PDA

Zobrazit normální verzi : Zavarane Uhorky :D --> Synergy# Ljuuk^



tomas__SVK
13-02-16, 21:29
Vypis z konzole:


BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 23
Couldn't open file overviews/bb_castle.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/bb_castle.txt. Using default values for overiew mode.
Synergy# Ljuuk^ killed Vsemocny.#.::Papaja::. with knife
*** kolin159 (nahodak) killed Adam :* with a headshot from ak47 ***
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 171798)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot by Klacek'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Zavarane Uhorky :D >
[AMXBANS] Tvuj nick: Zavarane Uhorky :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1085783676
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1085783676
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.108.122.94
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.108.122.94
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Synergy# Ljuuk^ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_castle)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =============================================





Poznamka:






takze moja jedina poznamka k tomuto je ze nabuduce premyslajte koho date za ADMINA a nie kazde 12 rocne decko...
hral som server BaseBuilder XP kde som mal vylepsenu zbran a strielam zblizka do hlavy...boha kazdy tam striela do hlavy ...mate air bunker a kde mu to budem jebat ??? do tela ked mu vidim hlavu ??? mne je z neho normalne zle...bezdovodne mi dal BAN zato ze som strielal do hlavy... jasne mal som 27 killov ale to asi jebly ADMIN nezniesol ze bez VIP tolko nemozem jednoducho dat...hlavne ked ma dajake VIP 80 kilov tak nic... ADMIN: ja nic, ja len bukvica...

Normalne mi je z neho zle... ale nie len z neho...z celeho vasho ADMIN tymu poskladaneho z 12 rocnych negramotnych opic...

dakujem a prajem pekny zvysok vecera...

Troppe
13-02-16, 21:32
Ahoj,nemusíš mně a celý AT hned tak oslovovat.
Demo máš zde -> http://csko.cz/dema?UPD=KbJ2uXkU,mělo by to být ono.
AB je z Furienu.

tomas__SVK
13-02-16, 21:42
tak bohužiaľ musím... :)
AB z furienu že dám pár krát HS a hneď ma hráč AB pretože nemá VIP tak to HS určite má lebo nemôže byť taký dobrý... zvláštne že minule VIP dalo 5 HS za sebou a každý len super, krásne si to dal....
ale chápem že VIP hráčov kryjete... no ale čo už... zaplatia si a to stačí ako vidím... :)
a po ďalšie v tom odkaze nič nie je... škoda že ten BAN z furienu prišiel po 6 hodinách... :) ale čo už ... taká je doba že detičkam rodičia zaplatia za VIP a kľudne si môže chetovať koľko chcú a skrývajú za PC ... v reale by som ťa nakopal za to ako rozhoduješ a neprávom rozdávaš bany....
pekný večer...

Troppe
13-02-16, 21:45
Nevím,co máš pořád s tím VIP.
Omlouvám se,špatný odkaz na demo.
http://csko.cz/dema?UPD=r1kxMd31

tomas__SVK
13-02-16, 21:53
čo mám stále s VIP ???? to že oni si vkľude používajú WH, AB a čo ja viem ešte za pičoviny a normálnym hráčom ktorý VIP nemajú a dajú HS tak hneď banujete za to že majú cheaty
kvôli tomu že platia sú lepší ??? omg kde sme ?
už ani nie som nasratý... skôr mi je vás ľúto ako uvažujete....

Troppe
13-02-16, 22:06
Mnoho lidí s VIP už dostalo permu.
Napiš sem někoho,kdo cheatuje a má VIP a my ho nezabanovali. Poprosil bych i důkaz.

tomas__SVK
13-02-16, 22:16
nebudem nič písať...dosť adminov vtedy bolo pri tom.... ale namiesto toho aby zisťovali či náhodou nemá hack tak mu blahoželali že pekne to zahral a pod. ... asi kamaráti čo ? :)
už to nebudem riešiť je mi to jedno...tvoje bezdôvodné banovanie po 6 hodinách od ''incidentu'' svedčí o tvojej inteligencii
dúfam že si nad tým bezdôvodným BANom pohonil ego a cítiš sa šťastnejší... nech sa ti darí v živote aj v CS...a dúfam že kvôli tvojej tuposti nebude trpieť viac hráčov...
prajem pekný zvyšok večera...

