PDA

Zobrazit normální verzi : Patko --> tralalalalalalalalala



Patko
13-02-16, 19:13
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 171747)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 21 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '14744'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nadavky na rodinu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Patko >
[AMXBANS] Tvuj nick: Patko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:215232247
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:215232247
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.64.103.167
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.64.103.167
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < tralalalalalalalalala >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Apokalypsa (de_eldorado)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Vsemocny SK zacal ako 1 provokoval .... Samozrejme nadaval na mna ... ja som mu napisal nieco a hned BAN .... ano nadaval som mu ... on zacal ako 1. .... keby to je aspon rovnake .... nech aspon aj on dostane BAN .... provokuje pise kokotiny ale admin da mne BAN ..... WTF ?

oli221
13-02-16, 19:14
Ahoj, neriešil som ťa kým si nezačať urážať jeho rodinu, ban nedostal preto lebo neurážal rodinu.

Patko
13-02-16, 19:25
A ban neni za nadávanie hráčovy ? Čiže som mu mohol vypisovať čo chcem ale keĎ mu urazím rodinu hned BAN ? a ešte k tomu na týžden ? .....

oli221
13-02-16, 19:31
Keď sa hráči navzájom urážajú neriešim to, ale nadávky na rodinu áno.

Patko
13-02-16, 19:56
Aha .... logika ..... on mi môže nadavat do kokotov,prijebancov..... ale ja nieco napisem a BAN ..... dik kápo aj nabuduce ..... Samozrejme si dal BAN hned , keby
mi povieš že sa mam ukludnit idem na iny server a mam pokoj .... vypisoval kokotiny a nenecham o sebe trepat kokotiny aj nabuduce daj BAN aj jemu dik .

Samco
13-02-16, 20:17
Aha .... logika ..... on mi môže nadavat do kokotov,prijebancov..... ale ja nieco napisem a BAN ..... dik kápo aj nabuduce ..... Samozrejme si dal BAN hned , keby
mi povieš že sa mam ukludnit idem na iny server a mam pokoj .... vypisoval kokotiny a nenecham o sebe trepat kokotiny aj nabuduce daj BAN aj jemu dik .

Napísal si ti akurát že si trápny, lebo kempíš. Následne tvoje reakcie boli ale neprimerané. Ban je na mieste.

Patko
14-02-16, 08:18
Otvor si konzolu a pozri si čo písal dalej nie to čo písal zo začiatku ....inač ten všemocny[SVK] vždy za vyprovokuje 1-2 ludi denne stači ak budeš na servery kde je on a uvidiš ..... ale šak ak ty ten ban urobil radost pojdem hrat na týžden na gamesites ...

hofy
14-02-16, 20:58
ban je opravneny