PDA

Zobrazit normální verzi : [ k dořešen ] daniss18 --> Shinigami



daniss18
24-02-16, 16:46
Vypis z konzole:


Hráč KinG GeNiuS (!)
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:91836979
IP adresa 91.226.113.63
Udělen 24-02-2016 - 16:00
DĂ©lka BANu 1440 minut
Vypršà 25-02-2016 - 16:00 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 23 hodin 23 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] umyselny FK, neschopnost
BAN dal Admin Mavis (Shinigami)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jail_assault)
Předchozà bany 2






Poznamka:






Zdravim ziadam o unban... pred par minutami som dostal zakaz k ct na 7 dni a za uznanie chyby mi to skratil na den co je sice pekne ale ide oto ze chcem hrat s cistym stitom ...takze jedna sa oto ze sa hrala mapa jail_assault a jak vsetci vieme buguje sa tam surf ak tam naskace viac hracov naraz ... tak simon prikazal aby vsetci isli zanim vsetci posluchli okrem Mavisa ktory si chcel pockat na PP vonku a cakal az simon zabije all hracou co sa mi zdalo trochu nadrziavanie preco by mali vsetci okrem Mavisa zomriet na simonovu blbost ? tak som vonku stojaceho a cakajuceho Mavisa zabil ...chcel som aby bolo dalsie kolo HVD ale ktomu som sa nedostal hned po kole ma zabil prehodil k T a nasledne zabanoval dakujem ze to bude snim niekto riesit dakujem

Shinigami
24-02-16, 16:51
To čo napsal je pravda, prde mi kravina skočiť na surf a bugnť sa spolu s ostatnmi. Je to rovnak ako keby niekomu poviete skoč do lvy. Ist smrť. Navyše nebol som posledn, bolo tam ešte VD, ktormu skončilo VD. Za banom si samozrejme stojm, CT mu tam ešte hovorilo nech nezabja, ale tak frag je frag. Samozrejme riadiť sa budem hlasmi včšiny, tak sa nehanbite a šup.

daniss18
24-02-16, 16:55
ale uz vazne prosimta uz netaraj bolo tam VD to je pravda ale nikto ho nevolal mohol sa hrat a nikto nic nehovoril ze ta mam nechat ....to je ako to co si mi pisal nwm preco hadzes take veci namna ked uz mam pravdu ... ze som ta naschval hitoval ze som skakal simonovi do reci ...ako este co bude ??? vyzliekol som sa v hre ? kamo uz prestan namna hadzat veci co sa nestali dakujem

daniss18
24-02-16, 16:57
nehnevam sa na teba ano viem nahneva to ... tiez by ma to nahnevalo ale zas zato ze si admin toto banovat .....mohol si pockat co sa stane dalsie kolo HVD by to vyriesilo proste ..ach,...

Shinigami
24-02-16, 17:01
ale uz vazne prosimta uz netaraj bolo tam VD to je pravda ale nikto ho nevolal mohol sa hrat a nikto nic nehovoril ze ta mam nechat ....to je ako to co si mi pisal nwm preco hadzes take veci namna ked uz mam pravdu ... ze som ta naschval hitoval ze som skakal simonovi do reci ...ako este co bude ??? vyzliekol som sa v hre ? kamo uz prestan namna hadzat veci co sa nestali dakujem

Nechpem o čom tu pšeš som si 100% ist že si hitoval bezdvodne, ale o to tu nejde, preto som to sem ani nepsal aby sa vyjadrili k tejto situcii čo sa stala. CT ktor tam bolo s tebou, to jasne hovorilo a za tm si stť budem, stl hneď vedľa teba ak sa nepamtš, bol tam dokonca skorej a on ma ani len nehitol. To, že si skkal simonovi do reči je pravda tiež, teda bol zapnut tvoj mikrk, ale kedže nepoznm tvoj hlas tak som to sem ani nepsal. Tvoj tn podľa toho ako si to napsal sa mi nepči...

K tomu VD, skončilo mu VD a to znamen, že automaticky na neho plat simon ktor bol, čiže ak simon dal odvtedy prkaz aby sme tam šli, čo povedal, lebo VD mu skončilo dvno predtm len simon nemal sksenosti podľa hlasu aby si to všimol, tak VD m automaticky plniť jeho prkaz. Simon si ho nemus volať.

EDIT: A tie tvoje konšpiračn terie o tom, že ťa chcem zničiť si už prosm ťa nechaj.

daniss18
24-02-16, 17:06
aha takze simonove skusenosti sa od dnes zistuju podla hlasu ? :D:D dobreee ....oto uz nejde VD bolo ale simon povedal ze sa moze ist hrat kedze su bugnuty .... ja som ani slovo nepovedal do mikraku ani len voice som nedrzal ak tu bude jeden spesl alebo admin co toto cita a sam povie ze ma raz videl ako som niekedy skakal simonovi do reci tak si zasluzim ban.... ale som si 200% isty ze sa to este nestalo ....

Koprakek
24-02-16, 17:19
Situace mi byla vysvětlen, a stoj taktž za banem. Neměl jsi ho zabijet,hitovat, kolo mělo skončit až při PP, ne že pozabijte zbytek hrčů, jen proto, aby bylo HVD.

daniss18
24-02-16, 17:22
no ved sa kolo skoncilo pri PP to VD co tam bolo si dalo VD dalsie kolo a ja zato nemozem ze simon co tam bol sa rozhodol ze pozabija vsetkych hracou a Mavis si tam pocka na PP ...HVD som chcel dat ale uz mi to nedovolil ...