PDA

Zobrazit normální verzi : **vlk** (cross) --> Koprakek



**vlk**
25-02-16, 20:10
zdravím dostal jsem ban za jednu vec za CROSS co toje tady podrobnosti :[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
**vlk** se pripojil k Teroristum
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 173394)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '11579'
[AMXBANS] Duvod banu: 'cross'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < **vlk** >
[AMXBANS] Tvuj nick: **vlk**
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:641801848
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:641801848
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.135.179
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.135.179
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*_Sweepy_* killed thundermafia with m4a1
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Connecting to 8

Koprakek
25-02-16, 20:12
zdravím dostal jsem ban za jednu vec za CROSS co toje tady podrobnosti :[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
**vlk** se pripojil k Teroristum
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 173394)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '11579'
[AMXBANS] Duvod banu: 'cross'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < **vlk** >
[AMXBANS] Tvuj nick: **vlk**
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:641801848
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:641801848
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.135.179
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.135.179
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*_Sweepy_* killed thundermafia with m4a1
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Connecting to 8


Přiště si založ svojí žádost.
Tvůj pohled ze hry : http://fd.csko.cz/upload/25-02-2016-20-03-20-xtr42103.jpg


Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?


Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě (http://store.steampowered.com/app/10/?l=czech) nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (http://goo.gl/cBm288) (velké množství platebních metod včetně SMS platby pro ČR i SR (http://goo.gl/cBm288)).
Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, pak je nám líto. Takový ban nebude nikdy odbanován.

**vlk**
25-02-16, 20:19
OK Cross a ukaz mi kde mas zakazane pouzivat awp.cfg?

Koprakek
25-02-16, 20:24
[*=left]14. Scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban

**vlk**
25-02-16, 20:24
Priznavam skusel jsem jake to je stím to cfg hrat a vidím ze jse to projednou neoplatilo tak vam lidi dekuji za cas svama na de_dust2 ale zde mate me jako nazorny priklad ze ad jste oddani csku jakkoliv dlouho ze nemuzete ani jednou vyskouset nejake to Šmé :D protoze cs 1.6 je proste csko diky a rank mi klidne smaz 47 s pozdravem **vlk**

Mr.N0b0dy
25-02-16, 23:27
Kdysi tu bylo taky neco podobneho, nekdo z AWP serveru mel taky cross, ale resilo se to smazanim ranku pokud si pamatuju... vlk tam fakt nehraje tyden, ale uz nejakou dobu. Jsem pro nejake jine reseni nez zrovna permu (Neni to nijak problemovy hrac)

HSMartinka
25-02-16, 23:30
Kdysi tu bylo taky neco podobneho, nekdo z AWP serveru mel taky cross, ale resilo se to smazanim ranku pokud si pamatuju... vlk tam fakt nehraje tyden, ale uz nejakou dobu. Jsem pro nejake jine reseni nez zrovna permu (Neni to nijak problemovy hrac)

súhlasím

hofy
26-02-16, 00:29
pokud si to smažeš, tak jsem pro unban, ostatně si to kterýkoli admin může kdykoli zase zkontrolovat

**vlk**
26-02-16, 09:06
dekuju kamo jeto aspon malo povzbuzující toto co pises a jako ze perma to jsem vcera nerozdychal na nejakou dobu ano smazat ran noooooooooo ozelim rank jenom ne perma vzdit nehraju jinde uz pres rok nez tady na kotelne a jako jsem fakt curak ze neco takoveho se stalo zrovna u mne ktery hraju csko uz pres 13 let chctel jsem vedet jestli to pujde poslal jsem cfg script awp znamemu odskusal jsem to a stalo me to perma ban tak mi to odpuste PROSíM
:cray:

uz jsem reinstaloval csko pod na ts3 prosim te hofy

Detaily banu detaily
Hráč **vlk**
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:641801848
IP adresa 95.82.135.179
Udělen 25-02-2016 - 20:03
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Cross
BAN dal Admin :_Koprakek_: (Koprakek)
BAN dal Server csko.cz | dust2 only (de_dust2)
Předchozí bany 0


to poslední cislo 0 toje to ze fakt nepotrebuju mit problemi s cheatama a uz vubec ne s kotelnu jako takovu vzdyt mi prirostla uz k srdci za ten rok co tu hraju csko jsem preinstaloval a jebu na cele skusaní bar jakych confugu scriptu atd Títo jse verejne omlouvám a príjmam jaky koliv trest zatu moji P....u a hrubu chybu co jsem udelal

Tutinko
26-02-16, 09:37
som za menej radikalny trest, vlka poznam.. tradicny hrac, hlavne na dustoch, ale pre buducnost to uz nerob, potom bude perma na mieste.

**vlk**
26-02-16, 10:34
Tutinko diky ale to zalezi na vás adminech vím ze budu hlídaný tady za toto ale to beru jen zalezí na Vás jak jse poradite a rozhodnete :(

Samco
26-02-16, 10:37
V tomto prípade som za unban, pokiaľ to už nebudeš používať. Skontrolovať ťa môže hociktorý admin, ktorý bude v tej chvíli s tebou na servery. Ak by sa to opakovalo, tak potom už som za nejaký trest.

**vlk**
26-02-16, 10:37
Vsem co mne znaju jak hracum tak adminum dekuji za to ze mne nehazu do pitle s cheaterama i kdyz za toto hjsi to zasluzím ale je to aspon ponaucení pro druhe .

jak jsem psal porad te se mezi adminama a navrhnete mi alternativní trest.

tady je me praní https://www.youtube.com/watch?v=MeNr_8aPnb0

DiEAcE
26-02-16, 16:23
Tak mu ten ub soupnete, na dustu smrdi kazdy den a je to v pohode typek, prece i u vice hracu se ta perma zrusila a on si ji taktez nezaslouzi.

Koprakek
26-02-16, 23:51
Ahoj, máš UB, v nejbližší době se ti smaže rank. Snad tuto pomůcku již nepoužiješ.