PDA

Zobrazit normální verzi : Zneuzivani admin prav



jihlavak
13-01-12, 20:32
Ted na mape NUKE,cas 20:25,server Mega pub 1 sem byl bezduvodne jedno kolo neustale slapovan od neznameho admina. Nechal sem se vysadit na skalu a byl sem tam 10 vterin a nejaky detinsky admin me neustale slapoval. V tu dobu bylo na obouch stranach dost hracu,tak ze k tomu nebyl absoultni duvod!!

kashpi
13-01-12, 20:38
Já nevím, na skálu se může, tak nevím co se tam dělo, neměl si bombu na zádech?

tyger103
13-01-12, 20:38
Byl jsem u toho a je to pravda,nevim kdo to byl a proč to dělal...

jihlavak
13-01-12, 20:41
ne nemel sem bombu na zadech,round byl na zacatku,a hracu bylo dost na obou stranach,polozeno nebylo!! a sem rad ze sou i svedci tohoto pripadu. chci jmeno ktery to byl a trest pro nej!!! delal sem admina dost dlouho a je mi taky dost,proto tyhle veci tu chci resit. neni to poprve co zde hlasim neopravnene zneuziti prav.

kashpi
13-01-12, 20:46
musíme počkat, jestli se k tomu nějaký admin přizná a vyjádří

jihlavak
13-01-12, 20:48
to nejde zjistit z logu serveru?? jednou tady taky jste zjistily kteri admini menily mapy za sebou....

Svacinar
13-01-12, 20:52
Okej, milý admine, prosím příhlaš se a okamžitě ti budou odebrána admin práva :)
Asi takhle nějak by jsi to chtěl?

ZombieBot
13-01-12, 20:52
Campmeter slapuje ne?

Th3 Pr0
13-01-12, 20:53
Ubírá HP... to nevíš? :-o

jihlavak
13-01-12, 20:53
campmeter ti jen ubira zivoty....

Th3 Pr0
13-01-12, 20:55
Pokud na serveru byl jen jeden admin tak ho najdeme... :D

jihlavak
13-01-12, 20:58
Pokud na serveru byl jen jeden admin tak ho najdeme... :D

tak se snaz. v tu chvili sem chytl peknyho nerva!!

ZEUS
13-01-12, 21:16
Jde to zjistit jen z logu přímo na serveru a to může jen Kotel.

Charon35
13-01-12, 21:17
Môže to byť trest za minulé kolo, napr. že si nešiel plant, ale slapol ťa až toto kolo. Mal si hneď spraviť screen konzole s IPčkami. Aj keď mohol aspoň napísať začo ten slap.

jihlavak
13-01-12, 21:20
boze ani za minule kolo nebyl duvod!! a ja se ptal kdo to byl a proc a zbabele se samozrejme neozval. tak prosim nejakeho moderatora o poproseni kotela at to zkoukne....

ace
13-01-12, 21:22
v chat logu som si vsimol že v tom čase tam bol iba Monty...

Bezdak
13-01-12, 21:23
Tak ten admin nemusel psát žejo :)

ZEUS
13-01-12, 21:25
Sorry, můj fail. Byl tam Montty

jihlavak
13-01-12, 21:36
uz mu nekdo psal aby se vyjadril??

TheFinrod
13-01-12, 21:36
Nezdá se mi, že by toto dělal Montty bezdůvodně.. (jestli to byl Montty)

ZEUS
13-01-12, 21:44
On se ti do zítřka vyjádří, lítá někde na serveru.

Ridik :D
13-01-12, 21:46
nuke na obou stranach je dost hracu i sekundu pred koncem kdyz 10 ze 14 T kempi na strese pokud patris k tem volum co tma kempi tak by jsi zaslouzil ban

jihlavak
13-01-12, 21:55
ty ridiku se trosku zklidni!!! si tam nebyl tak se timto zpusobem nevyjadruj,diky!!

Svacinar
13-01-12, 21:57
Jedinej kdo by se tady měl uklidnit jsi ty. To tvoje psaní milionu vykřičníku nejlíp za každou větou je úplně pointless a ničemu tím nepomůžeš. Ridik má pravdu, za tohle slapuju taky.

Ridik :D
13-01-12, 21:59
ja moc dobre vim jak to vypada na mega pubu na nuke a neser mne nebo se tam pujdu podivat ja

sILV3
13-01-12, 22:00
Prídeš sem, nabehneš bez konzole, bez screenu z hry a robíš rozruch kvôli slapu.



CHÁPETE??? :D SLAPUUUUUU :D:D:D



Mne to príde strašne vtipnotrápne, prepáčte. To je také zneužívanie, jak zneužitie žetónu do košíka. Si ja vymyslím, že si mi niekde na serveri nadával do debilov, tak ti teraz dám ban!!!!! A máš to aj s tvojimi výkričníkmi!!!

