PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušení map



_Koker_
27-02-16, 00:25
Ahoj , mám návrh zrušit nějaké nehratelné mapy , které se vůbec nehrajou a nebo se zvolí , protože není jiná možnost .
Takže, bych zrušil: de_alcool, de_kabul, de_blue_b5, de_storm, de_hell, de_winter_austria2, de_severe, de_shorty, de_grec, de_inferno2se, de_villages, de_centurion, de_sandman a možná i de_snowball.
Místo těchto map bych radši přidal nějaké jiné na zkoušku , jen kdyby pár lidí hledalo nějaké mapy , co by se hodily na furien .
Btw u té mapy de_alcool, kdyby se blokli ty kanaly , tak by nemusela být špatná.
Promyslete to , a popřípadně se vyjádřete, díky :bye:

Novic
27-02-16, 01:06
A čo tam majú ostať čisto de_dusky? :D :D

Pár máp čo tam máš vypísané sa nepáči ani mne, dal by som ich ihneď preč.
Mám pár návrhov, čo v blízkej budúcnosti sem dopíšem, tak nezatvárať tému prosím.

_Koker_
27-02-16, 01:10
To je sice pravda, že by tam zůstali dustky , ale psal jsem, že by se tam mohli přidat jiné , zkusím projet pár map , a přihodit to sem , až budu mít čas , ale tyto mapy jsou opravdu nehratelné , všichni jsou nasraný , když do výběru map, padnou tyhle mapy :mrgreen:

Troppe
27-02-16, 09:29
No. Nejdříve bych oddlělal mapy,kde se dá kempit v nějakých úzkých tunelech či tak. Už se zrušily ostatní mapy,tak tyhle by taky mohli. Alcool,Duslands,Snowball (ten balkón).
Mapy co vypsal Koker +- sedí. Já si rád zahraju Hell,Severe či Kabul :D Ale je to pouze na vás. Na druhou stranu by to chtělo nějaké mapy přidat.

Darongodx
27-02-16, 12:01
Dustlands by som nechal, síce je to malá mapa, ale je hratelná, až na ten 1 tunel pri ct spawne, je OK, a vlastne aj ten tunel sa dá bezproblémov vyhečkovať.
Hell a Kabul by som taktiež nechal.
Ostatné vypísané mapy by som buď odobral, alebo pre ne zrobil 1 server, kde by sa hrali(dusty by tam neboli).

Eust.
27-02-16, 15:31
Veškeré připomínky ohledně jakékoli z map, ať už stávajcích nebo nadcházejcích pište SEM A NEZAKLÁDEJTE DALŠÍ TÉMATA !!!

Všímejte si trochu toho, co všechno se v té sekci děje, prosím. (http://csko.cz/forum/showthread.php?21038-Nov%E9-mapy-na-Furien-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED&p=219657&viewfull=1#post219657):thumsup4:

A abych nebyl úplně OT, v nejbližší době kompletně projedu celej Furien a začnu řešit jak chyby, tak i mapy. Ale nějakou tu chvilu mi to bude trvat, takže mi dejte čas.

_Koker_
27-02-16, 16:12
Všímejte si trochu toho, co všechno se v té sekci děje, prosím. (http://csko.cz/forum/showthread.php?21038-Nov%E9-mapy-na-Furien-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED&p=219657&viewfull=1#post219657):thumsup4:

A abych nebyl úplně OT, v nejbližší době kompletně projedu celej Furien a začnu řešit jak chyby, tak i mapy. Ale nějakou tu chvilu mi to bude trvat, takže mi dejte čas.

Dobře , omlouvám se .
Ja tam právě navrhoval jednu mapu, ale nikdo si toho nevšimal, tak jsem to hodil sem , tady si toho všimne vic lidi z furienu, protože tam nekouka úplně každy . Ještě jednou pardon .:notsure:

Eust.
27-02-16, 16:42
Dobře , omlouvám se .
Ja tam právě navrhoval jednu mapu, ale nikdo si toho nevšimal, tak jsem to hodil sem , tady si toho všimne vic lidi z furienu, protože tam nekouka úplně každy . Ještě jednou pardon .:notsure:

Je to hlavní téma, takže má daleko větší váhu než tohle. Já to forko taky zrovna moc neprojíždím, tak když si toho nikdo nevšímá, tak mi radši napiš PM nebo na steamu.

_Koker_
27-02-16, 16:44
Je to hlavní téma, takže má daleko větší váhu než tohle. Já to forko taky zrovna moc neprojíždím, tak když si toho nikdo nevšímá, tak mi radši napiš PM nebo na steamu.

Dobře :cool:

professional
27-02-16, 20:30
Dal bych jiný mapy a vymazal mapy který nejsou na furien.

Idea
28-02-16, 00:12
Centurion nechat, je to fajn mapa akurat ju este hraci ani nemali moznost skusit, snad ani raz som ju nevidel hrat, takze zatial urcite centurion nechat, mozno ju skusim v buducich dnoch ako sa bude pacit hracom.

_Koker_
28-02-16, 00:40
Centurion nechat, je to fajn mapa akurat ju este hraci ani nemali moznost skusit, snad ani raz som ju nevidel hrat, takze zatial urcite centurion nechat, mozno ju skusim v buducich dnoch ako sa bude pacit hracom.

Já jsem ji hrál, a nijak extra se mi nelíbila , ale určitě když se bude líbit jiným , tak proč ji nenechat :rolleyes:

Burak1
29-02-16, 22:49
Pokud jsou hlavním problémem tunely, není problém je zablokovat. Teď už jen čekám, až kotel opraví jednu chybku a vrhnu se na to.