PDA

Zobrazit normální verzi : admin na servery



David159
13-01-12, 14:46
Chcel by som sa spítať, prečo nie je žiaden admin na servery Furien 1 ? Preto sa pítam, pretože, som tam skoro každy deň a cheatery si tam behaju len tak s AB, WH... a už veľa krát som posielal tu poštu cez vykričnik a nikto neprišiel. A hrači sa už aj veľa krát sťažovali. A preto by som bol rád aby tam chodili častejšie keď vôbec chodia.
Ďakujem.

Charon35
13-01-12, 14:51
Admin tam možno je, len pod fake nickom. A nahlásený hráč nič nemá...hmmm.

btw precvič si gramatiku:
cheatery-cheateri
spítať-spÝtať!!!
.....

kashpi
13-01-12, 14:53
admini tam chodí, chodí tam Ciper pokud vím. A nemůžem tam být pořád, pokud je tam cheater a vadí ti to, tak ho natoč a dej sem :)

*srsen*
14-01-12, 09:08
On když ti dá hráč hlavu tak má hned Ab? Blbé je že na furien není spec a tím pádem můžeš hráče natáčet jen když jsi s ním v týmu a jsi mrtvej,jen admin může do specu.

kashpi
14-01-12, 09:10
Jn to má pravdu, furien 1 je v tomhle blbej, na furien2 to jde normálně pokud vím

ZombieBot
14-01-12, 10:11
Já tam hraju taky každou chvilku. Včera někdo psal, že někdo má AB, tak jsme tam dokonce šli 2, ten hráč se ani neuměl trefit. Jinak, pokud napíšeš, tak určitě přijdu. Poslední dobou nedělám nic jiného. :) (Ale baví mě to :))

kashpi
14-01-12, 10:35
Shrnutí:
-když napíšeš přes vykřičník, tak většinou někdo z adminů přijde
-řekl bych ti ať točíš demo toho cheatera, ale na furienovi 1 je to horší

Taky jsem tam včera šel na volání, že tam je AB. 5 minut jsem z toho co volal tahal kdo to vůbec je a pak mi napíše že už se odpojil, jako hráči nám moc nepomáháte někteří:D

na furieny chodí Ciper a ZombieBot, když se volá, tak přijdu klidně i já nebo d3r0v4c, ale zkuste volat jinak než typem "pojďte někdo sem" nebo "je tu cheater" to nám je k ničemu, když tam hned dojdem, ale nemám šanci toho hráče najít, když nenapíšešte kdo to rovnou. Pak se nedivte, že tam nikdo nechodí, většinou tyhle zprávy ignoruji a určitě i víc kolegů

Charon35
14-01-12, 14:45
"ale zkuste volat jinak než typem "pojďte někdo sem" nebo "je tu cheater" to nám je k ničemu, "

Nj. skúste písať niečo ako: ! mega1 wh hrac Skillshooot
Úplne to stačí a je to lepšie ako hore uvedené príklady.

EDIT: No vlastne pravda Kashpi.

kashpi
14-01-12, 14:48
ani ten server není potřeba, to nám píše automaticky z jakýho serveru hráč píše, stačí jen aby poslali ! wh hrac Skillshooot nebo Skillshooot wh rozhodně nám to řekne všechno co chceme vědět a určitě na to zareagujem líp :)

Kotel
14-01-12, 19:31
Na furienu nefunguje wh.

kashpi
15-01-12, 14:31
To už sem slyšel a říkal taky několikrát, ale oni si pořád tvrdí svoje, že tam mají WH :D
jinak lock