PDA

Zobrazit normální verzi : mute na konkrétní dobu (mute ban)



Darongodx
26-02-16, 22:02
čaute, tak po dlhšom čase strávenom na WC ma napadlo, žeby sa mohlo dávať mute na určitý časový limit, takže by sa menej vážne nadávky nemuseli riešiť banmi ale zamutovaním hráča. Príklad - hráč by bol zamutovaný na hodinu, tak hodinu by mu nešlo písať do chatu.

Novic
26-02-16, 22:22
Jednoznačné PRO. Vyriešilo by to veľa vecí.

Určite by si mal viac času tráviť na WC :D :D

_Koker_
26-02-16, 22:24
Souhlasím , už i já jsem o tom přemýšlel, že bych to navrhnul , ale Daron je rychlejší :clap:
Podle mě je to super návrh , určitě jsem PRO .

E: Novic má pravdu , měl by si trávit víc času na WC :gg:

mirecc
26-02-16, 22:30
Jop, som ZA

hofy
26-02-16, 22:41
V minulosti jsem měl podobný nápad - možnost udělení tzv. mute banu, kde by byla účelem spíš náhrada za současné banování vulgárnosti.
Mute ban by byl evidovaný v banlistu jako normální ban, jen by v důvodu banu byl nějaký prefix jako je u zákazu k CT na JB. Hráč by se normálně připojil, ale při pokusu napsat něco do chatu by se mu napsalo, že má ban do chatu, od kdy, do kdy, důvod, banující admin, apod.
Asi je to zbytečné a složité, protože vulgárnost se stejně řeší výjimečně a není to nic zásadního.

Darongodx
26-02-16, 22:47
Furien je server, kde vulgárnosť stúpa a stúpa, takže by bolo dobré to začať riešiť nejakým spôsobom. Banovať za slova "kkt" a podobne sa nemôže, pretože by tam hrálo minimum ľudí, ale zavedením mute banu, by sa vulgárnosť mohla pomerme omedziť. Myslím, že za skúšku to stojí.

:moqq
26-02-16, 22:51
Nevim jak vy, ale ja mute praktikuju jako naprosto beznej trest za vulgarnosti. Moznost pridat cas vyprseni jsme tusim v minulosti resili, ale technicky nikdy nezprovoznili.

Del!k98
27-02-16, 10:09
Alebo pridat automaticky ban za nadavani na 1 hod ako to bolo 1 den ci kolko. Osobne mutuju hrace co mi nadavaju, ak nedam mute tak ho opozornim potom ban

Koprakek
27-02-16, 11:46
Bylo by super, kdyby to fungovalo automaticky i na spam.

Fighter
27-02-16, 13:46
to tu bylo a nepreslo to http://csko.cz/forum/showthread.php?30716-Chat-ban

Idea
27-02-16, 16:35
Well napad to nie je zly ale treba osetrit par veci ako napr na to mute by sa nesmeli vztahovat prikazy ako /shop alebo na codoch /class, na war3 by potom mali byt povolene aj itemy ako ankh,tome a podobne, cize by sa tam muselo urobit kopa vynimiek na ktore by sa to nevztahovalo, ak by sa toto osetrilo tak som pr0