PDA

Zobrazit normální verzi : Výhody pro cheathuntery.



Martin17CZ
21-02-16, 21:51
Zdravím, napadlo mě jak nalákat lidi aby více hlásily na forko. :idea:
Spousta lidi je linych hlasit.
Tak co ty hrace co pocitve hlasi odmenit a nalákat tak i ostatni!? :)
Cim odmenit? :) VIP a odznaky.
:strongbench:
Např.
50 potvrzenych cheateru (ab,wh,mh,kb,sh)- VIP na 1 měsíc +nejaký odznak
100 jinych prohresku- 1 VIP+odznak..
Ty čísla se klidne upravy.. :)
Myslím že by to lidi motivovalo hlásit :) alespon já to tak vidím.


Pokud vás to zaujalo tak se prosím vyjádřete, děkuji! :biggrin: :cool:

Mr.N0b0dy
21-02-16, 23:35
Problém je v tom, že lidi pořád a neustále hlásí hráče, co je jednou či dvakrát zabili, podle toho soudí a tak to rychle začnou psát do "!". Jako ona to motivace tam je, ale bude se hlásit skoro každý jak to tak vidím.

Reflex.
22-02-16, 07:21
Napad to znie byt dobry, len komu by sa to chcelo zapisovat, ze ktory hrac kolko nahlasil...

Zoyer
22-02-16, 08:40
a kdo by se potom otravoval hlásit do !, když ho mžu nahlásit na forko a budu blíž k VIP. Sice mi toho cheatra nezabanujou hned, ale pro tu medaili a VIP to udělám.

Del!k98
22-02-16, 08:50
Nerobil nieco podobne Matis ci kto ?? Toto je dobra sutaz ako si nahuntit prispevky + vip, takze by som bol pro.

hofy
22-02-16, 11:48
Něco podobného se konalo v r. 2014 - http://csko.cz/forum/showthread.php?28301-T%FDden-honu-na-cheatery-sout%26%23283%3B%9E-pro-adminy-i-hr%E1%26%23269%3Be-o-VIP-VYHL%C1%8AEN%CD&p=279316&viewfull=1#post279316, ale pokud by to mělo být jako nějaký dlouhodobý bonusový program, tak by to chtělo nějaký lepší automatizovaný systém. Jenže pokud je prioritní vyřešit cheatera ve hře přes hlášení, tak by to asi nebylo realizovatelné.

Bugy
22-02-16, 16:02
Co se týká toho hlášení ve hře jak přes ! nebo přes /cheater, tak by se dalo udělat nějaké potvrzení hlášení. Když by admin došel na hlášení a pokud by udělil ban na základě toho hlášení tak by ho potvrdil přes nějaký příkaz a hráči by se počítaly potvrzené hlášení, které by se pak zapisovaly třeba do tabulky.

Mr.N0b0dy
22-02-16, 16:12
Další možnost je, že by se psalo do reasonu jméno toho, kdo to hlásil, to taky není problém. No a na forku se to dá jednoduše dohledat

hfQ.V
23-02-16, 17:10
o 10000 failov denne viac..bude sa hlásiť každá kktina..dosť nedomyslený nápad podľa mňa to má viac mínusov jak plusov :D

SikoS
26-02-16, 12:35
Asi tak to vidim nápad to je dobrý ale bylo by moc Failů a hlavně by hlásil každý a řekl bych že by ani admini nestíhali :/

MrSlissi
26-02-16, 13:53
Chce to domyslet... pokud někdo bude hlásit na foru faily, odečtou se mu ty body, nebo smajlíci nebo co to chcete udělat. A kdyby na fórum spamoval pokaždé, když by dostal kill tak prostě dostane na forko ban :)

Bugy
26-02-16, 14:11
Matis tu už psal a měl to celkem promyšlené a říkal že se toho ujme, ale pak to smazal takže asi nic...
Myslím si že by bylo dobré kdyby se to udělalo.

Paulie
26-02-16, 16:30
Podle mě si přiděláte více práce než, abyste si jí zlehčili :-)))

_Koker_
27-02-16, 23:19
Nebo by se mohla dělat soutěž kdo nahlásí nejvíc cheaterů, tak by byl nějak odměněn, třeba na 3 místa , to mi taky nepřipadá jako špatný nápad na motivaci :)

Fighter
27-02-16, 23:56
Je to blbost,kazdy by hlasil kazdu kokotinu a z 50/48 fail.Adminy moc nechodia ani na normalne hlasenia tak co cakas od vselijakych--podte rychlo,je tu citer!!! Neni nato vhodna komunita podla mna.Je tu jenom zopar normalnejsich ludi ktory zvyknu vicemene uspesne hlasit takze nevim naco soutez.Vacsinou ti hraci ktory stale hlasia stejne zadaju/budu zadat prava a zbytek moc nedonutis hlasit normalne.Samozrejme je to jenom moj osobni nazor

_Koker_
28-02-16, 00:42
Je to blbost,kazdy by hlasil kazdu kokotinu a z 50/48 fail.Adminy moc nechodia ani na normalne hlasenia tak co cakas od vselijakych--podte rychlo,je tu citer!!! Neni nato vhodna komunita podla mna.Je tu jenom zopar normalnejsich ludi ktory zvyknu vicemene uspesne hlasit takze nevim naco soutez.Vacsinou ti hraci ktory stale hlasia stejne zadaju/budu zadat prava a zbytek moc nedonutis hlasit normalne.Samozrejme je to jenom moj osobni nazor

Taky pravda, asi bude nejlepší, když se to nechá tak jak to je.

Martin17CZ
10-04-16, 01:35
Nebo by se mohla dělat soutěž kdo nahlásí nejvíc cheaterů, tak by byl nějak odměněn, třeba na 3 místa , to mi taky nepřipadá jako špatný nápad na motivaci :)
To by slo.
Btw. Ty faily by byli no.. v tu dobu me to nenapadlo. To ze to poradal Matis jsem nevedel.
Omlouvam se ze odpovidam po mesici a pul, skola a sporty maji prednost.

beast
12-04-16, 09:34
a ked odhali cheathunter mna, tak dostane dovolenku + predplatné vip na 20 rokov

MartyEE
12-04-16, 16:45
a ked odhali cheathunter mna, tak dostane dovolenku + predplatné vip na 20 rokov
ok berem