PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj - můj návrh.



AlternativníPravda
13-01-12, 07:19
Datum: navrhuji pololetní prázdiny 3.2.2011 - start by mohl být kolem 10:00 s přestávkou na oběd 12:00- 13:00

Rozdělení do skupin:

Skupina A - 5vs5 steam/nonsteam
Skupina B - 3vs3 steam
Skupina C - 1vs1 Awp steam/nonsteam
Skupina D - 5vs5 Fun steam/nonsteam

Skupina A
Systém: každý s každým. Jeden zápas by mohl být tak 16 kol - pro zkrácení doby zápasu.
Bonusové kolo: admin tým + výherci. ( pokud bude na prvním místě admini tak s druhým v pořadí)

Skupina B
Systém: každý s každým. Jeden zápas by mohl být tak 16 kol - pro zkrácení doby zápasu.
Bonusové kolo: admin tým + výherci. ( pokud bude na prvním místě admini tak s druhým v pořadí)

Skupina C
Systém: Každý s každým. Zde by mohl být i větší počet kol na zápas. Navrhuji 20+. Taky bych navrhl jednu mapu (možná je to blbost): awp_india

Skupina D
Tato skupina mě napadla nedávno. Jednalo by se o zápasy kde by se hrál nějaký jiný mod než klasik. Třeba: HnS, Zombii (ale jen klasický), Paintball nebo Furien.
Systém: Každý s každým. Zápas na 30 kol.

Výhry:
Ve všech skupinách bych navrhoval vítězům rok vip zdarma.
2. místo: 5 měsíců zdarma
3. místo: 3 měcíse zdarma
4. místo: 1 měsíc zdarma

Výherci bonus kol by mohli dostat nějakou odměnu taky, třeba jinou barvu na fóře.

Taky mě napadlo něco jako zápisné, že by se mohli připojit jen hráči s VIP - ale je to jen můj nápad.

Další informace:
Na každý zápas by měli dohlížet admini. (1 nebo 2) a taky by se měl pořídit záznam ze kterého by nějaký šikovný moviemaker mohl udělat pěkné uvítací vedjko na hl. stránku kotelny. Hráči by si mohli zapisovat své pěkné akce na papír (čas+-) aby to měli střihači lehčí. Dále by nějaký dobrý "spisovatel" mohl napsat něco o průběhu atd.
V skupinách A,B,D by mohlo být tak max. 10 týmů (asi je to moc). Ve skupině C kolem 30 hráčů.
Kotel by mohl dat do server chatu info o turnaji a pod příkaz /turnaj by mohl dat celé info o turnaji.

Edit: Text budu ještě různě editovat.

ZombieBot
13-01-12, 08:26
Problém č. 1) Né všichni admini mají pololetní prázdniny a 1 nebo 2 je málo.
2) S tim VIP kotel souhlasit nebude.

Jinak dobrej nápad.

BUBEN
13-01-12, 08:50
Výhry:
Ve všech skupinách bych navrhoval vítězům rok vip zdarma.
2. místo: 5 měsíců zdarma
3. místo: 3 měcíse zdarma
4. místo: 1 měsíc zdarma

Jako tohle je úlet. Tohle bych neřešil.

Na každej zápas je potřeba dohled dvou adminu, aby se to někam nezvrhlo. Já bych to nechal na vánoce, jak to mělo být. Začít dřív s organizací a proč ne.

AlternativníPravda
13-01-12, 10:52
No kdyby bylo vstupné to VIPko tak by stím Kotel mohl souhlasit. Podle mně je třeba vítěze odměnit a taky tím zajistíte větší účast, Ještě by nebylo špatné udělat "před turnaj" tzv. beta vezri. Aby se zjistilo jak na tom jsme s organizací atd. Možná proto bychom mohli udělat mini turnaj toho 3.2.
Možná udělat nejakých pár dobrých a spolehlivých hráčů, kteří by se stali na pár hodin adminama - další návrh.

BiA Fz
13-01-12, 11:02
Nevím, ale myslim, že by to chtělo založit na jinym principu. Nejdřív dát datum, do kterého se přihlásí x pětičlených týmů (pro míň hráčů nevím nevím...) a podle počtu....nevím kolik se může přihlásit týmů, tak 15? A buď udělat jeden/dva dny normálně vyřazovací pavouk, nebo třeba takovou menší týdenní ligu, aby odehrál zápas každý s každým (aby to byl turnaj, tak spíš ta první možnost.) A zápasy nezkracovat, jinak nevyhrajou nejlepší, ale největší banda luckerů :D :P :)
Aby měl každej šanci, mohly by se třeba brát čísla psychoranků z klasiku a podle nich udělat pavouka (postavit proti sobě na začátku přibližně stejně silné týmy, aby i ty papírově slabší měli šanci postoupit do dalších kol)

Svacinar
13-01-12, 11:05
Ty ceny za vyhru jsou slusnej hardcore, 5020 kc jen za prvni mista. Neco takovyho by to chtelo, ale treba 3 mesice pro viteze max a i to je hodne. Nejsem si jistej jestli by se to stihlo zorganizovat, přece jen to neni takova sranda. Prihlasi se nejakej team a 2 playeri reknou, ze nemaj cas najednou, takhle kdyz to udela 5 teamu, tak je to na kopacku. Ale to by byl problem jen tehdy, kdyby se hrál pavouk. Pri systemu kazdej s kazdym by ten team automaticky vypadl, ale to jen tak bokem k organizaci. Adminu je si myslim na tohle dost a kdyby se jelo na 2 serverech napr., tak by s tim nebyl problem.
Je to ale vymysleny dobre a urcite by stalo za to neco takovyho usporadat.