Charon35
13-01-12, 22:01
Neriešte. Písal som Monttymu, ostatní nič nevyriešite. Jihlavak ty si tiež riadny skill a všeznalec. Tipujem že si dostal ban na PZ, tak teraz je každý kto na tvoje zavolanie nedá ban hráčovi, dmnt. Kebyže si taký inteligent ako sa prezentuješ, dáš screen ako padáš zo skaly, a screen z konzole IPčiek. Inak by sa to teoreticky mohlo celé uzavrieť. Nepodložená sťažnosť (slovo od ďalšieho hráča sa tuším ako relevantný dôkaz neberie). Navyše to tvoje správanie...

Ridik :D
13-01-12, 22:17
takze dlasi fail od jihlavaka ze te to furt bavi

jihlavak
13-01-12, 22:27
jakej fail?? ses mimo ne?? koukam ze to tu nekdo promazl....

ace
13-01-12, 23:37
Tak ten admin nemusel psát žejo :)

urcite ze nemusel..
a mozno to aj montty nebol, ja som len pisal ze v tom case bol na servery:)ale myslim ze riesit slap je hovadina

dtr
14-01-12, 00:50
Stálo ti to za to ?

jihlavak
14-01-12, 09:03
beru jak slap. ale kdyz vas nekdo pleska pul minuty az do konce roundu,tak to je dost ubohy a jeste pro nic za nic a za dalsi se neprizna decko male.

kashpi
14-01-12, 09:08
Děcko malé? On je 2x starší než ty :D

jihlavak
14-01-12, 09:11
za prve se zatim nevi kdo to byl a za dalsi v 54letech verim ze csko hrat nebude,kdyz by mel byt starsi 2x jak ja.

kashpi
14-01-12, 09:15
Mě se jen líbí jak každýho nazýváš neschopným a děckem. Pořád si stežuješ na úplný zbytečnosti co nijak neovlivňují hru. Tak ti dal slap za to že si byl na skále, nechoď tam a budeš mít klid. Nuke hraju často a ani jednou jsem na skálu nemusel.
A to že tě slapoval, podle tebe půl minuty, možná svědčí o tom, že tě tím slapem chtěl dostat dolů, ale nedařilo se mu to.

jihlavak
14-01-12, 09:19
nevis a typujes.... ze skaly sem byl dole hned,ale on neustale pokracoval chapes?? a nevim co bych tam nelezl kdyz to neni zakazane a normalne se tam chodi!

kashpi
14-01-12, 09:27
Máš nějakej důkaz? Nechce se mi zdá, že by pokračoval bez důvodu. A zakázaný to není, ale zdržuje to dost hru no :D
Hlavně by to chtělo důkaz

jihlavak
14-01-12, 09:38
dukaz jedno svedectvi a pripadne log serveru. skoda ze se tu nepise pri techto akcich nick admina a akce ... hru to nezdruje kdyz je stale dost velky pocet hracu...

ace
14-01-12, 09:53
ked uz sme pri streche/skale tak by som tam nejak zakazal pristup ako je to na cbble

Rosi! xP
14-01-12, 09:55
ked uz sme pri streche/skale tak by som tam nejak zakazal pristup ako je to na cbble

Kravina :) patří to prostě k mapě

bones
14-01-12, 10:15
Urcite by som skalu neblokoval, za T ked proti tebe hraju lepsi hraci nemas niekedy kam vybehnut, tak ta skala je posledna zachrana. Sice sa tam skace docela tazko pre zaciatocnikov, ale aspon tam nelozi kazdy druhy, navyse staci 1-2 kola a uz tretie kolo ma vzadu pri garazi caka niekto sikovnejsi s AWP. Skor by som na streche zvysil camp meter, pretoze tam naozaj zvyknu cupiet az do konca kola.

ace
14-01-12, 10:26
strecha ako pre koho posledna..10z15 T sa tam hrnie hned na zaciatku, naj je na tom ze tam ide niekto s plantom, a potom ked CT vyliezaju tak nadavaju do kemperov....a ked je to cast mapy, tak aj tie veze alebo kl sa to vola aj to je cast mapy.sice je pravda ze cbble sa ani nehra

Flash
14-01-12, 10:36
Me prijde!!! ze kdyz se nemuzou resit howna!!! budou se resit este vetsi!!!

