PDA

Zobrazit normální verzi : Barkas :* --> _:Nihilia:_



Barkas98CZ
03-03-16, 16:15
Vypis z konzole:


NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.103:27015
Connecting to 88.86.115.150:27041...
* Privilegia nastavena

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 31
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Barkas :* se pripojil
Couldn't open file overviews/jb_flyhigh.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/jb_flyhigh.txt. Using default values for overiew mode.
[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 174419)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '46234'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Barkas :* >
[AMXBANS] Tvuj nick: Barkas :*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:496035085
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:496035085
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.104.213.45
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.104.213.45
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < _:Nihilia:_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BA





Poznamka:






Nevim a nechapu proc mam ban za Wh ze jse ti tam ukazalo ze mam wh nebo co ? Stahni si nakej program a projed mi Pc..
Barkas

Nihilia
03-03-16, 16:22
Tohle je ti málo? http://fd.csko.cz/upload/03-03-2016-15-49-00-xtr33821.jpg

Že WH zapínáš a vypínáš mně bylo jasné delší dobu a nebyl jsem sám, kdo měl tohle podezření.
Bohožel v tuhle chvíli jsi měl WH ještě zaplé, po přechozím jasném proděrování hledaného.

Barkas98CZ
03-03-16, 16:30
Tak za 1. jak víš že to jsem ja ? A to ze nekoho proděruji neznamená že mam WH a to z´že mi pošleš ňákou fotku kde je zaplé Wh neznamená že ho mam nic takové ho jsem v pc nikdy neměl nemam to za potrebí na Jb. Toto pro me není důkaz a důvod dat Ban.

Koprakek
03-03-16, 16:34
Ale ano, jsi to ty. Cross,náboje,peníze,mapa, místo určení sedí.

Barkas98CZ
03-03-16, 16:39
Toto pro mě není důkaz k banu, takhle bys mohl banovat koho koliv touhle fotkou. A proto bych rád požádal o unban pokud mi nevěříš projeď si můj počítač nakým programem a máš další důvod mi dát unban.

Nihilia
03-03-16, 16:59
Screen s WH
JB6 3.3.2016
CT na živu: 3 vč. tebe

Screen v době banu
JB6 3.3.2016
CT na živu: 3 vč. tebe

Náboje sedí, časy screenů sedí, ale proč ti to vlastně vypisuju.

Měl jsi WH, které teďka pochopitelně budes zapírat a nevím co všechno.
Unban nečekej a nehraj tady divadlo, jak to nějaké nastrčený screen. Tohle na mě nezkoušel a nedělej ze sebe hloupého.

Kup se steam a můžeš hrát dál. Je to tvoje poslední možnost.

Barkas98CZ
03-03-16, 17:05
Budu jsi zatím stát a ani neříkam že je to nastrčený, jen to pro me není důkaz dávat za tohle ban.

Burak1
03-03-16, 17:12
Budu jsi zatím stát a ani neříkam že je to nastrčený, jen to pro me není důkaz dávat za tohle ban.

Stát si za tím můžeš, nám to jako důkaz o wallhacku stačí.

Samco
06-03-16, 18:48
Ban je oprávnený.

Mr.N0b0dy
06-03-16, 23:47
Od Apache:
za tenhle screen nejde banovat, kdykoli se hrac muze vymluvit na bug textury a pokud neni prukazny demo, mel by prijit radny unban

Maaaaaaaaaaja
07-03-16, 11:47
Screen dokazuje jen to, že byl na JB serveru proveden nějakému hráči s wallhackem 3.3.2016 v 15:49:00. Nic víc neukazuje. Takže momentálně nemáte žádný důkaz pro ban.

B!g 5m0k3
07-03-16, 16:05
Takýchto banov je tu veľa a zato, že na banujúcom screene nieje nič máme dať každému UB?
Neviem či to myslíte ako vtip, ale toto je totálna blbosť.

E:
Ban je oprávnený.

Maaaaaaaaaaja
07-03-16, 19:18
Takýchto banov je tu veľa a zato, že na banujúcom screene nieje nič máme dať každému UB?
Neviem či to myslíte ako vtip, ale toto je totálna blbosť.

E:
Ban je oprávnený.

Screenshot je pomocná věc, admin má mít demo. Pokud se za poslední týden nezměnily v ČR zákony, tak stále platí presumpce neviny, na tom screenu je hráč s wallhackem, není tam vidět, že to je Barkas, a to je celkem hodně podstatný rozdíl. Tak kde potom jsme.

