PDA

Zobrazit normální verzi : curkova vata (jiny hrac) --> :_Koprakek_:



MrSlissi
02-03-16, 19:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 174324)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 58 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'MTK'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < curkova vata >
[AMXBANS] Tvuj nick: Mr. Sliši
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:96065085
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:96065085
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.158.158.178
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (jb_oasis)





Poznamka:






Ahoj,

poprosim koprakeka o demo. V dobe, kdy CT dalo pomoci tlacitek multifreekill na serveru nebyl. Pote na neci zadost dosel a bez dukazu banoval.

A doufam, ze uz se tyto smesne bany nebudou opakovat, je to spousta komplikaci a nikomu to nestoji za to :)


Diky,
Mr. Slisi

MrSlissi
02-03-16, 21:35
Omlouvám se za další příspěvek, ale nechce se mi upravovat ten první je tam na mě moc hranatých závorek a BB kódů.

Každopádně jen doufám, že koprakek nemá v planu čekat do zítřka a pak napsat tu oblíbenou větu : "Sory zapomněl sem co to bylo, hodinku počkas. "
Na serveru jsem ho viděl (chatlog) tak na fórum by dorazit mohl.

Koprakek
02-03-16, 21:44
Ahoj, UB ti nedám, šel jsi zaměrně k tlačítkum, které jsi zmáčkl a zabil své spoluhráče. [ Ano x NE ]
+ Obcházíš ban http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=174347

MrSlissi
02-03-16, 22:00
Sel sem pro gravitaci abych utekl. Ct když po mě střílelo, střelivo do tlačítek a krom toho ty si v té době na serveru ani nebyl.

E: ban sem sice neobchazel, ale to vedlejší.

A proč bych to s těmi tlačítky prosímte dělal? Když já sám aktivně hlásím na fóru lidi co dělají na Jb bordel. Nechme tech nesmyslů, už mi prosím dej ten UB ať zbytečně neztracime čas ;)

Koprakek
02-03-16, 22:14
Ne, on se ten ban obešel sám, potvrdil mi to snad celý server, že jsi to tlačítko zmáčkl právě ty.

MrSlissi
02-03-16, 22:18
Ale vážně? Celý server psal ze to bylo MFK a ze má byt HVD. Jen dozorci, kteří si to sami způsobili si to nechtěli přiznat.

Ohledně obcházení - shoduje se snad můj steam s tím co to "odcházel"? tahle IP není jen moje vis, takže si dost možná zabanoval zcela nevinného hráče, nicméně to už není můj problém.

Koprakek
02-03-16, 22:21
Jo, a ten náhodný chlapec hledal zrovna mě, z důvodu že mě někdo potřebuje na forum, a zda jsem ten pravej a zda bych to mohl vyřešit co nejdřív, a ještě si dá podobné jméno, které naznačuje jméno mé. No, to bude asi náhoda.

Právě že naopak, dost lidí - T mi psalo i na Steamu, poté jsem se zeptal všeobecně přes mikrofon na serveru, odpověď byla stejná, jako na Steamu, ale to ona bude taky asi náhoda.

MrSlissi
02-03-16, 22:28
Jo to sem viděl :D zeptal ses jednoho dozorce, který neměl nejmenší tušení co se dělo a na základě toho si banoval. Admin by měl mít důkaz a ne jen pár svědků. A co si pamatuju, tak v té době moc lidi se steamem na serveru nebylo. Upřímně si dost protiřečíš.

však se podívej do chatlogu, server JB 4 čas předtím než si banoval. Nejen já tam píšu, že to bylo MFK

A co se "obcházení" týče, poslal jsem bratra, ať si přes svůj PC zajde na ten server a pošle tě na fórum. A ano promíchat písmenka tvého jména byl můj nápad, on nechtěl používat svůj nick. Jestli mu ban bude platit, vyřeší si to sám.



E: Nevím, jestli se na to už kašle, a pokud jo, tak bych napřed prosil ten UB. Dosti se to zdržuje a zcela zbytečně :)

MrSlissi
03-03-16, 17:57
Je mi líto, že musím psát další příspěvek, ale jinak by se na to koprakek nejspíše vykašlal.

Jelikož jsem se nijak neprovinil a admin nemá žádný důkaz potvrzující můj přestupek a sám přiznává že v době údajného přestupku na serveru nebyl, jedná se tedy o ban bezdůvodný (nechtěný) a tím pádem by měl být zrušen, pokud možno co nejdříve.


Děkuji,
s pozdravem
Mr. Sliši

MrSlissi
03-03-16, 19:57
Můžete locknout. Admin, který bezdůvodný ban udělil se už zbaběle ani neozval :) Což mě nutno říci trochu zklamalo, ale co se dá dělat. Snad se tyto komplikace nebudou opakovat a v admin teamu si uděláte pořádek.

Hezký den.

Koprakek
03-03-16, 20:09
Práva budou odebrána. :cray:

MrSlissi
03-03-16, 20:20
Áno, kopec srandy na fóru čirá demence ve hře... Radši zůstaň na tom fóru a do hry vůbec nelez, nesvědčí ti to tam :)

Koprakek
03-03-16, 20:20
Áno, kopec srandy na fóru čirá demence ve hře... Radši zůstaň na tom fóru a do hry vůbec nelez, nesvědčí ti to tam :)
Ty si tu ještě otevírej ústa, a ve hře není ani nasvědčený na to, aby mi tam něco řekl, docela sranda, když jde tak či tak o internet.

MrSlissi
03-03-16, 20:52
Jak jsem mohl něco říct, když jsem byl u T a hned si mi dal ban? Vážně ti už straší ve věži :D :D :D

Koprakek
03-03-16, 20:57
To bylo myšleno, celkově na serveru JailBreak, ať jsi u CT,či u T, no slabší to nepochopí na poprvé.

MrSlissi
03-03-16, 21:11
No pochopit tvoje myšlenky by měl problém i Zikmund Freud... namísto řešení cheatů a radši dáváš bany pro zábavu. Tak pokud to takhle vyhovuje ostatním tak proč ne, že?