PDA

Zobrazit normální verzi : Vylepšení



HiderSwager
20-02-16, 22:53
Dobrý den,
Napadlo mě, proč třeba neudělat skiny pro CT (VIP) a (NoVIP). Myslím že by to bylo dobré a BB se tím zlepšilo. Tím pádem i třeba další EXP na ZM a CT.
CT: Gravitace, Speed, + Pro VIP udělat Double Jump.
ZM: Neviditelnost, Více HPek, + Pro VIP Double Jump.
Celkem by se BB o procento zlepšilo. (Ano vím ty věci jsou z jiných serverů) ale bylo by to super.


S pozdravem Váš Hider :idea:

MartyEE
20-02-16, 23:22
Čau, thread o skinoch na BB (http://csko.cz/forum/showthread.php?44390-Skiny-pre-HUMANS-CT) som tu už založil. Teda skiny by nejaké padli vhod.
Ostatné ako CT gravitácia, speed aj double jump zbytočná.
Neviditelnosť u ZM je tiež zbytočná a viac HP podľa mna stačí 13,5K, double jump stačí si vybrať jumpa.

oli221
20-02-16, 23:40
Ten speed by nebol až taký zlý nápad si myslím.

Samco
20-02-16, 23:42
Double jump obzvlášť pre ZM neprichádza do úvahy. Air kempy by týmto stratili zmysel.

Reflex.
20-02-16, 23:46
Suhlasim s Olim, ta rychlost za ct by nebol zly napad.

MartyEE
20-02-16, 23:51
k čomu by bola dobrá? Utekať pred ZM's? Potom už len samotný názov ''Basebuilder'' nedáva zmysel, a so speed som problém nemal, že by som sa nestihol dostať do kempy..

Reflex.
20-02-16, 23:57
Ale tu sa nebavime o nejakej zavratnej rychlosti 1000unit/s, normalne by sa mohol zaviest novy stat za ct a to rychlost, maximalne vylepsenie by bolo na 50, kazde jedno vylepsenie by dalo 1unit/s cize konecna rychlost ctcka by bola 300unit/s, co sa mi zda optimalne.

oli221
21-02-16, 00:02
No marty, to preto lebo nemusíš stavať ladder 9 aby si prežil :D

MartyEE
21-02-16, 00:10
no, ale o tom je BB, o kreativite, napadoch a nie o tom utekať zombom, predsa na to je apo alebo revolution .. :D či? Čo sa týka rýchlosti verte, že pri vylepšenej na 300 unitov, by si sa nedostal len, tak ľahko napr. do surf-trapu alebo hs-airu ktorý ma obchádzky

Reflex.
21-02-16, 00:15
no, ale o tom je BB, o kreativite, napadoch a nie o tom utekať zombom, predsa na to je apo alebo revolution .. :D či? Čo sa týka rýchlosti verte, že pri vylepšenej na 300 unitov, by si sa nedostal len, tak ľahko napr. do surf-trapu alebo hs-airu ktorý ma obchádzky i keď to je môj názor 100 ľudí 100 chutí : )

Na to mas Escape ty apo :D

Mne sa to naozaj nezda ako zly napad.
Hlavnu vyhodu vidim v tom, ze sa rychlejsie dostanes do kempu, ako Oli povedal, na prezitie potrebujes v klude aj 9 ladderov, takze ta rychlost tam je potrebna si myslim.

MartyEE
21-02-16, 12:38
1 človek sa do 9 ladderu v pohode stíha dostat, ak hovoríme o 2. ľuďoch, tak máš k dispozícií 2 frozen granáty 1 ty a 1 tvôj kamoš + každý z vás mi môže kúpiť frozen znova takže to je 4x zmrazení zombíci x (x = krát :O) 4 sekundy to je 16 sekúnd navyše ak ho správne použiješ/te

práve preto mi speed príde zbytočná kľudne ešte daj námety načo by mohla byť dobrá totižto mňa nič nenapadá, možno to predsa nebude len zlý nápad, ale zatiaľ som toho názoru čo som uviedol :thumsup4:

Martin17CZ
21-02-16, 16:09
Skiny? Why not ale vylepseni k nim to je pekna blbost. Hpcka staci jako 13,5k .. az az.
Speed aby ct utikalo pred zm? jak uz tady nekdo psal...
Neviditelnost? tus si strc za klobouk :D to podle me nepatri do modu celkove...

