PDA

Zobrazit normální verzi : Vznik kotelny



Bezdak
13-01-12, 23:03
Na kotelně nejsem moc dlouho, takže vůbec netuším kdy a proč vznikla. Jak kotel přišel s nápadem tento portál založit , tak bych byl rád, kdyby někdo kdo tu je už nějaký ten pátek napsal něco, nebo přímo Kotel se s námi podělil jak to celé vzniklo :)

Pedrito
13-01-12, 23:06
Já sem tu dlouho, ale nikdy sem se o to nezajmal ani o forum nic ale vím, že když sem začínal tak byla zlatá doba mín serverů lepší a víc přátelští hráči :)

EoL
13-01-12, 23:07
ja som to tu uz niekde cital.. skus pozriet predtym.. ale zevraj kotla vyhodili z nejakeho portalu a povedali mu "sprav si svoj portal" a on si spravil.. neviem .

dtr
13-01-12, 23:08
Drby.

Já jsem tu docela dlouho a ještě vzpomínám na zlatý doby z classu. To tam ještě foxik běhal s klanem SWKs |

Charon35
13-01-12, 23:09
Pred necelými 4-mi rokmi, kde sa voda sypala a piesok sa lial, vypukol v hlave jedného mladíka nápad. Spravím si Kotelnu. Tak si založil 1 server s názvom Classik, piplal sa v tom a bolo všetko v poriadku. Hráči ako ADA S.W.A.T., Apach, Dlouhisek, Charon a niekoľko ďalších pionierov si spokojne behali po serveri s príjemnou rodinnou atmosférou. Neskôr sa však Kotelna začala rozrastať ako ten mentos s cocakolou a skončila pri aktuálnom stave 33 serverov a 5 CW/TG serverov. atď atď.

Inak som mal už dávnejšie v pláne napísať niečo o Kotelni, ale nejak som zatiaľ nemal čas...

jj, EOl trafil, niekde som už niečo podobné písal. Skús nájsť. j tu to je: http://csko.cz/forum/showthread.php?1728-Historia/page3&highlight=Historia
Medzi tymi 4-mi stranami flajmu. :notsure:

vedouci venny
14-01-12, 00:36
Když už tak vzpomínáme tak minuta ticha za Jura :( Ten kterej byl zabanován neprávém protože si to někdo přál

ZombieBot
14-01-12, 09:55
Mě by spíš zajímal třeba rozpočet, se kterym Kotel začínal.

Trsak
14-01-12, 10:33
Dtr co SWKs? :D five-fingers byli lepsi! :D

NemiKD
17-01-12, 20:32
Charone a co já? Na mě se nepamatuješ? :DD

apach29
17-01-12, 22:30
Charone a co já? Na mě se nepamatuješ? :DD

Na tebe se zapomenout neda, zvlaste na tvuj odchod se slovy jak je kotelna low a co jsem slysel, tak jsi mel stejny nazor jeste pred tremi mesici. By mne zajimalo, co se zmenilo :D. Nejspis jsi videl, jak se Kotelna rozrostla a rekl jsi si "mam tu spoustu znamych, s Kotlem jsem hral CW/TG, tak by mi to mohlo vyjit". Vratis se a hned se zadosti o prava, do te doby neaktivni na foru, na serverech jsem na tebe stesti nemel, no chtel bych vedet, kolik adminu, co ti dalo ANO v tve zadosti, te opravdu zna. Jednou cheater, vzydcky cheater.

Dlouhis
26-01-12, 00:28
Hráči ako ADA S.W.A.T., Apach, Dlouhisek, Charon a niekoľko ďalších pionierov si spokojne behali po serveri s príjemnou rodinnou atmosférou. :notsure:

Ještě ratatuli :D a všichni sme se vždy krásně sešli na VT a rozímali o našich zážitcích teď už tohle asi bohužel není možné :)

NemiKD
26-01-12, 00:59
Kotelna je dobrej server ale z pohledu na skill hráče špatnej, to víme všichni, z kotelny sem nikdy neodešel, snad každej pátek sem hrál mixy s kotelníkama a co na tom, chtěl jsem bejt lepší hráč, musel sem hrát jinde a trénovat jinak. Teď mi řekni co jsi myslel těma cheatama?

MAGi
26-01-12, 01:08
Proto jsem vzdy prosazoval, aby kotel udelal steam server, kde by se kickovali mene zkusene hrace. On ne a ne udelat.

Charon35
26-01-12, 16:12
Ještě ratatuli :D a všichni sme se vždy krásně sešli na VT a rozímali o našich zážitcích teď už tohle asi bohužel není možné :)

Jej "Raťafák". Toho som tiež dlho nevidel :cray:

Dlouhis
30-01-12, 01:21
Někdy by mě zajímalo kde je těm hráčům typu ratatuli,Ada S.W.A.T a s jeho taktikami ondra taktik s tímhle hráčem jsem se vždy na servru báječně pobavil :D

Charon35
30-01-12, 16:28
Někdy by mě zajímalo kde je těm hráčům typu ratatuli,Ada S.W.A.T a s jeho taktikami ondra taktik s tímhle hráčem jsem se vždy na servru báječně pobavil :D

ADA bol v spojení s Apachom. Videl som ho naposledy cca pred mesiacom/dvoma. Ondra, borec. "Admini mi snížují damage a vychylují zaměřování! Ja nekempím, to je taktika...." :D Tiež som sa dobre bavil pri ňom. Veď jeho "frag moviečka" ešte sú:
http://www.youtube.com/user/OndraTaktik/videos

Popcorn, pivečko a ENJOY!!!:mml:

Teaser: "Hral jsem za CT. Na zacatku kola jsem se bezel zakempit na plant, kde jsem ocekaval, ze T pujdou pokladat." - ako na to prišiel, je mi záhadou. :thumbup: