PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Admin Post...



Zamy
23-01-11, 20:23
Zdravím. Chtěl bych požádat o Admin Post.. Jednou už jsem tu Admin byl.. Někdo mě může znát pod nickem "DarwinCZ"... Chtěl jsem se domluvit s Kotlem, ale ten mi moc neodepisuje a něják se mu nechce mi dát práva :D.. Takže doufá, že zde budou nějáke pozitivní názory aby viděl co na to ostatní :-)
Jsem ten, který udělal toto Movie pro Kotelnu.

http://www.youtube.com/watch?v=-fdC4wZD57k

Jako Admin jsem tady byl celkem dlouho, nevzpomínám si, co se naposled stalo, jen vím, že jsem odešel kvůli portálu, nebudu jmenovat, kde nakonec se zjistilo, že hl. Admin o*ebal hráče o 300 000 Kč.. Vysvětlovat nebudu.
Pro ty, kteří mě ještě neznají, představím se...

Jmenuji se Petr Zármský.. Je mi pouze 14 let, ale na to kolik mi je, umím celkem dost věcí :-)..
Asi nejdůležitější věc co byste měli vědět, je, že jsem Movie Maker.. Také jak jsem už napsal, jsem naposledy udělal to Movie pro Kotelnu.
Další věc je, že jsem DJ.. To tady asi něják moc nepomůže, max kdyby někdo potřeboval pomoct s hudbou, nebo byste chtěli na server něco mixnout :D
... K tomu Movie Makingu, pracuji s programy Sony Vegas a Adobe After Effects..

CSko hraji asi 4 roky, z toho tak 1 rok na STEAMu....
Admin jsem byl dohromady i s Kotelnout na 5 portálech.
Nastavovat servery umím bez problému.. To mi připomíná to, že jsem navrhoval, že bych mohl ke Kotelně přidat jeden 16ti slotový (1000 FPS) server, a po delší době určitě více.

Samozdřejmě mám také skušenosti s Photoshopem, nějáké ty loga atd..
PHP Fusion také je můj přítel, takže kdyby náhodou Kotel chtěl trošku předělat a více rozjet web, není problém...

Nevím co dál napsat.. Kdo by měl nejáký dotaz, tak ICQ nebo SKYPE nebo Soukromou Zprávou..

Doufám, že zde přibudou nějáké pozitivní komentáře :D...

grEy
23-01-11, 20:38
Aj ja som sa hlasyl na adminski post ale Kotel povedal, ze vediet soferovat traktor nestaci. Ako dokazes, ze si bol na 5 portaloch admin?

Zamy
23-01-11, 20:40
Já ti nic dokazovat nemusím co si myslíš ty jedna **** ?!...
Byl jsem admin na Traxx....., GameCit....., Gamesit.....,cs-xtreme.eu (už není) a tady Kotelně..

Klidně napište hl. Adminům na těchto portálech a zeptejte se..
A nepíšu celou webovku kvůli reklamě !

grEy
23-01-11, 20:44
Ja som nepovedal, ze to musis dokazovat mne. Co si myslim? Myslim si, ze clovek, ktory ma rok steam nebol adminom na 5 piatich serveroch.

Larodar56
23-01-11, 20:44
Video jsem viděl, hodně dobré. Někde sem ale viděl video kde Darwin vypadal na 16. Naposled se stalo toto http://csko.cz/forum/showthread.php?30-WonDy-22-Movie.
Psal si že si byl admin na jiných portálech, to ti tehdy muselo být kolem 12ti, pochybuji že by tě vzali. Nebyl náhodou jen jedinou výjimkou Jur0b, co byl přijat do admin teamu ve 14ti? :O

znedlob
23-01-11, 20:45
Tak.A prave jsem prisel o pozici MOVIE makera =D.
Tebe znám.Chtěl jsem na tebe včera zavolat adminy na Classicu kvůli Kopírování NICKU protože nejakej Týýýpek jménem CORE| Zamy mě docela dojebal přes zed,nakonec jsi se odpojil tak jsem to nechal plavat.

Ty jsi odešel na ten LOW MEGA LOW MASLO MASLO TRAPNEJ (Já tam byl vždy první :P) "serveru" GAMESITES,se nediv že KOTEL (O velký mocný) ti nechce dát práva.
Asi se bojí že tě ten "HERNÍ PORTÁL" zkazil.

Jelikož nejsem admin tak můj hlas neplatí,ale já jsem pro aby byl adminem.
PS:Neposlali te z toho low serveru nááááhodou špehovat?????


Další věc je, že jsem DJ
Edit:Ještě že jsem s DJ skončil

Wartrik
23-01-11, 20:54
Zami/ DarwinCz souhlasím se sedlym být na 2 serverech adminem je trochu divné a jestly jsi byl na kotelně adminem tak bych řekl že jsi kecal o svém věku ...