HiderSwager
22-02-16, 17:47
Napadlo mě to hned z fleku takže HPka, a neviditelnost ty by u ZM nepřipadlo k úváhu. Ale ten speed u CTčka celkem užitečný. Double jump bych dal jenom pro VIP (CT). ZM by to využívali (Class: Jumper.) Skíny, Speed, + Možná i Double Jump by se hodili přidat k CT. Ten Double Jump není sice tak potřebný ale občas by se hodil. Pokud by jste chtěli obrázky na skiny, podívejte se na Martákovo tému. Jeho vybrané skiny jsou lxsní :)

behindyou
26-02-16, 21:17
Ahoj. Ten speed za ct mi tiez ako dobry napad...aj ten double jump ale on sa da lahko vyuzit na camp ktory sa neda prejst, ked sa to zakaze na zm tak on si proste postavy taky, aby sa tam dalo dostat len s double jumpom.... Za speedom suhlasim...

HiderSwager
02-03-16, 18:30
Právě :/ Uvědomil jsem si že by tím Double Jumpem mohli využívat Campy... Příklad: Někdo si postaví Air s překážkou (překážky). Když je tam block na který nejde vyskočit, prostě to udělá tím Double Jumpem.. A ZM se nikam nedostanou. takže tím pádem má CT kolo win. Ale pokud by Kotel souhlasil se Skiny+Speedem tak bych to moc rád přivítal :)

Paulie
04-03-16, 18:57
Větší speed ? to je blbost nejsme (Zm escape) na run zombie možná mám lepší nápad chci udělat vlastně to, aby byl speed jen na přípravě tudiž prvních 30s, ale aby se to dalo zapnout a vypnout jedním příkazem, že je to lepší, protože když lezete do airu nebo do reflex kempu tak se tam netrefíte. Děk za pozornost :-))

Troppe
04-03-16, 19:00
chci udělat vlastně to, aby byl speed jen na přípravě tudiž prvních 30s, ale aby se to dalo zapnout a vypnout jedním příkazem, že je to lepší, protože když lezete do airu nebo do reflex kempu tak se tam netrefíte. Děk za pozornost :-))

Řekl bych,že je to zbytečné. Mapy nejsou zas tak velké a času na přípravu je dost.

behindyou
05-03-16, 16:55
Větší speed ? to je blbost nejsme (Zm escape) na run zombie možná mám lepší nápad chci udělat vlastně to, aby byl speed jen na přípravě tudiž prvních 30s, ale aby se to dalo zapnout a vypnout jedním příkazem, že je to lepší, protože když lezete do airu nebo do reflex kempu tak se tam netrefíte. Děk za pozornost :-))

Air sa dá prejsť aj so speedom furiena len musíš vedieť ako na to...

MartyEE
05-03-16, 19:49
nech sa opravia vacsie bugy ako frozen bug, alebo, ze ked hodi ct na konci kola granat, tak CT aj zombie horia po prehodeni teamov tieto veci dost ovplivnuju hru .. :)

Reflex.
05-03-16, 19:54
nech sa opravia vacsie bugy ako frozen bug, alebo, ze ked hodi ct na konci kola granat, tak CT aj zombie horia po prehodeni teamov tieto veci dost ovplivnuju hru .. :)
presne

Reflex.
06-03-16, 20:32
Bude to trochu mimo temy, co sa tu riesila, ale chcel by som nahlasit chybu/bug na BB.

Ked skonci doba stavania a hraci maju 30 sek. na to aby sa dostali do svojich kempov, tak som si vsimol, ze podaktory toho zneuzivaju, ze spamuju zombikov napalmami alebo frost granatami, takze by sa mohla dat imunita voci granatom, tych 30 sekund, podobne ako to je na escapu.

MartyEE
06-03-16, 20:41
s tym suhlasim, mohla by sa dat imunita tych 30 sekund pripravy

Troppe
06-03-16, 20:47
Bude to trochu mimo temy, co sa tu riesila, ale chcel by som nahlasit chybu/bug na BB.

Ked skonci doba stavania a hraci maju 30 sek. na to aby sa dostali do svojich kempov, tak som si vsimol, ze podaktory toho zneuzivaju, ze spamuju zombikov napalmami alebo frost granatami, takze by sa mohla dat imunita voci granatom, tych 30 sekund, podobne ako to je na escapu.

Pravda. Přemýšlel jsem,že už za to budu kickovat,no nechávám to zatím tak,jak to je.

Samco
06-03-16, 20:55
Bude to trochu mimo temy, co sa tu riesila, ale chcel by som nahlasit chybu/bug na BB.

Ked skonci doba stavania a hraci maju 30 sek. na to aby sa dostali do svojich kempov, tak som si vsimol, ze podaktory toho zneuzivaju, ze spamuju zombikov napalmami alebo frost granatami, takze by sa mohla dat imunita voci granatom, tych 30 sekund, podobne ako to je na escapu.

Nechápem ako ma toto nemohlo napadnúť. :D

Reflex.
06-03-16, 21:01
Snad sa to vyriesi, lebo dost to kazi hru.