Já věřím, že to je jeho screen, ale důkaz žádný nemáte (zatím). Já dal 4.3. 2 bany a u jednoho mám jen toto třeba - http://fd.csko.cz/upload/04-03-2016-11-09-32-xtr31860.jpg. On si přijde pro unban, já postnu screen a řeknu mu, to je tvoje ? Tak kde jsme. Na jeho místě, i kdybych zapnutý byl, bych se taky dožadoval unbanu, protože není důkaz, že to je on.....

HSMartinka
07-03-16, 20:02
Screenshot je pomocná věc, admin má mít demo. Pokud se za poslední týden nezměnily v ČR zákony, tak stále platí presumpce neviny, na tom screenu je hráč s wallhackem, není tam vidět, že to je Barkas, a to je celkem hodně podstatný rozdíl. Tak kde potom jsme.

Já věřím, že to je jeho screen, ale důkaz žádný nemáte (zatím). Já dal 4.3. 2 bany a u jednoho mám jen toto třeba - http://fd.csko.cz/upload/04-03-2016-11-09-32-xtr31860.jpg. On si přijde pro unban, já postnu screen a řeknu mu, to je tvoje ? Tak kde jsme. Na jeho místě, i kdybych zapnutý byl, bych se taky dožadoval unbanu, protože není důkaz, že to je on.....

máš pravdu ,mne sa stal podobný prípad , chalan tvrdil že to on nie je, musela som predložiť hltv

Samco
07-03-16, 20:58
máš pravdu ,mne sa stal podobný prípad , chalan tvrdil že to on nie je, musela som predložiť hltv

Pravda, ja som zas pozabudol, že na JB HLTV nie je. Čiže v tomto prípade to asi ako nie je dokázať, že to bol on. Pokiaľ náhodou niekto netočil demo...

E: Samozrejme ja som naďalej proti UB.

Koprakek
07-03-16, 21:04
Dost krát se tady ukázal tady tento případ, a skončil tak, že mu ban zůstal a musel postupovat tak, jak kdyby zde bylo demo, nevidím tady žádný rozdíl, stačí jen hledat, a najdete nejméně 5 žádosti o UB, kde se to ukázalo. Nemyslím si, že by Nihilia udělal toto naschvál, aby to hodil na Barkase.
Stojím si stále za tím, aby ban zůstal tak jak je. Stejně hráč, který žádá o UB se po odeslání nepřihlásil, což mu došlo hned, že je to jeho obrazovka a nadále se radši nechtěl ztrapňovat.

Zoyer
07-03-16, 21:05
kotlovi se ty screenshoty ukladaji pod autoid ne? takze i takhle by to melo jit zjistit, jestli to je screen toho hrace nebo neni :happy:

Kotel
07-03-16, 21:36
Pod id se ted neukladaji, ale screen se vypise jen danemu adminovi a pokud jinak vse sedi, tak neni duvod mu neverit.

KeYo
07-03-16, 21:41
nechcem sa do tohto moc miesat, ale kde je screen, ktory sa zobrazi pri zabanovani, s udajmi hraca?

Britny
07-03-16, 21:44
Já nevím, ale je velice málo pravděpodobné, že by se nejednalo o toho samého hráče, když se podíváte na screen, kde je WH a na screen, který se udělá při banu, tak jeho cross, jak už bylo psané je ten samý, že budou mít nějací hráči stejný - barvu. Potom Jak bylo psáno, stejná mapa i stejný čas.
Vidíte tam, že Dvě CT na jeho radaru, screen s WH je dělaný PŘEDTÍM než vyleze po žebříku na věž, kde mu už admin uděluje ban.

Ban se týká toho samého hráče


nechcem sa do tohto moc miesat, ale kde je screen, ktory sa zobrazi pri zabanovani, s udajmi hraca?

WH screen http://fd.csko.cz/upload/03-03-2016-15-49-00-xtr33821.jpg
Udělený ban http://fd.csko.cz/upload/03-03-2016-15-50-29-xtr34121.jpg

Vše je popsáno výše + sedí i čas banu o 1 minutu později.

HSMartinka
07-03-16, 22:00
Lenže my admini vieme kde je pravda, že ten hráč je presne ten čo mal WH pri screene , lenže on si bude tvrdiť svoje, tu neriešime že to nie je on, samozrejme že to je on, Majee možno len šlo o ten princip.