NemiKD
13-01-12, 11:34
Turnaj by se měl udělat pro všechny týmy kotelny, které se chtějí přihlásit. Nebyl by špatný nápad udělat to na 32 týmů a klidně bych to odadminoval, pravidla by byli striktnejší. Hrát turnaj 1v1 nemá smysl, turnaj bych udělal klasickým systémem 5v5 třeba FDE (full double elimination). Ceny bych neřešil, je to zbytečné protože k čemu bude ten server, když vštšina týmů co tu hraje ani neví jak má trénovat a hrajou maximálně shifters ligy. Turnaj by měl být hlavně pro zábavu a ne o ceny. Seznam map by měl být de_mirage, de_forge, de_dust2, de_nuke, de_train, de_tuscan, de_inferno (mapy, které se hrají na lepších ligách). Nevím co vy na to, ale nebylo by na škodu ukázat týmům jak se hraje na pořádných ligách s pořádným nastavením a pořádným systémem aby se každý snažil. S turnajem bych rád pomohl.

EDIT: systém a pravidla bych jako návrh sestavil večer

AlternativníPravda
13-01-12, 15:11
No tak trochu jsem to s těma výhrama přehnal, ale nějaká maličkost by mohla být.

snowrider
13-01-12, 15:21
Hrát turnaj 1v1 nemá smysl, turnaj bych udělal klasickým systémem 5v5 třeba FDE (full double elimination).
Náhodou, mne sa páči aj nápad 1 v 1 AWP.

EDIT: Samozrejme, ak by sa to dalo zorganizovať.

NemiKD
13-01-12, 19:11
Pokud bys chtěl s turnajem pomoci tak mi napiš na steam nebo mě kontaktuj soukromou zprávou zde na fóru :)

Charon35
15-01-12, 11:57
Budem riešiť iba 5on5 teraz hlavne:
1. Turnaj keď tak, by sa mal riešiť iba jeden. Čiže napr. 5on5. Steam/NS to je jedno. Toto je NS portál, čiže...
2. Dátum radšej 4.2. Predsa v piatok nemajú všetci volno. Žiadna prestávka na obed, Začalo by sa poobede cca o 13:00. Zbytočne to neprerušovať.
3. Výherci proti adminom ako twist, martiii, nemik ... to by som si pozrel :D Ale admin tím v turnaji to rozhodne nie.
4. Výhry teraz určite nie. Má to byť hlavne for fun, nie pre nejaké ceny.
5. Zápisné tiež nie. Je to nefér voči iným a vyzeralo by to, ako keby sa chcelo na tom iba zarobiť.
6. Admini na dozor to je jasné. Záznam, HLTV. Moviečko to je ďaleko rozoberať. Zapisovateľ....to by sa mohlo písať do jedného vlákna.

K tomu 1on1 awp. Zbytočné 20 kôl.

Skupina D - 5vs5 Fun steam/nonsteam - to mi tiež napadlo keď som hral Capture. To by mohlo byť fajne :) Ale to je už na iný turnaj.

vedouci venny
15-01-12, 12:02
stačí založit aspoň tady tému rozpis zápasů témy pod jednou sekci kde se pak vloží Status GH GG popřípadě dema na dodání jelikož je to turnaj no deset minut? (Jedná se pak po rozlosování atd..)

Jinak 4.2 od 13:00? Není náhodou ještě škola? Nebo jsem něco prošvihl a je volno?

Charon35
15-01-12, 12:03
stačí založit aspoň tady tému rozpis zápasů témy pod jednou sekci kde se pak vloží Status GH GG popřípadě dema na dodání jelikož je to turnaj no deset minut? (Jedná se pak po rozlosování atd..)

Jinak 4.2 od 13:00? Není náhodou ještě škola? Nebo jsem něco prošvihl a je volno?

4.2. je sobota.
Tá sekcia nie je zlý nápad, ale až toľko turnajov sa nehrá zatiaľ aby sa to tak hromadne riešilo. Hádam 1 Thread by mal stačiť....asi.

I-Mouse
15-01-12, 12:05
Šak 3.2 sú polročné prázdniny ne?

Charon35
15-01-12, 12:08
Šak 3.2 sú polročné prázdniny ne?
Lenže niekto z nás (vrátane adminov) chodí do práce ;)

NemiKD
15-01-12, 12:20
Dobře, turnaje se ujmu já dneska mi to lwu odsouhlasil, že si to mohu ošéfovat. Dnes nebo zítra večer sepíšu nějaké info, bracket by byl zde: http://www.wiitop.net/tn/kotelnacs/. Pravidla upravíme nějak tak, aby se dali použít i pro NS hráče. Kdo by mi chtěl pomoci tak ať neváhá a napíše mi na steam m3cky158, něco se pro každého najde. Návrhy pište sem do fóra, ty užitečné vezmu v potaz.

vedouci venny
15-01-12, 12:26
Neviem aký veľký je v Česku časový posun, ale na Slovensku je vtedy sobota.

Hej ale někdo chodí i v sobotu

NemiKD
15-01-12, 12:36
Turnaj bude v sobotu 4.2 v pátek nemá skoro nikdo chuť do hraní a chodí se ven na diskotéky.

dtr
17-01-12, 18:28
Turnaj (http://csko.cz/forum/showthread.php?4714-Kotelna-5v5-turnaj&p=65604#post65604)

OneBlood
17-01-12, 22:04
Ja by som učite si chcel zahrať turnaj proti adminom na kotelne ;-)

Tino
17-01-12, 23:04
Tak si snimi zahraj, na classicu na pube, na zombie nacom len chces.

NemiKD
18-01-12, 01:36
Je docela možný, že jeden tým adminů tam bude :)

Facened
18-01-12, 17:30
Mne sa tento nápad páči :-)))