PDA

Zobrazit normální verzi : Beru sirup na kidy. --> FizzyBubble RSKO LOVE



Sporak
29-02-16, 17:14
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 173986)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 56 minut a 42 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Zadost o ban '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Beru sirup na kidy. >
[AMXBANS] Tvuj nick: Beru sirup na kidy.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:690318709
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:690318709
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.230.146.252
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.230.146.252
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < FizzyBubble RSKO LOVE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Das dementni atrakci, pak mi das ban protoze jsem zabil jednoho aby to nebylo nadrzovani..? Hlavne ze jsi admin ktery sem nejde pul roku a pak kdyz prijdes tak rozdavas bany protoze mas trauma ze sveho realu?

FizzyBubble
29-02-16, 17:26
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud chcete žádat o UB slušnější formou stiskněte jedničku, pokud si chcete stěžovat na admina stiskněte dvojku, pokud chcete delší ban stiskněte trojku, pokud si chcete zakoupit VIP stiskněte čtyřku.

Stiskněte jedničku Fizzy jsi borec, omlouvám se ti, že ti způsobuji trable ale ten ban byl unáhlený, navíc hrál můj sedmiletý bratr, zatím co jsem si drandil Karla v koupelně. Dej mi UB pls.
Stiskněte dvojku Ne nechci si stěžovat na admina, musí se jednat o omyl a chyba je stoprocentně na mojí straně.
Stiskněte trojku Fizzy na to abych se poučil je to moc krátký ban, chci delší a můžeš pouvažovat i nad permou. Stejně jsem si chtěl koupit steam, jelikož mám nějáký bug se stěnami a vidím skrz ně.
Stiskněte čtyřku Sleva na VIP 50 % (http://csko.cz/vip/)

FizzyBubble
29-02-16, 17:53
Vážený zákazníku, zaznamenali jsme, že jste stisknul jedničku a proto vám byl udělen UB a ban byl plně zrušen z evidence. K dalším problémům s bratrem doporučujeme Rohypnol, Xanax nebo Codaine. S dranděním Karla Vám nedokážeme poradit ale doporučujeme si koupit rukavice proti puchýřům. Děkujeme, že jste využil služby portálu csko.cz a přejeme Vám hezký zbytek dne.