Charon35
23-01-11, 20:55
Tak Kotel má asi nejaký dôvod, keď ti nechce dať hneď práva. A ani sa mu nečudujem. Môžeš byť dobrý akýkoľvek a v čomkoľvek, ale dôveru si tým nezískaš a tú si si zrejme pošahal keď si zdupkal odtiaľto ;)

Zamy
23-01-11, 21:07
OMG Všichni hovno víte.. Adminem jsem tu byl ani ne před půl rokem. To mi furt bylo 14.
Ne .. z GameSites mě neposlali špehovat.. Mám totiž BAN na serveru i webu za nadávky jak jsem zjistil, že ojebal lidi o ty peníze.
Na některých portálech jsem psal, že mi je 16, protože jak někdo napíše, že mu je 14, myslí si, že to je idiot.. Můžu Vá zaručit.. Admin jsem byl od 13ti let poprve, poprve na cs-xtreme.eu mini portálu, to jsem měl ještě NonSteam. Jinak jsem byl Admin vždy ve 14ti letech.

Zamy
23-01-11, 21:09
A nezradil jsem Vás, ale ... V tu dobu mě chytl Movie Making.. Protože, tady jsem dostal na Movie jen pár dem, šel jsem dělat Movie Makera k nim protože tam je více lidí, větší portál atd.. Ale neodešel jsem kvůli právům nebo tak.

BAWSON
23-01-11, 21:15
ja si myslim, ze kotel ti nechce dat prava proto, ze si odesel na ten portal gamesit... jinak bych v tom nejaky vetsi problem nevidel

Zamy
23-01-11, 21:17
Hele, já nechiu být hnusný, ale prosím Vás naučte se číct.. Mě nezajímá co si myslíte proč mi Kotel nedá práva !...
Já jsem tady napsal žádost, vy máte posoudit jestli byste mě vzali nebo ne a Admini rozhodnou. Nic více, nic méně.

znedlob
23-01-11, 21:18
BAN na servery?
To ti dali BAN na servery a v BANLISTE je BAN za WH jako dostal Morbe? =D

negative
23-01-11, 21:20
PS:Neposlali te z toho low serveru nááááhodou špehovat?????


ROFL :D

Larodar56
23-01-11, 21:22
Zvláštní že já viděl video kde byl Darwin s vyvinutým hlasem a s jinýma klukama a popíjeli alkohol. :)

znedlob
23-01-11, 21:22
No já nwm jak vy,ale adminů není nikdy dost.
A od ted uz piste jenom jestli ho berete nebo ne.Nebavi me cist ty ho*na.
Kotel morbe je přece adminem jenom tam kde se nestřílí (Jump,HNS,deathrun atd.)On by mohl být adminem tam kde se střílí.

Zamy
23-01-11, 21:31
Pane bože kromě sedlyho tu jsou všichni tvrdohlaví jak berani...
Naposledy !... Darwin byla moje poslední přezdívka, nevím jestli jsem tady jak jsem byl ADM nakecal, že je mi 16 nebo 14. Prostě mi je 14. Kdo mi nevěří ať si políbí něco.
GameSites mě nezkazil.. Byl jsem tam Movie Maker asi 2 dny pak jsem odešel.. Vlastně jsem tam ani Movie Maker nebyl.. Něják jsem se neshodli..
Takže mi je 14, Admin nejsem NIKDE ! Nic mě nezkazilo, všechny movie kde je DarwinCZ nebo zamy jsou moje a už omg nespamujte blbosti ani nevíte co píšete !

Wartrik
23-01-11, 21:35
Ať se mu dá kotel příležitost, jestli bude něco tahar ven nebo ne. Ale adminů je tu akorád... Možná někdy i moc

Charon35
23-01-11, 21:49
Mne je to fuk či budeš admin, alebo nie. Keď budeš, mne to problém nerobí. S tým, že je tu veľa adminov nesúhlasím, čiže skôr by som bol za, ale ťažko ťa tu hodnotiť, keď ťa polovica (ak nie viac) ľudí ani nepozná. Aj tak si Kotel urobí po svojom, ako on uzná za vhodné. Ja som len narážal nato, že asi nemôžeš čakať, že keď sem hneď prídeš, že ti dá znovu práva. ;)

Larodar56
24-01-11, 00:08
Už mě to nebaví řešit. Sice nejsem admin, ale budu pro když mi povíš jak se jmenuje ta písnička v tom videu. =| xD

Kotel
24-01-11, 08:25
Me se nelibi styl, jakym se prezentujes a styl tveho odchodu. Pak neustale poucovani o nastaveni serveru, ze takhle to bude urcite lepsi. Vek neni vzdy rozhodujici.

