PDA

Zobrazit normální verzi : Problém na zm



Shiftiiik
25-02-16, 12:42
Ahojte mam taký problém všetky servery mi idú normálne stabilne na 99fps ale zm server mi seká už od začiatku a na staršom pc mi to nerobí a na novom NT jo :-) neviete čím to môže byt? nejaké zlé nastavenia? Ďakujem :-)

MrSlissi
10-03-16, 21:25
ZM je jeden z nejnáročnějších serverů. Je tam strašně moc textur, takže je možné že to NT nestíhá zpracovat. Zkus dát render na OPEN-GL, tak by to mělo být stabilně, případně zkontroluj, jestli máš plné rozlišení. Jinak nevím, co s tím může být.

Reflex.
10-03-16, 21:30
ZM je jeden z nejnáročnějších serverů. Je tam strašně moc textur, takže je možné že to NT nestíhá zpracovat. Zkus dát render na OPEN-GL, tak by to mělo být stabilně, případně zkontroluj, jestli máš plné rozlišení. Jinak nevím, co s tím může být.
Praveze na OpenGL to najviac laguje, pretoze nocne videnie najviac zatazuje hru.
Skor by som skusil zmenit render na D3D, najmensie rozlisenie a nejake fps prikazy a malo by to byt OK.

MrSlissi
10-03-16, 22:11
Tak s tím renderem mas pravdu. Ale mě osobně se csko lagovalo při nižším rozlišení. Jinak fps příkazy : zkus developer 1 a fps_max 101 jinak už nevím ;)

Reflex.
11-03-16, 06:12
Skus si precitat toto: http://csko.cz/articles/read/47.