PDA

Zobrazit normální verzi : Gw 2016.03.06

Zereges
07-03-16, 02:34
http://ro.ekirei.cz/oldcrew.pngOld Crew by Zereges
- Date: 06/03/2016
- Class: Champion
- Duration: 5:22
- Stream: YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=RooaDvQp4V0)
- Comment:
- Music: Temporal - Fall Silently (feat. Veela)

Zereges
07-03-16, 18:34
Komentář ke gw
Referenční video (https://www.youtube.com/watch?v=soEJq9mFxQI), je jiné než video z GW.

0:10Nikdo si mě nevšiml.

0:19+Nemáte jedinný melee char a ženete se do nás (profa, 2x stalker, pak i priest a creator)
Když už jste do nás teda naběhli, proč nenaběhne i Gypsy se slow gracem?
Neměli jste wiznu, měli jste 2 creatory, proč nám ten vás profesor nedává magnet, pořád, dokud neumřem.
Proč máte magnet, když nemáme wiznu?
0:20Profa co do nás naběhne a nemá ED

1:31+Zase, máte magnet, proč?
Proč vaše wizna nedává quagmire, místo toho se snaží udělat něco meteorama? To už raději SG a LoV na hitlock, je to děsně otravné.
Vaše gypsy za ten fight dala tak 30x dazzler a to je všechno. Všechny naše chary tam mají stun proof nebo aspoň 80vit. Mohla klidně naběhnout do nás se slow gracem.
2:06Váš priest tam něco healuje? Buď ať boostí toho crea co dostává dispel, nebo decrease do nás, nebo safetky do nás.
2:15Vaše wizna ještě pořád smaží ten meteor, na dmg je to sice nejlepší skill, ale je dobrý proto, že se může překývat a to určitě nefunguje když se hýbeme
2:28Vaše bragi zas nic nedělají, váš crea není schopen nic vydemovat, vaši stalkeři nemají aspd.
3:01Váš profa nic nedělá. Dovařila mu voda na kafe?

3:12+Naběhli jste, dali magnet (správně, byly tam safetky), ale proč jste ho pak nezrušili, když pořád nemáme wiznu?
Ty quagy taky mohly přijít dříve.
3:26+Vůbec neřešíte, že máte v kempu champa. Je sice pravda, že jedinný kdo to může řešit je creator, ale raději demovat champa bez stringů, než creatora, bez vitality.
Naštěstí jsem se pak hnedka rozbil a devo, takže jsem vám moc neublížil.

3:51+Pokračování předchozího fightu, naběhl do vás Elleshar a všechny vás vystonecursoval.
4:01Ten clown jde bránit empo? Nebo kam jde? A to vypnutí stringů přes ten skill ... bez komentáře.

4:50+Epické CP. Profa co naběhne na férovku do nás, zabil devo.
Teď si byl pro kafe zase váš crea že?
5:22Fragfest. Dá se přes to skákat a stáli jste tam jak na porážku. Nikdo se mnou nic nedělal, jedinný dispel, jedinné demo.
Váš clown měl zrovna linku, takže byl užitečnější než předtím. Váš kemp neměl support písničky sice vůbec, ale aspoň trochu tarotkoval.

5:45Skočil jsem do warpu, abych vlezl zpátky a objevil se ve vás. Zabil jsem vám 2 lidi a pak si mě všimnul váš crea, jinak bych vám zabil ještě další 3+.
6:14Safetka ok, ale co dál? Taky dovařila voda na kafe?
6:30Zmrznutá wizna, priest pneumuje magnet.

6:36+Máte recall na empu, nemáte to čím rozbít, ale stejně se snažíte. Proč váš stalker, který má ~20str i s bonusem mlátí empo, místo aby zabíjel nás jako váš druhý stalker, který dokonce nemá linku, ale stejně se toho nebojí
6:44Už i váš druhý stalker si to rozmyslel a šel mlátit empo.
7:10Gamba je fajn, ale pak by tam měl přijít i quagmire.
7:30Váš clown už se nudil z toho jak hrál pořád jenom jednu písničku, tak zanotoval něco jiného, asi doufal, že to rozbije ten stalker bez str.

7:50Gypsy uprostřed všeho tak, aby se dala zabít úplně čímkoliv. Když už chce dazzlerovat, ať jde za stěnu, ten skill tak funguje.
Už jsme měli wiznu, takže jste si přestávali dávat magnet?
7:52Zase máte zmrznutou wiznu. Buď tam nosí Agava, nebo váš creator nedává protekce (jako ten náš :P)
8:08Wizna pořád zmrzlá, priesta to nezajímá. Už máte magnet.

