PDA

Zobrazit normální verzi : GTX 980Ti (zákaz k CT) --> Nihilia



warrior753
13-02-16, 12:42
Nieje to nič extra dôležité len jedna vec admin _:Nihilia:_ jeho steam id je STEAM_0:0:45615998 mi dal zákaz od ct na 1 den len preto že som vezňom strielal nad hlavu ale pritom som nikoho nezabil dakujem ak tak upozornite toho admina pretože v pravidlách jailbreaku žiadne také pravidlo neexistuje ktoré by hovorilo o tom že je veznom zakázane strielať nad hlavu a pritom ich nezabiť navrhujem ho minimálne upozorniť v lepšom prípade mu zobrať práva aspon tak na 2a týždne dakujem ešte my prišiel vtipný dôvod že robíš u ct bordel uvedom se :D:D:D:D jediný kto by sa mal uvedomiť je sám admin dakujem



/přesunuto

KeYo
13-02-16, 12:43
Mal si simona? opis trosku viac situaciu

Giussepe
13-02-16, 12:44
ok, na dva týdny mu sebereme práva. A udělíme černý puntík.

Nejakej Muerteeee
13-02-16, 12:55
Ahoj, byl jsem na serveru a Simon ti asi 3x řekl že nemáš rušit a výhradně řekl nestřílej jim nad hlavy. Ty jsi ho ignoroval a dělal jsi hovadiny dokola. :)

KeYo
13-02-16, 12:57
no, ak je to tak ako vravi B00M3R ban je opravnený a máš štastie, ze som tam nebol ja, lebo by to len den nebol.. nemas rusit simona a nemas robit blbosti

kuba002
13-02-16, 12:57
Zdar, já jsem taktéž byl na serveru u Dozorců a ty jsi tam opakovaně porušoval to na co tě obadva upozorńovali i admin i simon takže by si se mal nad sebum zamyslet....

Nihilia
14-02-16, 12:40
My jsme spolu husy nepásly a napsat mně, abych se uvědomil já, je vrchol drzosti za to, co jsi na serveru předváděl ty.

1 den jsem ti dal pouze jako výstrahu, protože se snažím banování hráčů maximálně omezit, ale tobě to evidetně nestačilo a proto ti ban prodlužuji na 3 dny.

A jinak abych to ujasnil:
1) Polovinu mapy nehlídáš simona - tohle jsem přehlížel, protože bylo 5 dozorců a 4 ho hlídali
2) V jednu dobu jsi dojel na autíčku a snažil ses přejel Simona - nepřejel jsi ho, tak jsem to také neřešil
3) Neustále jsi střílel okolo vězňů, kteří stáli u zadní stěny i když ti Simon mnohokrát říkal, ať toho laskavě necháš, že ho to ruší - na základě tohoto otravování jsem ti už udělil ban