PDA

Zobrazit normální verzi : Furien spešl (rozděleno z: mute na konkrétní dobu (mute ban))



Darongodx
26-02-16, 22:47
Furien je server, kde vulgárnosť stúpa a stúpa, takže by bolo dobré to začať riešiť nejakým spôsobom. Banovať za slova "kkt" a podobne sa nemôže, pretože by tam hrálo minimum ľudí, ale zavedením mute banu, by sa vulgárnosť mohla pomerme omedziť. Myslím, že za skúšku to stojí. Tak isto sme s Kokerom prišli na nápad, prečo by sa nemohol niekto ako spešl pridať na furien? Človek, ktorý by mal obmedzené schopnosti s právami, mal by povolené len slayovať, slapovať a mať na starosti práve tento mute ban.

Spešl - Vybrali by sa najvhodnejší kandidáti, na vek by sa nepozeralo. Admini by vedeli po čase "spešlovania", či ten daný spešl vie riešiť situácie s kladnou hlavou, alebo ne, či má záujem riešiť hlásenia na kemp,txt a iné sračkoviny (ak by to bolo možné, tak by spešl videl len hlásenia z furienu[ale to je už asi zložité]). Ak by na to mal, tak po nejakej dobe by mohlo dojsť k povýšeniu na SA/Trial Admina.

rejdžyoda
07-03-16, 00:54
Zdravím.......

Chtěl bych se zeptat jestli jste zapřemejšleli nad tím že by se zavedl na Furien ten spešl co by mohl slapovat a jiné kromě banu a kicku jak zmínil Daron tady http://csko.cz/forum/showthread.php?46156-mute-na-konkr%E9tn%ED-dobu-(mute-ban) . Chtěl bych se jen zeptat a navrhnout aby jste nad tímto zapřemejšleli není to špatnej nápad a řekl bych že se to na tento mód hodí
S pozdravem rejdžyoda

Anubis
07-03-16, 20:41
Už aby to tak aj bolo.

Novic
07-03-16, 21:22
Určite to nebude v blízkej dobe, Furien mód akurát privítal 3 nové posily, ktoré sú aktívne every day spolu s nami.

špesla by som riešil jedine vtedy, ak by sa zdvihla aktivita, a uvidel by som väčšinu plných serverov.

Anubis
07-03-16, 21:25
Tak na jednej strane treba uznať, že furien servery nebývajú preplnené hráčmi a na drujhej strane spešl tam je podľa mňa zbytočný.

rejdžyoda
08-03-16, 18:15
Kdyby se ten spešl zavedl tak bych byl první co by zažádal :D mam velkej zájem o Admina ale myslím že vzhledem k mému bývalému cheatovaní nedostal ale budu se snažit to zlepšit hlášením a chováním ale uvidíme časem pak bych si asi zažádal ale jak říkám posral jsem to jak jsem zapl :/

MrSlissi
28-03-16, 14:07
Ahoj, neber to tak, že když si zapnul, nemáš šanci na práva- pokud se to stalo před x lety, uvědomil sis chybu, už si to nikdy neudělal a aktivně hlásíš, nebude problém :)

A co se furien spešla týče, tak musím souhlasit s tím, co už tu bylo psáno- servery nejsou přeplněné nonstop, takže spešl na furieny není aktuálně třeba :)

F4Ke :-**
09-10-16, 13:34
Ja som pro . Dôvod minimum aktívnych adminov. Kemp a nadávky stále prevládajú. Ten spešl by bola dobrá voľba na furien servery.

Tečka
09-10-16, 14:13
Taky si myslím, že by to nebylo na škodu.

Baxo15
09-10-16, 14:27
PRO!

Aktivita u furien adminov čím ďalej padá a táto varianta by nebola zlý nápad. Osobne si myslím, že by sa to mohlo aspoň skúsiť no..


Zbytočné ako TU (http://csko.cz/forum/showthread.php?47303-Knife-spe%9Al).
ty si tu tiež zbytočny. :whistling:

Samco
09-10-16, 14:31
Zbytočné ako TU (http://csko.cz/forum/showthread.php?47303-Knife-spe%9Al).

