PDA

Zobrazit normální verzi : Bug pri full liečení.



killer-savage
16-02-16, 02:14
Uz dlhu dobu som si vsimol ze ak je na serveru aspom 6 hracov jako napriklad 5vs1 tak ct moze liecit, a ked lieci nejaky noob tak vylieci vsetkich a nikdo nezostane zombie, lenze 2:30m do konca kola tak 1 si da kill do konzole a tim sa pripoji zombie do hry, ale ked ho niekdo zabije tak sa restartne mapa, restartne sa timeleft a tabulka skore je tiez vynulovana. server to vyhodnoti ako novu hru lebo boli only CT a zadny ZM.

Reflex.
16-02-16, 07:09
Toto je ojedinela situacia, to by si musel nalakat vsetkych zombikov, aby si oliecil cely server, co je malo pravdepodobne...
Btw, da sa liecit az od 5> zombikov.

killer-savage
16-02-16, 11:27
Toto je ojedinela situacia, to by si musel nalakat vsetkych zombikov, aby si oliecil cely server, co je malo pravdepodobne...
Btw, da sa liecit az od 5> zombikov.

sak hovorim ked je 5vs1 co znamena ze je dokopi 6 ludi a mne sa to stalo milion krat jako na revo tak aj na apo. na revo su aj male mapy jako iratus, toxic_house a take co maju aj poschodia. staci ked bude zm o 1 poschodie hore alebo dole a ten liecak schyta tiez. A na apo ked je napr: dust2 a je zakempeny v tom rohu pri CT a vsetci uz slintaju kim to hodi tak sa vsetci pozbieraju a vylieci vsetckich. najviac sa mi to stalo ze bol last a liecil az 12 ZM a nikdo nezostal zombie.

Reflex.
16-02-16, 11:36
Hovorim, taka situacia je vazne malo pravdepodobna, ze sa olieci cely server, mne osobne sa to stalo par krat a co som si vsimol aj u ost. hracov, tak sa to moc nedeje, vzdy sa najde 1-2 hraci, co su afk.
Kazdopadne, mohlo by sa to tak spravit, ze ak by sa nahodou oliecil cely server, tak by sa vybral random jeden hrac, ktory by spravil nakazu, aby sa zbytocne neresetla mapa.

killer-savage
16-02-16, 11:39
Preco len jeden? vzdy na zacatku je vicenasobna nakaza

Reflex.
16-02-16, 11:45
Naco zbytocne zabijat polovicu teamu len preto aby bola nakaza? To je jedno, aj ked ho zabiju, tak sa aspon zbytocne neresetne cela mapa, ale takto aspon zacne nove kolo.

killer-savage
16-02-16, 11:49
Uprostred vyliecenej skupinky sa ocitne zombie :D polka sa zlakne a polka utece :D
E: do tej doby musi byt aspom 1 zm mimo liecena aby sa resestartovala mapa.

Samco
16-02-16, 17:38
Toto som ja konkrétne zažil asi len 1 krát, to bolo dokonca asi 10 ľudí na servery. Myslím si, že až také súrne to nie je, aby sa to muselo hneď opraviť. Takáto situácia sa stane zriedkakedy.

killer-savage
17-02-16, 00:10
dnes okolo 8 vecer sa mi to stalo ze som oliecil 10 ludi a hned aspom dvaja si dali kill lenze ked bolo 5 sekund do konca zm nestihli nic spravit. tak zacalo nove kolo a hned po nakaze ked niekdo zabil zombie tak sa restartovala mapa. mne sa to deje denne parkrat a aj sa mi stalo ze sa resetla 3x posebe.