PDA

Zobrazit normální verzi : Commando a notes



behindyou
05-03-16, 16:06
Čaute... Chcel by som sa spytať či by sa nedalo nejak urobiť aby commando mohlo zničiť na jednu ranu cely notes lebo keď má napríklad notes 5 tak ho musi 5x hitnuť aby ho dal.... Aj keď viem že može použiť DGL/glock aby mu ho zničil ale potom zas vybrať knife a kym sa ku nemu dostane tak je ded...
Prosim o vyjadrenie.
Ďakujem.

CUPAKABRA
05-03-16, 16:31
BtW. commando bere po kuchnuti 2 nts takze kdyz nekdo ma nts 5 tak ho das na 3 rany kuchnutim(pravy)

Exot
05-03-16, 17:48
zasa nejaky low lvlik ma problem....nejaky expert čo hraje cod 5 minút a skúšal comma ..... to proste nepojde aby comm daval notes na 1 ranu hraj dlhšie a a za inu class a pochopíš

JoK123
06-03-16, 18:56
Exot nerob sa KING aj ty si začínal.
Ty profik ...

Smackk
06-03-16, 23:59
To se už na tom codu vážně tak nudíte, že vymýšlíte takový blbosti? Podle mě jen další z dalších co chce dovést classu se kterou hraje k dokonalosti..

behindyou
07-03-16, 20:07
zasa nejaky low lvlik ma problem....nejaky expert čo hraje cod 5 minút a skúšal comma ..... to proste nepojde aby comm daval notes na 1 ranu hraj dlhšie a a za inu class a pochopíš

:)... iba som sa pytal... to že bere 2 nts to som nevedel.. a 5 minuty keby som hral tak poriadne nepoznam mod tak by som tu nepisal ty logik...

behindyou
07-03-16, 20:09
To se už na tom codu vážně tak nudíte, že vymýšlíte takový blbosti? Podle mě jen další z dalších co chce dovést classu se kterou hraje k dokonalosti..

k dokonalosti? to nie... len si skus zahrať proti srabovi s protom a nts 5... nedaš ani za všetky klasy naraz :c
a nie len srabovi ale aj inym čo maju 100+

Smackk
07-03-16, 22:19
k dokonalosti? to nie... len si skus zahrať proti srabovi s protom a nts 5... nedaš ani za všetky klasy naraz :c
a nie len srabovi ale aj inym čo maju 100+

Pff Srabik, toho jsem už rozknifoval xkrát :-D --------> #Peace
Ale abych nebyl znovu OT: Kdyby se přidala výhoda pro commando, znevýhodnělo by to ostatní classy a to by se "těm ostatním co nemají v lásce commanda" asi moc nelíbilo. Jesli hraješ spíš commanda, tak Ty to asi tak nevidíš, ale věř mi, poznám to.. :D
A taky kdyby se přidalo něco commovi, všichni by si začali stěžovat a chtít vylepšit zase jinou classu apod. apod... :D

Afr3ak
07-03-16, 22:46
Podstata topicu: Zlepšit Commando
Podstata předešlého topicu:Zlepšit výhradně Commando
Podstata předešlých několika topiců: Zlepšit výhradně Commando

Zajímavé, že většina topiců je směřována na Commando.

Shrňme si to..
Inteligence: Nepotřebuje.
Zdraví: Nejvíc z class.
Obrana: 20- 3. největší obrana.
Kondice: Nejvíc z class.
Dává na ránu? Ano.
Potřebuje dávku umění? Ne.
Potřebuje level? Ne.
Potřebuje item? Ne.
Je nějaký item, kromě notesu, který ho může zastavit? Ne.

Nuže....Co na něm chcete zlepšovat?

Exot
08-03-16, 16:50
áno začínal som ale nedával som na forko blbosti a vecina veci čo som dal na forko PREŠLA .....Sraba dam občas aj ja s kentom..:D

Smackk
08-03-16, 17:12
Podstata topicu: Zlepšit Commando
Podstata předešlého topicu:Zlepšit výhradně Commando
Podstata předešlých několika topiců: Zlepšit výhradně Commando

Zajímavé, že většina topiců je směřována na Commando.

Shrňme si to..
Inteligence: Nepotřebuje.
Zdraví: Nejvíc z class.
Obrana: 20- 3. největší obrana.
Kondice: Nejvíc z class.
Dává na ránu? Ano.
Potřebuje dávku umění? Ne.
Potřebuje level? Ne.
Potřebuje item? Ne.
Je nějaký item, kromě notesu, který ho může zastavit? Ne.

Nuže....Co na něm chcete zlepšovat?
Já tu nevidím jen commanda, ale každej to vidí jinak, že ano..
A nějak si tam zapomněl napsat, že nemá žádnou primárku..

behindyou
08-03-16, 18:16
Pff Srabik, toho jsem už rozknifoval xkrát :-D --------> #Peace
Ale abych nebyl znovu OT: Kdyby se přidala výhoda pro commando, znevýhodnělo by to ostatní classy a to by se "těm ostatním co nemají v lásce commanda" asi moc nelíbilo. Jesli hraješ spíš commanda, tak Ty to asi tak nevidíš, ale věř mi, poznám to.. :D
A taky kdyby se přidalo něco commovi, všichni by si začali stěžovat a chtít vylepšit zase jinou classu apod. apod... :D

:D... sraba aj ja (par krat) ale to bol len priklad... s tym dalšim maš pravdu.
k ostatnym sa nevyjadrujem lebo skuste to prv normalne napisat nie len hejt a hejt.... jediny kto tu normalne piše a vysvetli je smačk

SpLaXS
11-03-16, 14:48
U commanda stačí používat mozek.. Popř. máš glocka, kde máš 20 nábojů v zásobníku a k tomu Egla... Nevím co tu ještě chceš řešit... Btw. jestli chceš pomoct s jedním "trikem" tak stačí dát slash (levé kliknutí myši) pomocí knifu do hlavy a je tuhej, je to insta kill.
Ale když už tak potkáš nějakou sprostou class (sapp, FS, prot) s off itemem, tak jim raději uteč a potom nějak přepadni, než dostat zbytečné hity... To je max. co ti můžu poradit..

radim5275
05-06-16, 21:52
Proti

>Odpad_spolocnosti<
10-06-16, 00:00
Blbost! Jednoznačne proti

Shakespeare
10-06-16, 00:19
:-D taktéž proti :3 :-D je to až nelidské :-D
ale mohli by přidat že by neomex fungoval na knife že ? :-D
to by se pak lépe žilo :3 :-D

>Odpad_spolocnosti<
10-06-16, 09:37
Wijo tak dropni neomex a počkaj si na notes (beztak je tam veľká šanca naňho) :D takže za mňa nie aj ten tvoj nápad prepač :D

Shakespeare
11-06-16, 12:22
Fňuk :c tak ne no :/ :-D