PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva



zavo
10-01-12, 00:35
Dobrý deň vám prajem moje:

ROKY: 15 o dva dni 16
MENO: Martin Závodský
MENO V HRE: **ZavO**
STEAM MENO: martinzavo
STEAM ID: STEAM_0:1:29811284
SKÚSENOSTI: mám skúsenosti s amx a ovládam ho na 100% som admin na stránke exile-servers.eu, countra hrám už 5 rokov (-z toho už druhý rok kotelnu), bindovanie a takéto veci zvládam v poho + pravidlá na JB.
OSPRAVEDLNENIE: v stredu čiže dva dni po podaní tejto žiadosti ostarnem o jeden rok a o rok som zmúdrel prakticky už teraz a preto sa ospravedlňujem každému koho som urazil, zo svojou drzosťou, opovážlivosťou, otravnosť(-písanie PM), nežiadam vás o odpustenie, no dúfam, že budem s vami vzchádzať (-v dobrom). Sľubujem vám, že sa v správaní polepším.!!!!

Chcel by som byť adminom na viacerých serveroch ako napr.: oldschool, JB 1,2, war3. Najviac, ale na JB 1, 2. Asi som moc opovážlivý no možno server admin.

PS: viem, že som už podal viacej žiadostí o práva admina o unban a, že tu niesom najdlhšie no prosím VÁS vyjadrite svoj názor.
Ďakujem vám za vaše dobré a aj za zlé hodnotenia.

Charon35
10-01-12, 00:49
OSPRAVEDLNENIE: v stredu čiže dva dni po podaní tejto žiadosti ostarnem o jeden rok a o rok som zmúdrel prakticky už teraz a preto sa ospravedlňujem každému koho som urazil, zo svojou drzosťou, opovážlivosťou, otravnosť(-písanie PM), nežiadam vás o odpustenie, no dúfam, že budem s vami vzchádzať (-v dobrom). Sľubujem vám, že sa v správaní polepším.!!!!
[/LEFT]

No, tým, že sa obráti deň v kalendári, človek nezmúdrie.
To by sme aj my chceli, tak prečo si nedáš povedať a zas si podal po dvoch týždňoch žiadosť.
http://csko.cz/forum/showthread.php?4171-%8Eiados?-o-pr%E1va-na-JB1-2-to-je-jedno-tam-kde-je-menej-adminov

zavo
10-01-12, 00:51
Ja viem lenže sám si to povedal taký nedočkavý, to som ja to sa nedá vomne zmenit. A to o rok múdrejší sa tak hovorí.
Dalsie tyzdne cakat to by ma zabilo div ze som ju nepodal hned jak ste otvorili ziadosti, no zas na druhu stranu ya tie dva tzydne som sa naucil amx.

Charon35
10-01-12, 00:54
Ja viem lenže sám si to povedal taký nedočkavý, to som ja to sa nedá vomne zmenit. A to o rok múdrejší sa tak hovorí.
Dalsie tyzdne cakat to by ma zabilo div ze som ju nepodal hned jak ste otvorili ziadosti, no zas na druhu stranu ya tie dva tzydne som sa naucil amx.


No chvíľku som to nechal uležať a overoval som si nejaké info. Najviac mi bije do očí:
Členem od:
07-12-11
Si tu od 7.12. Vtedy si dostal ban za multiFK (http://csko.cz/forum/showthread.php?3762-UnBaN-ziadam) (+ 2. žiadosť o ten istý UB (http://csko.cz/forum/showthread.php?3961-Ziadam-o-UnBaN)) a ešte predtým v TEN ISTÝ deň si požiadal o práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?3759-Dobr%FD-de?-prajem). Čiže tvoje účinkovanie na fóre je nasledovné:
Žiadosť o práva, žiadosť o UnBan, bla bla, žiadosť o UB, žiadosť o práva.


15.12.

Mal si počkať ešte pár týždňov/mesiacov. Moc to hrotíš všetko naraz a neviem ako si natom s trpezlivosťou, keďže aj mne si v poslednej dobe napísal niekoľko PM ohľadom žiadosti. Za 2 týždne si tu podal viac žiadostí, než niektorí za 2 roky. Pokračuj v tom čo robíš, uč sa, ale za mňa teraz NIE.

Tak už viem ako si na tom s trpezlivosťou. :notsure:

zavo
10-01-12, 00:58
Mal si počkať ešte pár týždňov/mesiacov.:notsure: toto som prakticki dodržal a ani PMky som neposiela hoci ma to lamalo urobit to, zvykol som si poslat naku istotku ci je to dobre napisane a neuvedomovoval som si ze vas tym otravujem

ZEUS
10-01-12, 00:58
Hned první slovo a chyba

ZombieBot
10-01-12, 00:59
toto som prakticky dodržal

On asi nemyslel pár jako 2, ale pár jako více.

zavo
10-01-12, 01:02
no hrubky to je moja slabina a este trpezlivost chytate ma za moje slabiny

ZombieBot
10-01-12, 01:03
no hrubky to je moja slabina a este trpezlivost chytate ma za moje slabiny

A nemyslíš si, že to dělá portálu potom ostudu, když admini píšou jako děti z 6. třídy základní školy?

zavo
10-01-12, 01:04
no robí ja si to opravím o to pokoj len ked som si ich opravoval som si neopravil vsetky.

