PDA

Zobrazit normální verzi : Když zapnu csko, zčerná mi obrazovka zmenší se mi o dost



Acer23
12-02-16, 12:35
Zdravím!

Potřebuji poradit, před 4 dny jsem si koupil na Steamu - CS 1.6 už mě vadilo když mi psali že jsem nonsteam a tak dále..
Tak jsem ho spustil a jelo úplně v pohodě, ale když jsem si chtěl nabindovat klavesku a změnit jméno tak mi to spadlo a od té doby mi to dělá to, že je to po zapnutí černé a vidím lištu ale odsekanou a to okénko je asi tak 5x5 cm veliké..
Skusil jsem : 1) Přeinstalovat csko
2) Přeinstalovat Steam
3) Grafiku a tak dále, s nastavením velikosti
4) Něco na Steamu jak to už tu radili jiným - Zapnout Steam, jít na knihovny kliknout pravím na csko dát nastavéním a tam dávat např -autocfg- nebo tak podobně atd.. prostě
Nepsal bych to tu, ale už mně víc nenapadá..
Koukal jsem se tu na foru, ale i na př: csnavody.blog atd..
A může to být tím, že mám nepravou kopii Windows?
Mám Windows 7 Home premium.
Ale už nevím co dělat! D:
Ale ješte jednou mi to šlo když jsem dal do Steam - Knihovna - nastavit možnosti spuštění- a dal jsem tam to -autocfg- nebo tak podobně, ale když jsem to zapnul tak se to stalo to úplně stejné na začátku, ale jenom jsem si změnil jméno z Playera na svoje.. Takže newím


Děkuji za jakékoliv rady atd..

S pozdravem LichPlay

Majkulka
16-02-16, 18:13
Zkus nastavit kompatibilitu na csku i Steamu ptm. Vymaž config.cfg popř. Nějaký userconfig a autoexec, kdyby ne tak odinstaluj csko přes iobit unninstaler( program). Kdyby ne tak zabal pc a vyhod ho z okna.

piju_RUM
17-02-16, 10:26
Můžeš poslat screen? Nedávno sem měl podobnej problém se steamem... :)