Del!k98
13-02-16, 22:17
Prosim ťa, pohybuješ sa po mape ako bot, pri hre ani nerozmyšľaš, na demu su 2 casy (tak narychlo), ktoré by si nedal. Cheater

Burak1
13-02-16, 22:23
Demo jsem viděl před banem. Aimbot.

tomas__SVK
13-02-16, 22:38
ejha... ďalší ''admin'' sa zapojil do diskusie...
takže sa pohybujem ako bot hej ??? chodím normálne ako ostatný takže v tom prípade musíš byť aj ty bot - ty jediný asi chodíš ako ten najväčší skiller na svete... vieš ja nemám potrebu presedieť pri CS celý deň, normálny ľudia majú aj niečo iné na práci ale o tom ty asi nemáš šajnu... dúfam že keď ťa brali do práce (ak máš na to vôbec roky) tak si nezabudol pri pohovore spomenúť že si ''skiller'' v CS
pri hre nerozmýšľam ??? :D to nemyslíš vážne... :D pri tejto hre stačí ak pri nej sedíš celý deň ako posratý závislák napr. ty... ktorý vycuciava spoločnosť a nič pre ňu nerobí... čo tam treba pre boha rozmýšľať ??? rozmýšľať treba napr. pri šachu a nie pre bezhlavej strieľačke v ktorej je jedinou úlohou zastreliť nepriateľa...to musí byť nesmierne ťažké namieriť a ťuknúť do mišky... ale keď ty to bereš ako ''rozmýšľanie'' tak si viem predstaviť na akej úrovni tvoja inteligencia musí byť...ani sa nečudujem kde sa ľudstvo dostalo keď po planéte behajú také ''opice'' ako si ty...
a dostávame sa k záveru : sú tam 2 casy (tak narýchlo) ktoré by som nemal šancu dať - ale je jasné že keby si to dal ty tak by si sa pochválil a pohonil si ty nad tým aký si ty len ''skiller'' takže taký ''bot'' ako som ja to nemohol dať... OK... urobil som si o vás mienku...

ďakujem že ste to dočítali až sem keďže som nepredpokladal že to dokážem napísať keďže som bot... :(((
pekný večer...a poprosím o uzamknutie témy keďže cítim ako mi každým vašim ďalším príspevkom klesá inteligencia... a predsa nechceme aby po svete chodila ďalšia opica a bezdôvodne banovala ďalších hráčov... :))

Del!k98
13-02-16, 22:46
xd to mas pravdu, ze nerobim. A teba niekde zobrali s takou gramatikou ? Taky clovek ako ty by to vediet mohol, kedze niesi cely den pri kompe ale asi sa niekde ucis. Btw. Ja si rad honil ego, tak preco by som nemohol na tebe. E: Najlepsie je pisat chujoviny typu locknite to a zdrhnut, ale obhajit si svoju hru nato asi nemas gule. Dalsieho cloveka ako si ty tu netreba. Cc

tomas__SVK
13-02-16, 22:54
omg...nauč sa písať diakritické znamienka... :)
hej no celý život sa učíme... len ľudia ktorým sa niekde vývoj pozastavil sa učiť nemusia... čistý príklad teba... :D
a inak čo si vlastne honíš keď nič nemáš ? :)

Koprakek
13-02-16, 22:59
Cheater :splachnout:

tomas__SVK
13-02-16, 23:07
omg... :( ako môžu byť ADMINI 12 ročné deti ? nechápem... preč s nimi... :splachnout:

Burak1
13-02-16, 23:34
36:30
38:37
38:44
39:39

Novic
14-02-16, 00:48
Správanie, ako na serveroch, tak aj na stránke...
Asi nedokážeš normálne vystupovať, a domýšľať si, že je tu každý kid, predstav si, že sú tu aj taký čo majú prácu, osobný život a stále ich baví hrať.

K demu, Burak ti dal časy, pouvažuj, skús to obhájiť a hlavne sa zamerať na to, a nie na osobný život adminov.

Prezrel som si CHL, tam si písal že AB máš, a že ho zapínaš "sem tam"

Po prehratí dema, mi ten tvoj aim celkom sedí, ale ako už napísal burak čas 38:44-35:46 (double doors,), AB.

E: "sedí mi tvoj aim" myslené tak, že raz ON, raz OFF Peknú noc.

tomas__SVK
14-02-16, 12:50
Novic ospravedlňujem za za svoje správanie ale dosť ma to vytočilo....a na serveroch moje správanie vôbec nebolo zle pretože som sa vždy sa snažil hráčom pomôcť či už na serveroch Furien alebo na BB kľudne zájdi na BB a spýtaj sa ich... len ma naštvalo že mi dal bezdôvodne BAN a ešte aj po 6 hodinách ... ak sa mám priznať tak áno AB som mal ale používal som ho len na hackerov ktorý ho nechceli vypnúť... napr. som bol minule o 23:00 na Furiene a jeden hráč sa otvorene priznal že AB má a odmietal ho vypnúť...určite sám vieš ako to dokáže nasrať keď každé kolo za furiena som dostal HS na jeden zásah.. demo som si pozrel a tam som AB zapnuté nemal... nepoužíval som ho keď to nebolo potrebné (ako som už spomenul hore) z mojej strany to bolo asi len šťastie alebo neviem ako to pomenovať... aj pri tých dverách vidno že jednému som mieril na hlavu tak nič iné ako HS padnúť nemohlo a ďalšiemu som mieril na nohy a HS som mu nedal z čoho vyplýva že AB som nemohol mať keďže by to s AB bola normálne hlava...
tak len toľko som chcel napísať a ešte raz sa chcem ospravedlniť tým ktorých som nejakým spôsobom urazil ale niekedy ma správanie ADMINOV fakt prekvapuje... :D inak som v reale fakt pokojný a mierumilovný človek... pokiaľ ma niekto neuráža a krivo obviňuje...:D

tak ešte raz sa ospravedlňujem za svoje chovanie(dúfam že to chápete že som bol dosť vytočený) a prajem Vám peknú a pokojnú nedeľu :)

Del!k98
14-02-16, 13:08
Mas na tych tvojich hackerov nejaky dokaz ? My tu mame tvoju hru na deme + tvoje priznanie, takze ub nedostanes. Do buducna pis na seba aky si idiot a kid a nie na admina, ktory ti dal ban pravom. Mozme to locknut.

tomas__SVK
14-02-16, 13:16
nie dôkaz na nich nemám keďže dema sa mi nikde neukladajú... a priznal som sa k tomu že som ho použil pár krát na hackerov a nepriznávam sa k tomu že som ho použil na DEME... opakujem že na DEME AB nepoužívam !!! si len ty myslíš že taký 'bot' HS nemôže dať... a nadával som po ňom kvôli tomu že BAN sa má dávať normálne a nie bezdôvodne a po 6 hodinách...

Troppe
14-02-16, 13:24
Viděl si ty časy? Krásně ti to cukalo.
Počkej si rok,nebo si kup Originální hru CS 1.6
Demo natočíš tak,že napíšeš do konzole record název a stopneš ho stop. Takže například. record MarioAB stop a pak to demo najdeš ve složce s CSkem.
Měj se.

tomas__SVK
14-02-16, 13:38
hmm píšem že demo viem točiť ale vždy keď ho začnem točiť a ukončím tak sa mi nikde neuloží.... a k demu sa už nebudem vyjadrovať... keby som mal AB tak dám HS vždy ale krásne tam videlo kedy som mieril na hlavu a kedy nohy a HS som nedal... ale ako hovorím už to ďalej neriešim... :)
prajem pekný deň :)

Novic
14-02-16, 14:00
Pozrel som si to znova, ale to AB tam je, prvý enemy vošiel do Double doors, kde si čupel, mieril na spodnú časť tela, po výstrele ti to namierilo na hs, enemy chcel utiecť ale nestihol, pretože ti to cuklo na ďalšiu hs, po kille tam vošiel ďalší, mal si čas vypnúť AB, a tvoj aim bol úplne iný, plynulý a bez cukania.

hofy
14-02-16, 19:51
..