sám porušoval pravidla mi přijde na hlavu trochu

E: psalo ti to tam víc hráčů nejen já a už poprvé co si tam byl, tak nevím proč si tam lezl podruhe.. a příště teda rovnou slez a napiš třeba na steam adminovi, rezervuj server ( VIP máš myslím ), dej tma tu mapu a ukaž mu to a nekaz hru hráčům .. můžete lock.

mirecc
10-02-16, 21:29
Nehnevaj sa ale robíš z toho takú tragédiu že som tam pár krát bol ...ako keby na servery každému nadávam alebo sa správam arogantn ale však ok... ešte by som rád videl odpoveď čo sa ťa pýtal hofy... prečo si to nedal hneď?...
E: to s tým adminom to bolo dnes nie vtedy

teecko
10-02-16, 21:33
ešte by som rád videl odpoveď čo sa ťa pýtal hofy... prečo si to nedal hneď?...

už předtím mi někdo psal, že se to zpětně neřeší ( asi dva dny po tom bejval jsem zvyklej nasbírat více hráčů a dát to na forko, ale to bylo na jinem portálu ((nééé GS fakt ne xDDD .. ) Ted jsme to dal, protože nechci, aby mi někdo, kdo porušoval, dával ban atd. .. měl si napsat že si objevil bug a že napíšeš adminovi a ne tam lézt znovu ne .. však to je na hlavu .. ok beru, omluvil ses alespon, tak dík .. můžete lock.

E: nepochopil si mě, Dnes nic neřeším, jen jsem napsal, že už předtim si měl kdyžtak na steam napsat adminovi a ukázat mu to na serveru rzrv.

mirecc
10-02-16, 21:38
Určite keby vylezeš sám na tú txt tak by som ti ban hneď nedal... proste mne príde táto téma čisto ako závisť nič viac

teecko
10-02-16, 21:44
Určite keby vylezeš sám na tú txt tak by som ti ban hneď nedal... proste mne príde táto téma čisto ako závisť nič viac

Hele mě je to jedno jestli ti to přijde jako závist, nenávist, láska nebo cokoliv .. já napsal proč jsem to sem dal ted .. jestli neumíš číst kup si brýle nebo lupu nebo si zvětši písmenka .. Už to lockněte neni tu už co řešit.

Koprakek
10-02-16, 21:52
Není tu co řešít? tak proč toto téma vytváříš po druhé?
Lock