PDA

Zobrazit normální verzi : autobhop-hns



Darongodx
16-02-16, 23:22
http://csko.cz/dema?UPD=UqfU0Yim

Bro0s^
ip nemam
Tak isto žiadam ban na jeho steam, ktorý ma taktiež, ale zjavne si chcel najprv odskúšať autobhop na ns.
jeho steam id - STEAM_0:0:56086510 -> http://steamcommunity.com/profiles/76561198072438748

Matejisko
16-02-16, 23:27
steam nemám.

Bugy
16-02-16, 23:36
IP : 188.120.28.42
ID : VALVE_0:0:595560482
SID : STEAM_0:0:56086510

Hledáno podle chatlogu.

Galaverenc
17-02-16, 00:17
Myslel jsem si že nejsi sráč.. Po tak dlouhé době hraní.. :splachnout:

Matejisko
17-02-16, 08:50
Ps H3RD# ( TOTO STEAM NEBANUJTE JE TO KAMOSOVE UZ TO HRAM NA NONSTEAMU DAVNO)
Brácha Je kk* ríkal sem mu nech to nepoužíva je to perma a on nevi bhop na HNS
To je Kár
Nemyslite si že žádam o unban je mi to jedno ale já by som mohol hrať autobhop už som vyjebal a nemám ho už :) a nehrám naním to brat hrá na HNS skusil lebo včera stáhol
ja som zaspal a Styler ho zavolal na HNS a brácha použil ten Autobhop. A mám to na koliesku ^^ Vás by to nenasralo ? že bracha je kar a nevi hrat. daron tobe by to nasralo keby ti niečo bracha spravil keby ti brácha urobil permu Abčkovať Wehačkovat? Hned by si to riešil že to brat a chcem unban tak on može dostať ban ale mne možte nechať omg nehrám na Autobhop nejsem sráč. Od začátku Mena H3RD# Hrám ferovo
a tak to ostane^^ Dík za Pohopenie :P

Bager258
17-02-16, 09:40
Ps H3RD# ( TOTO STEAM NEBANUJTE JE TO KAMOSOVE UZ TO HRAM NA NONSTEAMU DAVNO)
Brácha Je kk* ríkal sem mu nech to nepoužíva je to perma a on nevi bhop na HNS
To je Kár
Nemyslite si že žádam o unban je mi to jedno ale já by som mohol hrať autobhop už som vyjebal a nemám ho už :) a nehrám naním to brat hrá na HNS skusil lebo včera stáhol
ja som zaspal a Styler ho zavolal na HNS a brácha použil ten Autobhop. A mám to na koliesku ^^ Vás by to nenasralo ? že bracha je kar a nevi hrat. daron tobe by to nasralo keby ti niečo bracha spravil keby ti brácha urobil permu Abčkovať Wehačkovat? Hned by si to riešil že to brat a chcem unban tak on može dostať ban ale mne možte nechať omg nehrám na Autobhop nejsem sráč. Od začátku Mena H3RD# Hrám ferovo
a tak to ostane^^ Dík za Pohopenie :P

Výhovorky na brata ti tu nepomôžu. Je jedno kto to spravil, bolo to na tvojom PC a na tvojej IP. Ak si mal už steam a medzi tým si dostal ban na NS tak nie je čo riešiť a ban aj na steam. Takže máš smolu, nemal si mu dovoliť niečo stiahnuť alebo hrať na tvojom PC. Takže výhovorky na brata ti nepomôžu, každý môže toto napísať...

Matejisko
17-02-16, 09:41
Ale na tom steame som nebol prihlasený a je to kamošov

Bager258
17-02-16, 09:43
Ale na tom steame som nebol prihlasený a je to kamošov

A hral si na tom steame na tvojom PC ? Počas toho ako si hral na NS ?

Klimax
17-02-16, 09:53
Nechapem preco si tu vypisujete, je to hlasenie pre adminov a nie pre hracov

Matejisko
17-02-16, 09:56
Nehrál som len kamos mi ho dal ked chcem tak si možem zahrať CSGO ale nehral som
Tak prosím jemu dejte ban a mne ne a na ten steam nedavajte BaN ! a vím že to bolo na 1 pc a nedá sa tak spraviť? že jemu date ban?

Darongodx
17-02-16, 10:25
Len pre ujasnenie, styler si už včera poobede všimol tvoj zrýchlený boost na tvojom mene H3RD, takže potom som si ťa specol ja, aj Burak. Obaja sme sa zhodli na tom, že ho pravdepodobne používaš aj ty.
K tomu steamu, nejak ti neverím, že už nie je tvoj, pretože keď sa ťa viacerí na serveri pýtali prečo nehráš na steame, tak tvoja odpoveď bola vždy odlišná od prvej odpovedi. Takže požadujem ban aj na steam. :bye:
btw, už by ho mohol niekto zabanovať, to demo nemá ani minútu..je tam jasný autobhop

Matejisko
17-02-16, 10:50
Na Steam nedavajte je kamošov ma tam celkom fajn hry do 50eur
A Bol by najebany
A fps cca včera 120 a hram na furiene 99

Koprakek
17-02-16, 14:56
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=172249
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=172250
Taky se mi moc nechce věřit, že je to tvůj kamarád nebo buhví co. Nick + IP je stejná.
Na steamu jsi nehrál pár dní, poté jsi šel na NS, se Steamem ses nepřipojil cca týden. - Což jsi hrál na NS