8:34+Stejná situace s empem. Zas to mlátí stalkeři, místo aby se nás pokusili zabít. Gypsy zas statusuje, i když by nám slow grace hodně ublížil. Zvlášť když už máte jen profu co tam spamuje magnet.

9:07Zase stejná situace s wiznou. Jak mě viděla, tak asi zvedla ruce z klávesnice.
9:31Utíkáte, protože nabíháte po jednom a pak vás tlačíme ven.
9:32Quagmire super, ale proč ta wizna neběží dál a místo toho si dává safetku. To si myslí, že jí to pomůže?
9:44Super, kuře proběhne a nemáte devo. Nevím proč jsme vám ho zabíjeli, mělo dostat stone curse a zůstat tam.
9:54Priest lexuje, což je fajn, ale creator zrovna v tu dobu SPPčkuje, což je taky fajn.
Wizna je zase zmrznutá. Ve měste je NPC co umí opravovat věci.
10:02Tady Gypsy může dokonce přijít přes zeď, přes kterou se nedá házet a dát nám slow grace. Místo toho se pořád snaží zastunovat chary, co ten stun nedostávají.
10:11Váš clown teď ani ty stringy nemá zapnuté. Asi teď byla nachystaná kávička pro něj.
10:17Máte recall a okamžitě rushujete empo, takže vám vzadu zůstavnou chary.
10:25Navíc ze sebe uděláte dlouhou nudli, která nic nezmůže.
10:27Stalker okamžitě narushoval empo, místo aby si sehnal linku a snažil se něco udělat. Vašeho sinxe tam pak zabil náš druhý champ.
10:34Wizna má správně safetku, ale proč jí nedá i ostatním členům party, Zvlášť když jsem tak mlsně běžel za tím clownem.
10:43Naběhli jsme zase na vás, protože chodíte po jednom.
10:46Wizna se zase snaží dát si safetku a doufá, že jí to zachrání.

Komentář k vaší sestavě
Předpokládám, že CP + 2x linker byli dual, sinx byl na empo a Tisha tam byla jen chvíli, takže jstě měli 10lidí a vzali jste

AntiMagic GhostProfessor
IsildurClown
SlunickoCreator
AlaramaStalker
GeniusekPaladin
Mr DiegoHigh Wizard
RebeccaHigh Priest
VincekProfessor
RoryStalker
KatherineGypsy

Kde chybí champ, nebo něco, co toho champa z druhé guildy umí zastavit (třeba champ nebo champ, v horším případě champ a úplně v tom nejhorším bych věřil i sinxovi, ale to by musel být pro-player v kombinaci s pro-priestem).
Máte tam 3 chary, které potřebují stun-proof equip. Máte 3 valk armory? Teď jste měli štěstí, že jsme neměli gypsy a jenom jednu wiznu, takže občasný meteor tolik nestunoval.
Máte 1 devo, ale 5 charů, které ho chtějí. Raději vzít ještě jedno devo a využívat ten Pressure (třeba místo jednoho stalkera)
Gypsy mohla být klidně čistě na tarotky. Sice jsme neměli stalkera (většinu času), ale je to nepříjemné pro všechny chary.

Komentář k výkonům vašich lidí
Řazeno od nejlepších výkonů po nejhorší

GeniusekSuper, nic lepšího tam zahrát nešlo, nemám žádné výtky.
SlunickoSuper, možná jenom se snažit víc targetovat chary které mají vitalitu, i když jsou víc vzadu (stringy, champ, devo).

AntiMagic GhostVíc dispelů, méně magnetů, zvlášt když není potřeba. Komunikovat s guildou koho demujete/lexujete.
RebeccaVíc koukat do kempu, méně do party. Občas tam byla zmrzlina až příliš dlouho. 67 Suffragium mi příjde trochu moc, 0 Decrease agi mi příjde zas málo. 42 Impositio manus, když nemáte char co ho použije?

AlaramaVíc si dávat pozor na linku, klidně mějte každý lognutou svojí a nespoléhejte na cizí. Ani jeden z vás není char co má rozbíjet empo.
RoryVíc si dávat pozor na linku, klidně mějte každý lognutou svojí a nespoléhejte na cizí. Ani jeden z vás není char co má rozbíjet empo.
VincekPokud už lezu do cizího kempu, tak s EDčkem, nebo ztuhneš a zabiješ devo.
KatherineDazzler je super skill, ale všichni od nás mají buď stun proof, nebo 80+ vit, takže stuny chytáme zřídka. Ve skillech chybí Improve. vlastně tam je jen dazzler. Nabindovat taroky, slow grace, kissy.
Mr DiegoWizna má dávat meteory když dělá precast na warp, jinak SG, LoV a hlavně ten quagmire, gambantein na pneumy. Wizna není char na zabíjení.

IsildurTotální tragédie. Kdyby tu byl schopný člověk, tak ty GW vypadají absolutně jinak. Stringy se musí přehazovat, taky chceš přehazovat riffy, jabka a kissy když máš linku. Stringy se ruší přehozením zbraně.

Je to můj názor. Možná někdo jiný od nás si všiml jiných věcí, které jsem zapomněl vypíchnout (ať už pozitivní či negativní).

Ghoust
07-03-16, 20:36
Těch chyb se najde tuna. Problém je ten, že těžko uděláme lepší sestavu, když lidi chodí 5 minut před začátkem GW a někdy i po začátku. A zmizí minuto po GW. A rozhodně nechci tvrdit, že jsem lepší. Takže pokud vysloveně nebude někdo hrát champa s cizím BM..... tak se asi champa možná nedočkáme. Další problém je, že ani nevíme, kdo kdy přijde. Pravidelně hrají tak možná 2 lidi. A a 5 lidí se tam objeví s 60% pravděpodobností. Další věc je, že polovina lidí, co je tam, vůbec jinde nehrají a hrají jen tyto GW na 65 minut + pak jsou tu i tací hráči, co RO nehrají vůbec a jen nám hrají gypsy :D Navíc nám pořád blbnou autopoty, máme problémy s tím, když logneme 2 účty, tak se nám ruší autopot a někdy nám autopot nejde vůbec. Boty používat fakt neumíme. Co bychom ovšem mohli, tak tj dokopat všechny k tomu, aby si vytvořili všechny důležité chary. Tím myslím BM a useable items.... A pak je jen na začátku GW doequipovat. Ale další problém je, že spousta lidem se nechce hrát char, za který nikdy nehráli. Já třeba tak činím. Za profa jsem nehrál ani 10krát v životě na GW a taky je ta hra katastrofa, ale nějak se nemohu dokopat k tomu si udělat jiný char. Hraju na jiném serveru a tam mě to baví a zde jsem pouze na výpomoc. Zkusím se někdy tedy překonat a udělat si ostatní chary. Bylo by fajn, kdyby tak učinili všichni. Ale nevím, zdali tomu tolik času ty lidi objetují. Spíš jich chce plno skončit. Já třeba když už, tak bych byl pro WOERO, kde není PVM. Takže strávite 20h s naequipováním a vytvořením BM na všechny chary. Pak se jen lognete a máte vše rdy. Tady pořád musíme přehazovat ten equip, protože ho rozhodně nemáme dost. A hrát s cizím BM prostě nejde. A včas ty lidi chodit nebudou. Je to takový začarovaný kruh. Ale bohužel ukázalo se, že ten styl WOERO české hráče nebaví a nikdo to hrát (snad krom mě) nechce. Nechme se překvapit, zdali lidi zde budou v budoucnu věnovat RO více času....

Zereges
08-03-16, 00:48
Co jsem se bavil s Diegem, tak ten mi už v sobotu tvrdil, že vás bude kolem 10, takže nějaká sestava (alespoň základ) se dal vymyslet dopředu.
Není třeba, aby si každý chystal všechny chary. Stačí pokud si nachystá ten, za který bude hrát (viz předchozí bod)
Jako autopot používám Romedic, který je na webu (http://gwro.cz/download/RoMedic.exe) a jedinný problm který mám je, že se mi občas nevypne po tom, co zavřu grafické okno a musím ho vypínat přes správce procesů. Autopot funguje na prvním accountu, který zapnu, a na žádném jiném. Boty nepoužíváme ani my (kdysi to používal Crack a když jsem mu řekl, že se mi to nelíbí, tak přestal hrát).
To, že se někomu nechce hrát char, který nikdy nehrál, chápu, ale zase nemůžou všichni hrát creatory :)

Mě osobně (už) nebaví ty (nové) "mass" woe. Kdysi jsem si to užíval, ale tenkrát se to hrálo jinak. Byl horší equip, používali se jen +7jídla, nebylo k dispozici neomezeně všelijakých boxů. Navíc mě mnohem více baví hrát s lidma, které už znám, než se tlačit do nějaké přecpané guildy plné francouzů, rusů a španělů. A původní Ekirei na tohle už nenalákám.

Klidně bych uvažoval o přidání dalšího equipu do equippera pro gw chary (doplnění o věci, které jsou na gwro získatelné - dia věci, valk věci, atd.) a změnu odměn z hradu (na consumables typu box of gloom/resentment/storms, speed poty apod.)

Elleshar
08-03-16, 01:13
...

