PDA

Zobrazit normální verzi : Neúplná pravidla na JB



MrSlissi
05-03-16, 22:11
Ahoj,

jen bych chtěl upozornit na neúplná pravidla na jailbreaku. Pokud se nepletu, chybí tam například velice často porušované pravidlo, že při HVD se mimo CT zóny nesmí zabíjet. Také, pokud se nemýlím, tak chybí zákaz team-killů, což je sice samozřejmé, ale to, že po MTK není HVD, je také častou chybou. Dále chybí zákaz teamování při gangter módu, zákaz fragování v celách a myslím, že ještě další, ale zatím si nevzpomenu.

Co jsem hrál na serverech, tak jsem se dozvěděl o spoustě zajímavých "pravidel" a i když většina z nich budou jen výplodem fantazie některých hráčů, radši je tady všechny vypíšu.
Takže se jedná o tyto "pravidla":

-na mapách jb_oasis a jb_cp_assis ty věžně, do kterých se dá chodit přes zbrojnici, údajně nejsou CT zóna
-pokud bude někdo jednu mapu u CT, další mapu už k CT jít nesmí
-pokud víte, že má hráč s volným dnem zbraň, ale není hledaný, nesmíte ho zabít
-nesmí se dávat atrakce, typu: střílení kachen, nebo přejíždění jednoho vězně ostatních vězňů autíčkem
-pokud při HVD bude byť jen jeden FK, automaticky se další kolo musí dát opět HVD
-při přestřelce, spartě či shark módu dozorci nesmí kempit

Když tak prosím adminy o vyjasnění některých z těchto rádoby pravidel a také mi napište do komentářů další pravidla, která v původním výpisu chybí. Jestli budu mít čas, sepíšu tady "úplný" výpis pravidel. (on asi nikdy nebude úplný, protože se hra může vyvíjet dál)

Koprakek
05-03-16, 22:35
Na pravidlech se pracuje, ale nevím koho, či kde jsi sehnat pravidlo, o věžích, kachnech, kempení, chození k CT, vždyť to nedává ani smysl.

MrSlissi
05-03-16, 22:54
Já si to taky myslel... ale zkus ty palicate tupce přesvědčit... věže na oasis se několikrát řešily při HVD ze prý to byli free killy , když někdo z tech věží střílel. A jeden hráč, když byl jednu mapu u CT a pak šel i další, tak zbytek ct teamu ho každé kolo zabíjel... a nejvtipnější bylo, že všichni do jednoho tvrdili, že to je potvrzené od admina :D a to ani nemluvit o kempeni, to se řeší porad a všichni na to nadávají.

Nakladana Okurka
06-03-16, 13:33
Já si to taky myslel... ale zkus ty palicate tupce přesvědčit... věže na oasis se několikrát řešily při HVD ze prý to byli free killy , když někdo z tech věží střílel. A jeden hráč, když byl jednu mapu u CT a pak šel i další, tak zbytek ct teamu ho každé kolo zabíjel... a nejvtipnější bylo, že všichni do jednoho tvrdili, že to je potvrzené od admina :D a to ani nemluvit o kempeni, to se řeší porad a všichni na to nadávají.

To by mě zajímal ten admin, který by tohle řekl. Věž je CT zóna, tudíž se z ní může zabíjet.

Nihilia
06-03-16, 18:56
-na mapách jb_oasis a jb_cp_assis ty věžně, do kterých se dá chodit přes zbrojnici, údajně nejsou CT zóna / věž (ta část pod stříškou) je normálně CT zóna a pokud vím, tak vždycky byla
-pokud bude někdo jednu mapu u CT, další mapu už k CT jít nesmí / tohle je normální diskriminace, protože se můžou sejít totálně neschopné CT a ty schoné tam nebudou moci jít, protože byli minulé kolo
-pokud víte, že má hráč s volným dnem zbraň, ale není hledaný, nesmíte ho zabít / blbost, protože VD bude mít možnost běhat bez trestu po mapě se zbraní a tím pádem kdykoliv zabít simona nebo jiné CT
-nesmí se dávat atrakce, typu: střílení kachen, nebo přejíždění jednoho vězně ostatních vězňů autíčkem / střílení kachen nevím co je
-pokud při HVD bude byť jen jeden FK, automaticky se další kolo musí dát opět HVD / blbost, protože tím pádem by mohly být teoreticky neustále HVD
-při přestřelce, spartě či shark módu dozorci nesmí kempit / kempení do určité míry je tolerováno, protože 4CT nemůžou běhat po otevřené mapě, když je 16 vězňů

MrSlissi
06-03-16, 21:33
Střílení kachen se nejčastěji dělá na bazénech. Jeden vězeň stoupne na stupínek, ct si vezme Awp nebo scouta a vězně musí skočit dolů, přičemž se jej ct snaží trefit Awp. Pokud ho trefí, vězeň automaticky zemře, i kdyby ho jen hitnul.

Jinak díky za vyjádření, pokud bude někdo na serveru zase mlet podobné sračky, odkážu ho sem :)

Jinak okurka, předpokládám, že ti chytrolíni si to své "potvrzení" od admina spíše vymysleli.

Madunax
07-03-16, 15:41
Střílení kachen se nejčastěji dělá na bazénech. Jeden vězeň stoupne na stupínek, ct si vezme Awp nebo scouta a vězně musí skočit dolů, přičemž se jej ct snaží trefit Awp. Pokud ho trefí, vězeň automaticky zemře, i kdyby ho jen hitnul.

Jinak díky za vyjádření, pokud bude někdo na serveru zase mlet podobné sračky, odkážu ho sem :)

Jinak okurka, předpokládám, že ti chytrolíni si to své "potvrzení" od admina spíše vymysleli.


To tvoje střílení kachen jsem na tomhle portále za celou tu dobu co tu hraju neslyšel...A myslím si, že by se tahle atrakce atrakce provádět neměla, jelikož je to o skillu ctčka...Když k Ct příjde někdo kdo s wipem umí a vyzabíjí všechny vězně tak je to celkem k ničemu...nebo taky může mít u vězňů kamaráda a schválně ho nechá...atrakce by měly být o skillu vězňů a ne Ctček

kono159
07-03-16, 16:02
To tvoje střílení kachen jsem na tomhle portále za celou tu dobu co tu hraju neslyšel...A myslím si, že by se tahle atrakce atrakce provádět neměla, jelikož je to o skillu ctčka...Když k Ct příjde někdo kdo s wipem umí a vyzabíjí všechny vězně tak je to celkem k ničemu...nebo taky může mít u vězňů kamaráda a schválně ho nechá...atrakce by měly být o skillu vězňů a ne Ctček

dajme spat rybicky, to bola sranda

Azi
07-03-16, 17:18
dajme spat rybicky, to bola sranda

Stále fungujou, občas je někdo i dá :gg:

MrSlissi
07-03-16, 20:06
Já ani nevěděl, že jsou zakázaný :D Ale stejně jsem je už dlouho nikde neviděl, že by se hráli.