PDA

Zobrazit normální verzi : Prodám Peugeot 306 1.6 (1995)



Smile
10-01-12, 14:15
http://sauto.cz/nahled-inzeratu/9628235

Dwane Dibbley
10-01-12, 15:59
+- 90 koni na takovy prditko? to je tvoje?

Smile
10-01-12, 16:38
Není to moje, jen pomáhám se toho zbavit. To auto celkem žene, ale má pár zásadních failů, je to spíš na náhradní díly.

Charon35
10-01-12, 18:10
+- 90 koni na takovy prditko? to je tvoje?

Čo je na tom divné. Stará 1,6 benzín. Klasika za rozumnú cenu. 1,9 TDčko mala 66kW. Ľahké, rozumné jazdné vlastnosti, na tú dobu super žihadlo. Ja mám vcelku podobné, ale Citroen.

Inak ku kúpe. Tipujem tlmiče v čudu, možno náprava na padrť, motor vyheglaný do posledného šróbika, počet kilometrov 240 000 dva krát ztočený z 500 000... :D Ale za tú cenu sa to oplatí už len kvôli interiéru (až na tie tuzingové zadné repro :thumbdown:) + kolesá. Čiže nevyzerá to na úplne zlú kúpu. :thumsup4:

Bohužial ako som písal, mne je na nič. Možno Johny by vedel o niekom.

EDIT @Dwayn: Tak som to zle pochopil.

Dwane Dibbley
10-01-12, 18:39
Čo je na tom divné. Stará 1,6 benzín. Klasika za rozumnú cenu. 1,9 TDčko mala 66kW. Ľahké, rozumné jazdné vlastnosti, na tú dobu super žihadlo. Ja mám vcelku podobné, ale Citroen.



divne na tom neni nic, poukazuju na to, ze by to mohlo byt zihadlo pri te hmotnosti

Johny Pampeliska
10-01-12, 23:57
Jako pozor francouzi jsou dobrý, jelikož jsou bezporuchový, jako vozidlo pro bábofku na nákupy cajk, akorád dneska problém dávat dokupy takovýhle starý auta, člověk do toho kolikrát nasere love zbytečně za opravy + ekodaň a tak no.

Smile
11-01-12, 00:00
Tak jasný, kdyby jsi to chtěl dostat do stavu trvalýho provozu, tak do toho dáš peněz, že se to nevyplatí. Je to spíš pro majitele Peugeotů na náhradní díly.

Charon35
11-01-12, 00:07
Jako pozor francouzi jsou dobrý, jelikož jsou bezporuchový, jako vozidlo pro bábofku na nákupy cajk, akorád dneska problém dávat dokupy takovýhle starý auta, člověk do toho kolikrát nasere love zbytečně za opravy + ekodaň a tak no.

cozeeeeeeeeee? Frantici bezporuchovy? to hadam neeeeeee. Ako stare auta to ano, ale potom čoho sa chytili, to pokašlali. Hlavne Renault podla mna.

EDIT: No tak to ano. :)

Johny Pampeliska
11-01-12, 00:11
Smile: asi tak nějak no

charon: Tak já jsem myslel starý auta - nový auta jsou krámy co se serou a servis drahej jak cyp

Jihlavanka:)
11-01-12, 01:51
Myslel jsem si že, francouzi neumí auta. Pak jsem si koupil renault clio I, 1.8 Rsi, 1992 a kromě repase alternatoru a koster žádné poruchy. Takže francouzi uměli vyrábět auta. Stejný jak škodovácký revoluční motor 1.2 HonícíTřiPísty. Co tomudle piškotovy je, kromě propadlý technický?

Smile
11-01-12, 16:58
Tak jede jen na tři válce ze čtyř, těsnění je v kaši, zadní tlumiče jsou v kaši a je potřeba sundat převodovku a přehodit lamelu, ale není potřeba kupovat nová. Jinak spojka, brzdy, všechno dobrý, žádná rez, letní i zímni pneu.

Charon35
11-01-12, 18:27
Myslel jsem si že, francouzi neumí auta. Pak jsem si koupil renault clio I, 1.8 Rsi, 1992 a kromě repase alternatoru a koster žádné poruchy. Takže francouzi uměli vyrábět auta. Stejný jak škodovácký revoluční motor 1.2 HonícíTřiPísty. Co tomudle piškotovy je, kromě propadlý technický?

Hmm. Nj. Ja som celý život pindal na frantíkov, kvôli ich motorom a nakoniec som pri ňom tiež skončil. Čisto kvôli spotrebe 4-5l nafty (inak ten mäkký podvozok mi sťahuje zadok keď idem do zákruty). + zatiaľ len bežné výmeny filtrov atď. Akurát ložisko asi začína odchádzať na kolese, :notsure:ale aj tak lepšie ako kamoškina Frontera (15l benzínu, opravy drahé jak zlaté prasa...):thumbdown:

Takže Smilu, celkom som trafil s tymi poruchami...:mml:

NUME
14-01-12, 14:53
Mám Peugeot 205 XS, rv 1989.
Benzín 1.4i , 75 koní, 120 nM, 860 Kg beze mě.

Koupil jsem jí v roce 2005 za 25 000 Kč, dneska je bezcená.
Nasypal jsem do ní za 6 let kromě benzínu a oleje asi 30 tisíc, což neni moc. Jednou srnka za 15 tis, jednou rozvody za 7 a dvakrát vejfuk. Jinak drží.

Mam to jenom na dojetí do práce (12 Km), a tenhle úkol plní celý ty roky bez zaváhání.

Pár věcí tam nefunguje, ale ty důležitý jdou. Najeto 230 000 Km, spotřeba při plným plynu 9 litrů.
A plnej plyn funguje furt mocně, z 0 na 100 za 7,5 sekundy;

Děkuju francouzům za malý zběsilý auta:tongue: