PDA

Zobrazit normální verzi : Trust me, I'm the Syl4b --> ' FACTOR



Sylab
15-02-16, 19:38
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 169494)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Trust me, I'm the Syl4b >
[AMXBANS] Tvuj nick: Trust me, I'm the Syl4b
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2142335694
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2142335694
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 90.64.9.31
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.64.36.104
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ' FACTOR >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry den, rad by som sa vyjadril a poziadal o UB, ked ze som cakal skoro mesiac. Dovtedy som sa k tomu nedokopal (k ziadosti), myslel som, ze to prehodnoti admin, ktory ma zabanoval. Ban mi dal admin Factor za Aim Bot. V skutocnosti to nebol ziaden aim bot ale trochu mi lagovala (sekala) mys. Kvoli tomu, ze som zabil niekolkych po sebe som dostal P Ban. Boli to sice "headshoty" az na toho posledneho, ale ja som ziadne cheaty nepouzival. Mozno by mi moju nevinu vedel dosvedcit aj kamarat, s ktorym som vtedy volal. Jeho nick je Str4lfin alebo tak nejako...

FACTOR
15-02-16, 21:52
Zdravím, nahrávám spoustu dem, proto to každých 14 dní maximálně měsíc nechám a pak smažu, co se týče tvého dema, tak už jej nemám.

Proč by admin přehodnocoval ban? :) Pokud budou server admini na tvé straně, dám ti UB, jinak ponechávám.

hofy
15-02-16, 22:16
Proč jsi tu žádost tak dlouho odkládal, když jsi měl být v právu? Já dostat ban neprávem, tak to jdu hned řešit.
Na druhou stranu by po 14 dnech ještě demo být mohlo, já si dema ponechávám minimálně půl roku.

FACTOR
16-02-16, 09:19
Ban dostal v lednu, po 15 dnech jsem demo smazal, nutný reinstal notasu , od 1.2. mám dema na jiném pc.

baf
16-02-16, 09:54
Kotel kdysi psal ze staci nechat tyden demo.No mas smulu za rok kamarade.

hofy
16-02-16, 10:17
..