Exinel
09-10-16, 14:34
Určite súhlasim. Na Furien servery nechodi vela adminov ktory by to strážily.

sTeP
09-10-16, 14:35
Myslím si, že spešl by se hodil, protože už to na těch serverech je někdy fakt nesnesitelný. Neříkám, že se to někdy neřeší, ale podle mě opravdu málo. Už jen pro to, že je na těch serverech málo lidí, tak už tam ani admini moc často nechodí a na většinu upozornění stejně nechodí. Píšete tu jak jsou tam aktivní admini atd. Ani na hlášení o cheaty někdy nechodíte :D takže podle mě by se nějakej ten spešl hodil. Aspon by admini nemuseli reagoat na vše a hned by se to vyřídilo. Většina z nás stejně nepíšou na hlášení ale rovnou napíšeme na steam. Takhle by se to vylepšilo :D. Já jsem pro

S pozdravem sTeP

F4Ke :-**
09-10-16, 14:37
Samco lenže na knife neni toľko kemperov ako na furiene. Málokedy je nejaký furien admin online. Keby ideš teraz na furiena určite tam nieje žiaden admin.

Burak1
09-10-16, 14:37
Co by podle vás měl mít spešl za výhody? Jinak proti.

Novic
09-10-16, 14:38
http://www.imageworld.sk/images/4d29p2d9mrkamuacnvut.jpg (http://www.imageworld.sk/)

Na toto špesla? to už by ste hráčov odradili ešte viac...
PS: komu vadí kemp nech si zvykne alebo sa zlepší, je to len výhovorka toho že sa vám nedarí

Samco
09-10-16, 14:39
Kemp je problém, ktorý by sa ani nabratím spešlov nevyriešil. Predpokladám, že ak by spešl mal mať grab, tak by len pribúdali zbytočné sťažnosti z dôvodu zneužívania grabu.

SCR3PS
09-10-16, 14:40
Podľa mňa by sa to na tie servery dosť hodilo vulgarita stále stúpa a admini su stále menej a menej aktívny. Takže zamňa určite PRO

sTeP
09-10-16, 14:46
Burak píšou to tam. Jak můžeš být admin, když neumíš číst...

stoulant
09-10-16, 14:49
pro

Winnetou
09-10-16, 15:03
http://www.imageworld.sk/images/4d29p2d9mrkamuacnvut.jpg (http://www.imageworld.sk/)

Na toto špesla? to už by ste hráčov odradili ešte viac...
PS: komu vadí kemp nech si zvykne alebo sa zlepší, je to len výhovorka toho že sa vám nedarí

Bude to lepšie, aktivita adminov je dosť nizka v poslednej dobe....takže by to pomohlo :) A kemp sa vyrieši jedine kemp metrom... inak to nevidím, je tam nato adrenalín, ale ten pomaly klesá a lahko sa doplna...BTW: Samčo ma pravdu, budu len stažnosti.

DeRek
09-10-16, 15:11
Pro

replika
09-10-16, 15:15
Mám velke skusenosti z furienom ale spešl v tomto prípade pomože len ked bude viac hráčov na 2 serverov je to absolutne na nič to čo tu píšete že sa vdaka aktivite spešlov podarí nahnať hračov na server je dosť naivná myšlienka kedže teraz prevladaju servery ako JB či Dust only v tomto prípade som žial bohu PROTI nevidím v top žiadnu perspektívu davať spešlov na mod kde funguju ledva 2 servery... ak chcete vyriešiť situaciu na furiene treba začať uplne inak a nie pridávaním nejakých spešlov skor nejakých nových výhod,skinov na furien po prípade nejake špec. zbrane proste oživiť tu hru a nie pridavaním spešlov skor pridajte adminov .....

Burak1
09-10-16, 15:26
Burak píšou to tam. Jak můžeš být admin, když neumíš číst...

Ptal jsem se schválně znovu, protože nechápu, jak si můžete myslet, že bude něco jako spešl na furienech a ještě k tomu s možností slapu, slayu a mute banu. Nic takového prostě nebude.

sTeP
09-10-16, 15:32
Proč by to být nemohlo? Protože někdo píše že prostě ne? hmm :D

Burak1
09-10-16, 15:43
Protože si to odsouhlasili pouze hráči, přičemž všichni admini jsou proti.

F4Ke :-**
09-10-16, 15:50
Všetci admini ? Vidím tu iba troch aj to takých, že furien zapnú raz za pol roka aj to iba na 30 minút.

FizzyBubble
09-10-16, 15:55
Tak sem hoďte nicky hráčů, který by toho spešla měli dostat.

Burak1
09-10-16, 15:58
Přece všichni, co nedostali admina. Když už nemůžou dostat admina, tak aspoň toto zkusí prosadit.

Dimitri19
09-10-16, 16:05
Všetci admini ? Vidím tu iba troch aj to takých, že furien zapnú raz za pol roka aj to iba na 30 minút.

Samco je tam každý deň ,takže pšššt :D no flame . a aj novic tam s burákom minimálne raz za deň dojdu duknúť

K tomuto nepridávajte tam spešla radšej . Suhlasím s replikou treba ten môd oživiť inými vecami a nie pridaním spešla na 2 servery z čoho je jeden poloprázdny .

F4Ke :-**
09-10-16, 16:05
Pretože sa o ten furien nikto nestará. Keby sa o ten furien niekto staral hrávalo by tam viac ľudí.

Samco si chodí iba zahrať on tam nemá práva :)
Novic sak ten hrá iba csgo

Cez ! môžeš hlásiť 30x aj tak ti nikto nepríde.

Baxo15
09-10-16, 16:07
Samco si chodí iba zahrať on tam nemá práva :)
má tam práva:D


http://csko.cz/forum/member.php?33815-babovka
:entneho::entneho::entneho::entneho:

Dimitri19
09-10-16, 16:09
Samco si chodí iba zahrať on tam nemá práva :)

s týmto by som moc nesuhlasil

_Koker_
09-10-16, 16:14
Přijde mi to zbytečný teď přidávat spešla na furien , hraje tam strašně málo lidí co jsem Koukal tak někdy je plný maximálně 1 server a pak 2. poloprázdný . Kdyby ty servery byly plný , byl bych určitě pro, ale teď je to zbytečný .

Určitě by si Samco chodil jen tak zahrát :laughing1:

bol raz jeden král
09-10-16, 16:14
Přece všichni, co nedostali admina. Když už nemůžou dostat admina, tak aspoň toto zkusí prosadit.

Amen
Btw. Dejte mi spešla, dík:doge:
E.A ty si mě přidej na steamu darone :D
E2: Dimi3 dneska jsem dal 2 fíky tak si toho spešla zasloužím ne? :D :D

Darongodx
09-10-16, 16:14
Tak sem hoďte nicky hráčů, který by toho spešla měli dostat.

http://csko.cz/forum/member.php?9134-Darongodx
http://csko.cz/forum/member.php?33815-babovka

Dimitri19
09-10-16, 16:20
Amen
Btw. Dejte mi spešla, dík:doge:
E.A ty si mě přidej na steamu darone :D

Dostaneš akurát tak facku #kappa :D:D:D

Idea
09-10-16, 16:23
Tak sem hoďte nicky hráčů, který by toho spešla měli dostat.

http://csko.cz/forum/member.php?3733-Idea

Novic
09-10-16, 16:25
Pretože sa o ten furien nikto nestará. Keby sa o ten furien niekto staral hrávalo by tam viac ľudí.
Novic sak ten hrá iba csgo


E: zle som sa vyjadril, ja tam UŽ nemám práva.

FizzyBubble
09-10-16, 16:28
Ja tam nemám práva hrávam tam len ako každý iný player.

http://csko.cz/forum/showthread.php?39922-Žiadosť-o-práva-(CS-1-6-Furien)-PRIJATY Tak ti to asi omylem hodili na střílecí.


http://csko.cz/forum/member.php?9134-Darongodx
http://csko.cz/forum/member.php?33815-babovka

pozadal jsi o lock u admina, bábovka nemá snad ani jedno hlaseni z furiiinu

E: nejakej mod pls at to slouci

Del!k98
09-10-16, 16:58
proti

F4Ke :-**
09-10-16, 17:55
Prečo je každý admin proti keď sa o to nechcete starať ? Keby ste sa o to starali tak by som nepovedal ani krivého slova. Čoho sa bojíte keď nechcete na serveroch spešlov ? :)

mirecc
09-10-16, 18:08
proti

Burak1
09-10-16, 18:26
Ale k čemu ten spešl je. Kdyby se už přidal, co by se mu daly za výhody? Dostal by maximálně možnost slapu a konec. Jenže kdyby měl jen slap, nemohl by prakticky nic dělat, tudíž by chtěl další a další věci. Přešlo by to na grab, potom na nějaký "mute ban", následně bych chtěl i killovat a nakonec i dávat bany na jeden den. Když už jsme u toho, kdo by podle vás byl vhodný kandidát na spešla? Vy, ti co nedostali admina? Dále je tu špatné starání se o server... Nevím, co myslíte pod tím špatné se starání o server. To, že jsou tam kempeři? Ano, jsou tam kempeři. Jenže je rozdíl mezi kempem a kempem. Je rozdíl mezi zakempením v uličce a chozením z Ačka do poloviny longu a zas zpět. Kemp v uličce bych normálně banoval, kemp z áčka na long bych maximálně killoval, jelikož zabít hráče na volném prostranství je o poznání lehčí než v úzké uličce. Pokud myslíte, že se o furien nikdo nestará, pletete se. Songy, vymazání "přilepení na zeď", nové zbraně, walkguard bloky, chystáme se vybrat nové modely jak na zbraně, tak na postavičky, teď se budou přidávat zas nové písničky... To, že na serveru je bordel se dá vyřešit pomocí hlášení. Vždy, když jsem ve hře, vidím minimálně jednoho furien admina online. Neříkejte mi, že to ten admin nestíhá, když přijde 5 hlášeních z furienu za hodinu, z toho 2 hlášení jsou textura a 2 kemp...

Nakladana Okurka
09-10-16, 18:38
Tady vidím pro jen od lidí (zdravím cipka), kteří dávají to pro s vidinou toho, že prave na ně padne onen spesl.
Jinak Furien nehraju, takže nemůžu posoudit situaci.

F4Ke :-**
09-10-16, 19:58
Je mi to fuk či by som bol spešl alebo nie. Doprial by som ho tým ktorý by tam trávili viac času a mali by tam dobru aktivitu, správanie. Mohlo to byt len na skúšku keby to bolo zlé by sa to zrušilo. Výhody spešla : slap, mute, potom keby ma nejaký hráč napr. wh a ma csko z kotelne tak by mu mohol spraviť screen, videl by hlásenia z furien serverov.

A keď hovoríš o pridávaní nových veci tak by som pridal: pre ct minigun, bazooku to by sa dalo kúpiť za body ktoré by ostávali aj po odhlásení napr. za 20 killov 10 bodov a táto jedna vec by stála 30 bodov a za tie body by sa dali aj kupovať skiny knifov
pre furienov (vip) teleportovací granát

mirecc
09-10-16, 21:03
Výhody spešla : slap, mute, potom keby ma nejaký hráč napr. wh a ma csko z kotelne tak by mu mohol spraviť screen, videl by hlásenia z furien serverov.

rovno sa mu môžu nahodiť práva

replika
09-10-16, 21:17
Bože môj nechápete že vám to aktivitu hráčov nezvýši ?? minimalne vam začnu odchádzať z modu navrhujem skor aby tam boli nahodene novy skiny či pre hračov alebo pre VIP,nove zbrane,specialne zbrane pri VIP,nove mapy oživenie tej hry vam prinesie zaplnenie serveru myslíte si že vam pomože nahodiť nove pesničky ??? myslíte si že ludia pojdu na server len za pesničkami nebudte smiešny :D :D :/ treba ten mod oživiť z vnútra a nie len nejake povrchove úpravy na povrchove upravy si ludia zvyknu do 2,3 dní ale na radikalnu zmenu tam budu 1,2 r. neviem čo to ešte riešime proste treba založiť forko spísať čo by sme chceli na mod a hotovo a nie nejakých spešlov je to na nič pokial nemame ludí!!!

Darongodx
09-10-16, 23:14
Všetko, čo tu menujete viz songy, skiny, zbrane pre vip sú sračky. To oživí hru tak jedine Ferkovi so skóre 0:25, ktorý za deň ani nebude tušiť, že niekedy hral na Kotelne.

Britny
10-10-16, 00:26
Funkce spešla je sama o sobě nesmysl aji na JB - nemá žádnou pravomoc, ani takovou co sliboval kotel. Nemůže nic, aji tak hráče je potřeba zabanovat a na to jsou potřeba admini. At si hráči požádají o admina jestli mají zájem o furien. Admin - Spešl i tak jsou na to potřeba vhodní kandidáti. Já osobně jsem podporovala Darona, je škoda, že sis tu žádost nechal zamčít.

replika
10-10-16, 08:38
Daron mi chceš povedať že ked tam navrhnete povedzme 3,4 spešlov že vdaka tomu vam pojdu na furien ??? tak to je dost naivny plan ....

Baxo15
10-10-16, 14:00
Bola by o dosť lepšia hrateľnosť v porovnaní s prítomnosťou. :)

E:skiny,songy a somariny stále nezmenia ten furien :))

Troppe
10-10-16, 17:34
Nepřidávat,je to zbytečnost. Hodně lidí by to zneužívalo ve svůj prospěch.
Na BB už taky není tolik hračů jako před půl rokem,hráče to omrzelo a přešli jinam. Časem je to přejde i jinde a půjdou na další Server,takhle se to může opakovat dlouho,chce to čas. Nejde o komunitu,na JB je to taky hrůza,ale pořád tam hraje dost lidí.

Darongodx
11-10-16, 16:48
Daron mi chceš povedať že ked tam navrhnete povedzme 3,4 spešlov že vdaka tomu vam pojdu na furien ??? tak to je dost naivny plan ....

Môj návrh na spešlov bol ešte v dobe, keď sa naplnili 2-3 servery, takže vtedy to malo zmysel. Momentálne na 1 server je to asi sračka.

Britny moja žiadosť sa asi rieši u vedenia, teda aspoň by sa mala.