ZombieBot
10-01-12, 01:20
O to nejde, jde o to, aby jsi se nejdříve naučil správně psát všeobecne (gramatika, interpunkce, atp..). To je taky jeden ze základů.

zavo
10-01-12, 01:24
ok ved pravidla písania ovládam není problem, ale ked som s niekým v chate nedávam si moc pozor na hrubky

BiA Fz
10-01-12, 15:50
proti

zavo
10-01-12, 16:00
Diky Bia :D a dik ze si ma naucil AMX prikazy skusenosti som uz ziskal tiez

ZombieBot
10-01-12, 16:02
Za 1 den?

zavo
10-01-12, 17:19
ano za jeden bol som tam 6hodin a kamos admin mi vsetko vysvetloval a uz chapem vsetko co a jak ma byt

ZombieBot
10-01-12, 17:44
Na adminu potřebuješ spíš nějakej ten měsíc zkušeností, bych řekl.

zavo
10-01-12, 17:48
jj ale ked hras na servry de je kazdy cheater tak tam sa rychlo naucis :D

Charon35
10-01-12, 18:56
To, čo platilo vtedy, platí aj teraz.

Nedostatok skúseností (http://csko.cz/forum/showthread.php?4280-Demo&p=60729#post60729), trpezlivosti (http://csko.cz/forum/showthread.php?4171-%8Eiados?-o-pr%E1va-na-JB1-2-to-je-jedno-tam-kde-je-menej-adminov&p=59517#post59517), plus:

Prajem dobrý deň.
Volám sa Martin Závodský a mám 16 rokov.
...
Na steame síce niesom dlho no už ale komunikujem s adminom ako napríklad Dejf ,BiA Fz ,grEy ,d3r0v4c.
...

Mi spolu komunikujeme? Teda ja nemam pocit, ze by som niekedy nejak komunikoval s nejakym zavom. Ak si z inej planety, tak to aby som si isiel dat alobal na hlavu...



Dobrý deň vám prajem moje:
[LEFT]ROKY: 15 o dva dni 16
MENO: Martin Závodský


Veľa failov v jednom mesiaci. NIE

zavo
10-01-12, 20:13
ok tak dajte lock
ved najdite si tam admina na JB ktori ovlada AMX a ma aspon nejake skusenosti a ovlada tam Pravidla mne to je jedno verim ze keby som bol u vas tak ako teraz len by ste ma nepoznali zobrali by ste ma :D

zavo
10-01-12, 20:44
Čky s tím lockom napíšte mi Páni admini čo sa mám naučiť čo mám ovládať, usmernite ma nejak lebo sa CHCEM zlepšovať a chcel by som vedieť aj v čom. Možno keby ma niekto vyskúšal napr. cez steam čo všetko ovládam a potom mi povedal v čom sa mám zlepšiť.
Ďakujem vám a prosím odpíšte mi aj na toto.

Charon35
10-01-12, 21:13
Spoznať fórum (nepísať 2 posty pod seba)
Byť trpezlivejší
Nepísať odlišné info (neklamať)
Naučiť sa o CS čo najviac (wiki, google,..., bindy, config...)
Nahrať na steame čo najviac (a NIE LEN na JB, ale aj nejaké normal módy, DM, AIM, FY, MEGA, CLASS, CTF...)
...neviem na čo som zabudol.
Dozrieť.

zavo
10-01-12, 21:19
S
Nepísať odlišné info (neklamať)
Naučiť sa o CS čo najviac (wiki, google,..., bindy, config...)
Nahrať na steame čo najviac (a NIE LEN na JB, ale aj nejaké normal módy, DM, AIM, FY, MEGA, CLASS, CTF...)
...neviem na čo som zabudol.
neklamal som ze o 2tyzdne mam narodky sa mi necelo pisat, nehravam iba JB(skor tak ho hravam teraz najmenej)
a to s preskusanim bude? alebo nie mohol by ma niekto preskusat

Charon35
10-01-12, 21:21
neklamal som ze o 2tyzdne mam narodky sa mi necelo pisat, nehravam iba JB(skor tak ho hravam teraz najmenej)
a to s preskusanim bude? alebo nie mohol by ma niekto preskusat

Padlo rozhodnutie, NIE. Už si ukázal dosť, žiadne preskúšanie nebude.

Riaď sa hore uvedenými vecami a veľa šťastia v hre.