Oukej, stacilo retardovanyho jihlavskyho psani... myslim si, ze sam dobre vis, jak je to k posrani, kdyz v pulce kola je 8 z 10 T v nuku na strese, nebo este lip na skale a jak te to dokaze za CT nasrat, kdyz neco rekneme rushnes, dostanes se pod strechu a najednou te tam vynda nejakej kempici retard v case 0:15, co si tam sedi od zacatku kola... proste se tyhle demenci chtel admin hned pri zacatku vyhnout a zacal te slapovat. To ze podle tebe pokracoval cely kolo je jina vec ale imo ti chtel stejne jen ukazat, ze se to nema opakovat, protoze je to fakt jen cista demence, nic vic... pri ty hre tim, ze vyndas dva filipy1998, ktery bezhlave bezej venek bez nejakyho umyslu, NICEMU nepomuzes a akorat tim naseres lepsiho hrace.

Misto nejakyho kempeni bys mel radsi chodit plantovat/helpnout bomb carrierovi... budes mnohem uzitecnejsi a nebudes muset nerdragovat, kdyz adminovi nahodou dojdou nervy.

btw. podle me v tomhle pripade nebyl tak uplne problem v tobe ale jak uz sem psal, mohlo to bejt ze zkusenosti z minulych kol, ze tam treba pulka T tymu kempila, tak se na to nemoh divat a zacal to instatne slapovat bez nejakyho dalsiho duvodu... cemu bych se ani nedivil, protoze na nuku to je fakt na denni poradku takovahle demence
// je to muj nazor a nikomu ho necpu, tak si kvuli tomuhle odstavci eventuelne nech pro sebe ty kecy o tom, ze sem na serveru nebyl a vim o tom tuzku

Montty non skill
14-01-12, 17:09
Zdravím, omlouvám se, byl jsem pryč a dojel jsem teď.
Ano jihlavak, dostaval jsi asi 2x po sobě 0 damage. Protože pokud někdo kempí každé kolo (asi 2 kola před tím, než jsem tě tam propleskl jsem si tě všimnul) a zdržuje ( zůstali jste tam 1x 2 hráči, 1x 3 hráči a jednou bylo položeno a ty nehlídáš bombu) a stále jen kempíš střechu, přišlo mi rozumné tě upozornit, že neplníš misi ( pravidlo 7. Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban) Měl jsem tě kicknout?
Napsal jsi špatně, bylo to vícekrát a zapoměl jsi připsat, že jsi byl na střeše stále.
Pokud tam je půlka teamu a čeká a 40 sekund před koncem kola daji rush, neřeším to, to je strategie ale pokud je tam jeden, nebo dva 20 sekund před koncem kola....
Je to zneužití práv?
edit: Není mi 50, ale 42 za pár dnů ;-)

Montty non skill
14-01-12, 18:25
Tak se omlouvám chybička, ty jsi tam byl jen jednou před tím, než jsem tě plesknul a když jsem tě plesknul, bylo položeno!!!550

jihlavak
14-01-12, 19:01
pred tim se jen deroval a sel sem dolu ze strechy. a pak jen deroval a sel na skalu a behem chvile si zacal . a na to si prisel jak ze bylo polozeno?? o tom ja nic nevim teda... a za dalsi si me pleskal v tahu asi 20 sekund,tak ze si prislo lito ze nehrajes,tak ses bavil timto zpusobem. a to ze se ptam kdo to byl a za co a neumis ani odpovedet,tak to je ubohy dost... sme si to mohli vyrikat na mape treba!

Montty non skill
14-01-12, 19:25
Bylo to tak 5-10 sekund, abych tě dostal dolů a nekempil jsi tam. Podívej, mě je jedno jestli hraju nebo ne, já hrávám pro zábavu a nelíbí se mi, když kempeři kazí hru ostatním. Nebavím se tím, že někoho slapuju. Dříve jsem psal každému nekempi, ale většina hráčů začala nebreč atd.. Nechci se s nikým dohadovat. Tvůj chat jsem viděl až dnes na demu, tak jsem nevěděl, že jsi psal "kdo". Za to se omlouvám, odpověděl bych ti.
Vyřešeno?

Kotel
14-01-12, 19:26
Na screenu je videt, ze polozeno bylo. Kdyz te admin necha kempit strechu, tak si vyslechne dalsich 10 stiznosti, ze nic nedela.

jihlavak
14-01-12, 19:40
nuke je na public ct map a t sou utiskovani tak hold se zbabele kempi,coz je bezne na spouste serveru... neco podobneho asi jako aztec. to sem zas nevedel ja,ze bylo polozeno. tak jsme pokecali a prodiskutovali to ... :) myslim ze vyreseno,ze LOCK!

Montty non skill
14-01-12, 19:42
souhlas, kdyby něco, tak to raději písni vícekrát (jsem někdy slepej) a můžeme to vyřešit ve hře ;-)
Lock

ZEUS
14-01-12, 20:11
Vyřešeno.
Lock