Maaaaaaaaaaja
07-03-16, 22:03
Samozřejmě, že mi šlo o princip, já se ho nezastávám, screen bude určitě jeho, ale jak říkám, já na jeho místě bych chtěl unban, protože mi nemá zatím nikdo jak dokázat, že na tom screenu jsem já.

Nihilia
08-03-16, 06:48
Maaaja - plně s tebou souhlasím, že by bylo vhodné, pokud taková možnost je, aby se na vytvořený screen rovnou zobrazovaly informace typu: nick, VID/SID a IP.

Na JB není HLTV a než natočíš 3 jasně průkazné momenty, tak u toho můžeš sedět hodiny, kor u člověka, který si je vědom toho co dělá a navíc nemá WH zaplné nonstop.
Kdo někdy JB hrál, tak mně dá za pravdu, že točit demo na Aimech a JB je naprosto odlišné a časově extrémně náročné.

Giussepe
08-03-16, 10:57
S příspěvkem nade mnou naprosto souhlasím. Točit demo na JB je šílenost. A to, že mu nemá nikdo jak dokázat, že to byl on je nesmysl. Máme k dispozici dva screeny. Už jen podle radaru a času vyvolání obou screenů jasně napovídá, že ten první screen je rovněž jeho. Dobře to shrnula Britny. Nemůže být nejmenších pochyb, že jde o něho.

A co se týká presumpce neviny. Z ní vychází jedno hezké přísloví - "In dubio pro reo" (v pochybnostech, ve prospěch obviněného).... Má zde někdo pochybnosti, že by to nebyl on? Myslím, že nikoliv. Důkazy hovoří jasně.

Maaaaaaaaaaja
08-03-16, 12:45
S příspěvkem nade mnou naprosto souhlasím. Točit demo na JB je šílenost. A to, že mu nemá nikdo jak dokázat, že to byl on je nesmysl. Máme k dispozici dva screeny. Už jen podle radaru a času vyvolání obou screenů jasně napovídá, že ten první screen je rovněž jeho. Dobře to shrnula Britny. Nemůže být nejmenších pochyb, že jde o něho.

A co se týká presumpce neviny. Z ní vychází jedno hezké přísloví - "In dubio pro reo" (v pochybnostech, ve prospěch obviněného).... Má zde někdo pochybnosti, že by to nebyl on? Myslím, že nikoliv. Důkazy hovoří jasně.

Na jeho místě ti řeknu, že ten první screen je od jednoho z těch 2 dalších CT např. A že mají stejný gun, cross, téměř i ammo, náhoda, radar se může bugnout, pořád nemáš důkaz a za minutu a půl se stane ledacos. Pořád budeme chodit dokola, pořád mám pravdu já, žádný důkaz tam není. :)) .... "In dubio pro reo" (v pochybnostech, ve prospěch obviněného) - pochybnost je ten screenshot, sám sis odpověděl. :D

Ale už mě to nebaví, všichni víme, co myslí ten druhý, pokud vám to stačí, tak já se s vámí přít nebudu, si to klidně lockněte. :D

Giussepe
08-03-16, 14:09
Na jeho místě ti řeknu, že ten první screen je od jednoho z těch 2 dalších CT např. A že mají stejný gun, cross, téměř i ammo, náhoda, radar se může bugnout, pořád nemáš důkaz a za minutu a půl se stane ledacos. Pořád budeme chodit dokola, pořád mám pravdu já, žádný důkaz tam není. :)) .... "In dubio pro reo" (v pochybnostech, ve prospěch obviněného) - pochybnost je ten screenshot, sám sis odpověděl. :D

Ale už mě to nebaví, všichni víme, co myslí ten druhý, pokud vám to stačí, tak já se s vámí přít nebudu, si to klidně lockněte. :D

stejný gun - náhoda
stejný cross - pravděpodobnost 1:16581375 - náhoda
stejný ammo - náhoda
radar se bugne zrovna v tuhle chvili - pravděpodobnost 1: infinity - náhoda
nějak moc náhod na jednou nemyslíš?

mimochodem player je simon. Když máš simona, tak ti to hore píše něco ve smyslu "máš simona,blablabla". Tím se náš výběr zužuje pouze na dva hráče. Ale uznávám, čirou NÁHODOU se mohl bugnout i JB plugin :laugh:

screenshot je pochybnost - no, možná ano, jenže tu pochybnost ten druhej screen vyvrací. Možná z těch dvou screenů neplyne žádný přímý důkaz, ale těch nepřímých máš ažaž.

FizzyBubble
08-03-16, 14:28
stejně nechápu k čemu mu bylo to, jak vypadá deagle uvnitř