PDA

Zobrazit normální verzi : Novej systém



Ciper
12-01-12, 20:51
1)Takže by to chtělo vrátit change team.
2)Ctckum zmenšit adrenalin(jako vip).
3)odstranit nebo zdražit m3.
4)poslednímu ct pokaždé přidat 200hp+m4
5)He granáty si může ct i tt koupit 1x za kolo za 1500 S.
6)Přidat mrazící granát pro TT za 1500 S.
7)Nejak udělat novej plugin nebo to celé předělat, hodně lidí mi psalo at ti napíšu ať to zmeníš, protož teď pořád ctcka chodej spolu a pro tt není šance.

Zpráva od dobrého hráče furienu-
já se moc neorientuju v pluginech na servery a podobně, ale zkus mu napsat, jestli by se nenašel ňákej plugin kterej by byl trošku promyšlenější než je tenhle, kterej by alespoň umožnil výběr teamu po připojení, nebo nastavit limitteam kterej by fungoval a tenhle plugin zrušit uplně... protože fakt, jak je u sebe 5 skilleru, je over a balance prostě nereaguje tak je to hra o hovně...
třeba teď, Ts jsou zakempený... CTs je střilejí jak na popravě a šel bych pomoct k T ale nejde to

Takže tady to je, taky jsem pro aby se furien změnil.

Kotel
12-01-12, 22:23
Krome mraziciho granatu jsem upravil vse. Adrenalin ted CT ubiha trochu rychlejs, kdyz budou blizko sebe.

DiaJee
12-01-12, 23:57
jo ale zase adrenalin u TT je blbě udělaný upadá stejně ale furienum stačí udělt 2 kroky a mají ho zase na max.

ZombieBot
13-01-12, 07:57
7)Nejak udělat novej plugin nebo to celé předělat, hodně lidí mi psalo at ti napíšu ať to zmeníš, protož teď pořád ctcka chodej spolu a pro tt není šance.



Podle mě, je furien minimálně za CT teamová hra, tak se nediv, že CT chodí spolu.