PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] Wiz Khalifa (zákaz k CT) --> Smooke



Wiz Khalifa
28-02-16, 21:17
Dobry den dostal jsem ban k ct http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=173907 ,ale pan Admin se zeptal "Mas mikrofon" ja mu do chatu napsal Ano mam a dostal jsem ban. Muzu to brat jako slovickareni za ktere jsem uz dostal taky ban http://csko.cz/forum/showthread.php?33415-Jailbreak-(jb_snow)-BRITNEY&highlight=d0nt. Predem diky za ub

A jeste tady mam zneuzivani grabu nemam to cele nahrane ale pri PP graboval vezne ktery mel knife duel a tim vyhral PP

The Frisco
28-02-16, 21:20
Jen další z provokací z nadměrné nudy. Jen jsi hledal záminku pro to, aby sis mohl vytvořit tuhle stížnost.

Wiz Khalifa
28-02-16, 21:24
"Admini si muzou delat co chteji lebo jsou admini" -kono :) Ale jo jsem rad ze se postavis za sveho kamarada

Smooke
28-02-16, 21:25
K tomu grabu. Ano graboval jsem při pp, pro pobavení hráče. Ano vůči ostatním to je nespravedlivé. Ale JB mód je mód sám o sobě a platí tam krapet jiná logika než je normální. Ale budiž ...

K tvému zákazu. Ptal jsem se tě na to, jestli máš mikrofon. Teď mi můžeš logicky a zcela normálně vysvětlit co to je za slovíčkaření? Vždyť je to úplně normální věta? Buďto se ptáme jestli dotyčný má mic/mik nebo přímo mikrofon. Netuším kde je jaké slovíčkaření. Zřejmě jen na jednom místě, a to v tvé hlavě. Nebudu tě tu nijak urážet, ač mám na to dost velkou chuť, ale měl by jsi se nad sebou zamyslet. Hlavně, že jsem tě ještě ve hře upozorňoval. Tvé mínus.

+ když se tě admin zeptá (popřípadě spešl) jestli máš mikrofon, tak nestačí napsat, že ano, ale hlavně do toho mikrofonu odpovědět. Logicky.

Unban nečekej.

The Frisco
28-02-16, 21:25
Jako hráč, který byl v tu dobu na serveru, mám právo se k tomu vyjádřit.

Wiz Khalifa
28-02-16, 21:28
Hh dostanu od Britney ban za slovickareni za prikaz ktery pochopi kazdy. Ptal si se jestli mam mikrofon ja slusne odpovedel ano.Nerikal jsi mi ze mam promluvit.

The Frisco
28-02-16, 21:30
Co má s tímhle ban od britny společného? Jenom jsi dal opět najevo, že ti šlo o to, vytvořit si podnět k založení stížnosti.

Wiz Khalifa
28-02-16, 21:32
ten ban ma spolecne SLOVICKARENI.

Smooke
28-02-16, 21:33
99,99% hráčů odpoví do mikrofonu, aby dotyčného dotazujícího přesvědčili o tom, že mikrofon mají. Bohužel ty jsi ta 0,1%, které je na ... nebudu urážet. Nemám to zapotřebí. Snad se bavíš. Já (a myslím si, že nebudu sám) ano :happy:

Pokud nechápeš/neumíš odpovědět na jednoduchou otázku a čekáš, že se tě ještě někdo bude doprošovat ... tak netušíš co tě v životě čeká. A pokud to tušíš, tak jsi ještě větší blb (pardon za "urážlivé" až pro někoho "hanlivé" oslovení dotyčného), než na kterého si hraješ.

Konec diskuze.

Wiz Khalifa
28-02-16, 21:34
Slovickareni

btw ten grab je zase promlcen ze? :D

Jen jsem zvedavy ktery admin se postavi za normalniho hrace a ne za admina

Nihilia
29-02-16, 07:32
Wiz Khalifo - na JB nehraješ první, druhý ani třetí den, aby jsi nevěděl jak to tady chodí. Když se tě admin zeptá jestli máš mikrofon, tak je problém zmáčknout to tlačítko a říct že "ano"? My jako admini tohle řešit musíme, protože když by ti nedal ban, začali by hráči psat proč jsi nedostal ban, když někdo jiný za tohle ban dostal. Z tvé strany tohle beru jako jasný úmysl k vyvolání konfliktu nebo upozorňování na sebe.

Grag - co se týká grabu, tak jsem byl sám osobně několikrát pro zrušení grabu, protože už v minulosti se ukázalo, že to dělá více škody než užitku. Občas se dá hráč z někama grabem vytáhnout když tam zapadne, ale je to zanedbatelné proceto vůči tomu, kolikrát se grab použije/zneužije jen tak 4fun. Tohle je bohužel na uvážení každého admina, jestli si s tím bude hrát. Pokud grab ve hře bude, tak ho prostě někdo bude pro legraci používat a vždy při hlasování byl větší počet adminů pro zachování grabu.

Wiz Khalifa
29-02-16, 16:12
Na servru JB6 byli 3 admini a ja za celou hru nepromluvil.Napsal jsem do chatu ze je krasne ani se za celou mapu nezeptat na mic,kdybych na to neupozornil mohl bych si stezovat ja ze neplni svoje povinnosti.A jak se me zeptal to bylo ciste slovickareni (wh mas mikrofon).Ja odpovedel do chatu (ano mam).U Briteny jsem dostal ban ve 2h rano za to ze jsem rekl (Vem awp a preskoc lavicky).A dostal jsem za to ban na 3dny.

btw ani jednoho z tech adminu co tam byli nemam v pratelich

A jeste k tomu mikrofonu nedostal jsem ani cas na to to opravit.Nektery admini davaji kolo na opraveni mikrofonu me se zeptal 2x po sobe a nedal mi ani cas.Ja nemel bind na voice,protoze jsem hral gather a na gather si davam unbind voice.

