PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na člena CT týmu



davidh18
28-02-16, 23:21
Ahoj, chci nahlásit nevhodné chování hráče (server jailbreak 6)

5 Beru sirup na kidy. VALVE_0:0:690318709 94.230.146.252 C

Při FK a po žádostech o VD se s poškozenými odmítá bavit, má vše "u zadku" a ještě se nám vysmívá. Nejedná se o ojedinělý případ.

Koprakek
28-02-16, 23:26
Jak správně napsat nahlášení/stížnost? (http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost)

davidh18
28-02-16, 23:48
s tím demem je to těžké..

Hráč po konfrontaci silně nezvládal, odmítal se s námi bavit a fragoval jak o závod.. Takto vytočil několik lidí ve velmi krátké době, kdy jsem se tedy rozhodl ho nahlásit - a to už je na demíčko pozdě.. Ale budu vědět pro příšte. To, že pak každému nadával do debilů, říkal, ať držíme huby atd.. to sem ani kopírovat nebudu, o to mi nejde. Ale člověk se chce odreagovat u hry a narazí na takovéhoto pablba, který se neumí chovat, smutné.

Awesome^.
28-02-16, 23:55
To by som hlásil in game, poprípade ak ak nadával na rodinu alebo pod. tak omrknuť CHL

Nihilia
29-02-16, 07:19
Tohodle hráče mám v hledáčku už delší dobu, ale vždy když se připojím do hry tak otočí své chování o 180°.

Každopádně vím co na serverech dělá a jak se chová, takže ho ve velice brzké době trest určitě nemine.

Smeky
29-02-16, 15:35
Nihilia, už jsem ho nahlásil za demenci mačkání CT tlačítek... Jinak chová se jak blb no.. :) Demo v mém příspěvku.

Sporak
29-02-16, 17:20
Prosímtě... CT tlačítka jsem nemačkal já jelikož jsem byl simon.. Mačkal je Albertík, kterému jsem dal kill.. Nemůžu za to že když neposloucháte simona, poté dostanete kill, a hned by jste chtěli VD.. Omlouvám se že jsem jeden z mála který zná pravidla:))
Jo a Albertíku.. Když dostanes kill od simona že ho rušíš, neoplácí se to tak že ho další kolo zabiješ:)

Koprakek
29-02-16, 21:44
Nihilia, už jsem ho nahlásil za demenci mačkání CT tlačítek... Jinak chová se jak blb no.. :) Demo v mém příspěvku.

Za mě je to v tomto ohledu nedostatečné demo, hráč který stlačil tlačítka se zde neukazuje, není tedy přímý důkaz, můžeme se jen dohadovat.

Prosím, žadatele aby příště natočil demo.
Lock