ZombieBot
24-01-11, 14:24
Sice nejsem admin, ale za mě NE. Stačí videt, jak když někdo napíše něco, co se mu nelíbí, hned se do něj naváží - dost spatný přístup.

Zamy
24-01-11, 14:34
Nenavážím, ale píše prostě blbosti.. Třeba, že nevěří, že jsem byl Admin na všech portálech.
Věk není rozhodující, ale prostě lidé myslí, že mladí jsou blbí.
Neříkám, že jsem normál.. Myslíte, že jsem někdy necheatoval ? Nebo že nenadávám ?
Jsem stejný jako ostatní... Když se naštvu nadávám, když jsem začínal s CSkem cheatoval jsem :o).. To si přece každý vyskouší.
Jenže od doby co jsem začal hrát CSko uplynuly 4 roky a teď hraju normálně..

O tom poučování. Je trošku pravda, že se mi třeba na HnS nelíbí, že je tam nastavené "cl_sidespeed 400"... Když si nastavíte v konzoli 300 tak máte lepší rozběh a skáčete více LJ.
Ale to je jen rada aby se to přenastavilo.. Třeba s Classice jsem plně spokojen a nic mi tam nechybí.

A odchod ? No, ... to přiznávám, že jsem to doslova posral.. Měl jsem tady zůstat, ale... No, už je to pryč a Gamesites pro mě neexistuje !..

foxik
24-01-11, 15:38
Sedly ty si už iný pán :D Normálne tu riadiš fórum :p

Šak Zamy je v poho len išiel preč lebo GS je väčší portál. Síce len vyrába peniaze ale je to proste pravda. To že išiel kvôli MM je klamstvo. Je tam viac serverov, viac ľudí, tak preto tam išiel. Teraz tam už nepôjde. Toť môj názor.

Karl0s
24-01-11, 15:59
a kolik že ti je ?

morbe
24-01-11, 16:19
O tom poučování. Je trošku pravda, že se mi třeba na HnS nelíbí, že je tam nastavené "cl_sidespeed 400"... Když si nastavíte v konzoli 300 tak máte lepší rozběh a skáčete více LJ.
Ale to je jen rada aby se to přenastavilo..

Říká ti něco legal settings?
Treba rovnou gravity 700 tam dat, at se skace lip, ne?

Zamy
24-01-11, 19:36
To, že jsem odešel kvůli toho že je game... větší není pravda.. Tady je taky dost serverů a většina je často full.. Hlavně classic kde se kolikrát nemůžu dostat...
Je mi 14 ...
Legal setings ?? Prosímtě... sv_gravity je uplně něco jineho.. Kecáš blbosti.. víš co to je sv_cheats ?... Defaultně je nastavená hodnota 0 jakože vypnuta.. Kdyby byla zapnuta tak hráč může napsat sv_graivty kolik chce.. Ale když to napíšeš, nic se nestane.. Ale když napíšeš cl_sidespeed tak se to změní... Protože sv_.... je nastavení serveru, ale cl_ je nastavení hráče.. Kdyby bylo cl_sidespeed nelegální, taky se to nedá použít... Tady je to jen zablokované.. Ale to je na Kotlovi... Já jen říkám, že je lepší rozběh.
Na GS, prosímtě.. Nejsou to cheateři to jen tebe někdo sundal.. Z GS znám plno adminů co jsou dobří týpci... Teď odešlo asi polovina adminů z GS a založili nový portál... Jsou to v poho chlapci.. Jen ti, kteří zůstali jim de jen o to že tam je plno serverů..

To je vše co bych k tomu řekl.. Všichni říkají jaké jsou smažky na gamesites.. Polovinu adminů znám a jsou upe v poho.. Jen někteří chtějí práva aby mohli banovat lidi co je naserou

morbe
24-01-11, 19:44
Áno chlapce... zablokované to nejni, jen se nepočítají stats. Nejlepe kdyby to i za jiné nastavení nez legal kickovalo, jako je to na kazdym lepsim (samozrejme steam) serveru. Né že ty si nastavíš cl_ at uz side,forward,.. jak ty chces. Nevíš nic o KZ. Ti to srovnam s povolenim developeru, kdyz te ta gravity tak chytla.(mel bejt jenom absurdni priklad)

Kotel
24-01-11, 20:11
Kdyz se ti s jinym nastavenim lip skace, tak si s nim skakej.

Zamy
24-01-11, 20:45
Pane bože .... Ty tady machruješ jak tomu KZ rozumíš... Udělej něco pořádného a pak kecej... A Kotle.. to je jen příklad... Já jen něco řeknu a už mi říkáš ať du hrát jinam. Já jen říkám... Toť vše..