Radsi ted budeme mlcet ze? Nebudeme prece lhat ze? :D

Koprakek
29-02-16, 18:14
Banujicí admin, se zde se nevyskytuje často, myslím že se vyjádřil slušně a jasně.

Wiz Khalifa
29-02-16, 18:17
Dneska na tento prispevek koukal 2hodiny ale ok nebyl tu :happy:

Zase si zahrajeme hru radsi budu mlcet nez lhat? :D

Nihilia
29-02-16, 19:50
Kdyby jsi hned v žádosti o UB slušně napsal:

"Omlouvám se, mikrofon jsem měl špatně zapojený, ale už je v pořádku. Můžete vyzkoušet ve hře nebo na TS", tak věřím tomu, že ti to bude umožněno.

Místo tady kopeš kolem sebe a vyvoláváš další konflikty.

Wiz Khalifa
29-02-16, 20:10
On se za ten grab taky omluvil? A on moc dobre vi ze ten mikrofon mam.

Jsem jen zvedavy jestli bude za ten grab potrestan jako ja za ten "no mic"

Ok omlouvam se mam mikrofon muzu vam to kdykoliv ukazat mel jsem ho unbindly :) Nechci se uz hadat vidim ze to nemas smysl.Stejnak ub nedostanu

hofy
29-02-16, 22:30
Pokud jsi při grabu nepřišel k nějaké újmě, tak je asi bezpředmětné nějak to řešit. Kdyby si stěžoval hráč, kterého se to týkalo a šlo by o něco závažného, asi by s tím nejspíš šlo něco dělat, protože kvůli zneužívání grabu se nedávno předělávaly pravomoce, a je tedy možné i odebrat přístup ke grabu konkrétnímu adminovi. I já jsem tehdy vehementně prosazoval zachování grabu, právě s tímhle kompromisem.


Jinak bych se přimlouval za zkrácení/unban, protože:

hráč se omluvil
hráč podle všeho vlastní mikrofon a nabízí se, že se kdykoli podrobí kontrole na serveru
za odpovědí v chatu: "ano, mám" pravděpodobně viděl jen nějaký neškodný žert, což je na JB obvyklé a neočekával tak prudkou reakci admina
obvyklá délka zákazu za no mic je jeden týden
zákaz na 3 týdny dostávají hráči za MFK, což je obrovský nepoměr trestů
za poslední dva roky jde o jediný prohřešek hráče
žádost kvůli hlouposti tady nebude viset 3 týdny a nebude tedy překážet důležitým žádostem, které je třeba řešit
je to jen hra, což na JB platí dvojnásob a vlastně k ničemu nedošlo
Smooke dokáže, že taky někdy umí ustoupit :-)

Nihilia
01-03-16, 09:00
Smooku, myslím si, že se alespoň trochu poučil a z jeho strany to byla čistá provoka, protože jsem nikdy neviděl že by s ním byl problém s mikrofonem.

Jsem taktéž pro zkrácení (na týden?).

Samco
01-03-16, 16:39
Pokud jsi při grabu nepřišel k nějaké újmě, tak je asi bezpředmětné nějak to řešit. Kdyby si stěžoval hráč, kterého se to týkalo a šlo by o něco závažného, asi by s tím nejspíš šlo něco dělat, protože kvůli zneužívání grabu se nedávno předělávaly pravomoce, a je tedy možné i odebrat přístup ke grabu konkrétnímu adminovi. I já jsem tehdy vehementně prosazoval zachování grabu, právě s tímhle kompromisem.


Jinak bych se přimlouval za zkrácení/unban, protože:

hráč se omluvil
hráč podle všeho vlastní mikrofon a nabízí se, že se kdykoli podrobí kontrole na serveru
za odpovědí v chatu: "ano, mám" pravděpodobně viděl jen nějaký neškodný žert, což je na JB obvyklé a neočekával tak prudkou reakci admina
obvyklá délka zákazu za no mic je jeden týden
zákaz na 3 týdny dostávají hráči za MFK, což je obrovský nepoměr trestů
za poslední dva roky jde o jediný prohřešek hráče
žádost kvůli hlouposti tady nebude viset 3 týdny a nebude tedy překážet důležitým žádostem, které je třeba řešit
je to jen hra, což na JB platí dvojnásob a vlastně k ničemu nedošlo
Smooke dokáže, že taky někdy umí ustoupit :-)


Veľmi pekne spísané, súhlasím so skrátením.

Smooke
01-03-16, 18:56
Nebudu nijak odporovat guru Deoskovi :happy:

Navíc dávám už delší dobu zákaz k CT na tři týdny. Z toho týdne si nic nedělají. Tři týdny dají více než týden. Za tím si stojím.

KeYo
01-03-16, 20:04
Tiež dávam za no mik 3 týždne ban a je to aj v /menu dané taká dĺžka, ak sa nemýlim, pretože pochybujem, že si hráč bez miku za týždeň kúpi nový mikrofón. Za tie 3 týždne je to väčšia pravdepodobnosť.
Ale v tomto prípade som za skrátenie banu na týždeň aj keď by som odčítal počet dní, koľko to tu leží.