PDA

Zobrazit normální verzi : Strach ?



vlado1996
10-01-12, 20:34
Toľko je tu odkazov na ,,Pána" Paradoxxa že už by mohol mu aj priletieť ban ;) A to ešte keď neni admin tak nadáva na hráčov ako neaký úplne bez mozgu človek určite mate strach ale podľa mňa to je neaký Gembler ktorý sedí a hráva war3 na classic sa neopovaží prísť lebo nemá stým skúsenosti ! Ja by som mu hneď dal ban je tu viac ako 10 tém o ňom a nikdy nič ! Admini spametajte sa a príde aj vy na War3 sa pozrieť :) Grey je normálny chodí tam ! Cheaty sa trestajú tak ako nadávky robte stým niečo nebudem si od neakého VOLA čítať nadávky !

vedouci venny
10-01-12, 21:14
Dobře ban

Kotel
10-01-12, 21:46
Ja tu cetl jenom, ze je cheater a pro to nikdo dukaz nema.

sILV3
10-01-12, 22:00
Kedysi som bol toho svedkom, ale v poslednej dobe som ho zastihol na servery len raz. Tak neviem povedať.

BiA Fz
11-01-12, 12:20
Já sem ho potkal asi předevčírem v docela paradoxní situaci (hh). V klidu hrajem a najednou asi 3 hráči začnou paradoxovi z ničeho nic nadávat do všeho možnýho (cheater, onliner a i sprostější výrazy) tak si otevřu amxmodmenu, že těm panákům zavřu pusu, a než to stačím, tak samozřejmě sem chvíli afk....no a než dám nějakej trest, přiletí na mě nadávka od spoluhráče paradoxe: "Ty **** proč **** čumíš do zdi a nepomůžeš mi ***** ty *****! :D Nevěděl sem co dělat, z těch osmi hráčů bych 4 musel zabanovat za nevhodný vyjadřování....asi to příště udělam, každopádně po tom co mi napsal sem amxmodmenu zase zavřel..

Kotel
11-01-12, 12:36
Na vychovu uz je pozde. Mozna banovat nadavky ani nema smysl. Komu to vadi, tak si hrace mutne. To bys musel fakt zabanovat pulku hracu.

Svacinar
11-01-12, 14:28
Nevim, ale tohle už je fakt zbytečný řešit. Když se napojíte na server, preventivně bych si ho mutnul a byl by klid.

vlado1996
11-01-12, 15:06
Dneska je tam každý deň a keď gemblerčí a príde niekto ako Big Shock Bugs Bunny alebo aj iný hrači čo maju Hex Ban Banish tak je fakt nervozny a začne nadavat Mute u mna ma od vtedy jak zacal nadavat na mna !