Myslíš, že my nikdy nelepíme sestavu na poslední chvíli? Zásadní rozdíl je jen to, že u nás nenajdeš jediného retarda, který by se tvářil, že umí hrát jedinej char a nic jiného mu prostě dát nemůžeme. Když vím, kdo +- přijde, tak se prostě přizpůsobí ti lidi, kteří mají trochu času před GW navíc. Všichni jste (snad) lidi, tak by neměl být takový problém se na úplně základních věcech domluvit, ne? A změnit BM na champovi nebo udělat identického s tím, že equip se jen přehází (což je otázkou půl minuty, když to člověk nesbírá po 10 charech, ale prostě to ukradne z jednoho jediného), nemůže být problém ani pro vás.

Základní ROMedic na dualech blbne všem. Nějak to obejít asi i jde, ale ani u nás se s tím nikdo nenamáhá. Zapneš jeden account, zapneš ROMedic - ten ti bude fungovat na tomto accountu a ty další co zapneš už budou bez něj. Jediná vada na kráse bývá ta, že když ti zraní char, na kterém je ten ROMedic, tak spamovat poty ti to bude v aktivním okně, ale zas tak zásadní problém by to být neměl. Osobně hraju buď jeden char s autopotem, nebo víc bez něj. Vezmeme-li v úvahu, že my dualy skoro nebereme (většinou jsou to recallnuté chary na jednorázovou akci, po které se vypnou) a fakt, že pravidelně chodíme proti početní převaze, tak nechápu, proč by vás zrovna tohle mělo nějak zásadně omezovat.

Chceš mi tvrdit, že za vás chodí lidi, kteří hrají jediný char a vše ostatní odmítají, protože by se náhodou mohli naučit něco nového? Respektive zkusit naučit alespoň něco (s ohledem na výkony konkrétních hráčů bych se asi neodvažoval říct, že každý od vás umí zahrát byť jeden char). To je zajímavý přístup. Chápu, že za některé chary určitému člověku prostě nevyhovují (kdyby mi dal někdo do ruky SinXe, tak to nedopadne dobře), ale u vás to už být horší nemůže. Tam není důvod nevyzkoušet nějakou změnu. Beztak u vás equipují snad celou gildu více méně 2 lidi, takže udělat postavu zabere tak 5-10 minut času + vyžebrání equipu (což je potřeba tak či tak). Dělat si postav víc jak 5 (pro vlastní použití) je fakt extrém využitelný pouze, pokud plánuješ jet dual. Další možnost je, aby chary udělal někdo z těch "aktivních" a pak jen poslal loginy. Battlemode se dá nahodit za 3 minuty a doladit za prvních 10 minut GW.

Pokud chcete skončit, tak nechápu, proč čtu zprávy, jak plánujete jít na GW, ať sháníme lidi. Když to zabalili BSB, tak Diego psal, jaká je to strašná škoda, ať za ně zas chodíme, jak budete strašně aktivní a jak vás bude strašně moc. Nakonec jste dostali na prdel od početně téměř poloviční gildy, kterou jsme se Zergou slepili dohromady z členů Ekirei, z nichž někteří RO neviděli nějakej ten rok, a zbývajících BSB, a od té doby nic.

Upřímně nechápu, jak si můžete vůbec myslet, že by byť jen pětina z vás byla schopná na WoERO vůbec něco předvést. A to už úplně pomíjím velké řeči o "české gildě", protože utvářet jakýkoli organizovaný útvar s bandou takových ocasů, kteří nejsou ani schopni se domluvit na sestavě či na tom, zda se vůbec ukážou, je naprostá kravina. A ti, kteří se na něčem schopni domluvit jsou, zas RO skoro vůbec nerozumí. Čest asi třem až čtyřem výjimkám, které se u vás za poslední rok (asi náhodou) vyskytly.

--------------------

Zereges předvedl kritiku, kterou podložil fakty. Místy dal dokonce návrhy na vylepšení, které jsou objektivně vzato použitelné, a jen blbost, lenost či neschopnost jsou důvody, proč by mohl někde nastat problém při pokusu o jejich aplikaci. Já se budu i nadále konstruktivní kritice snažit vyhýbat, jak to jen půjde (za neúspěch se předem omlouvám), a podkládat fakty taky vše nebudu (ostatně výsledky nejen těchto, ale vlastně všech GW, co se tu hrály, mluví za vše). Pokud nejste ochotni si přiznat, že jste naprosté lamy, nebo jste tak již učinili, doporučuji dále již nečíst, neboť je zbytečné si cuchat nervy.

Hodnocení celku:
-- Organizace před GW: příšerná
Chápu některé důvody, co tu napsal Ghoust. Věřil bych, že část z nich by mohla způsobit, že jste neměli určitý char (typu champion), přestože ve skupině myslících bytostí by se objektivně vzato řešení mělo dát nalézt. Ovšem u vás nastal i problém opačného charakteru - přítomnost zcela zbytečného charu.
Jedním z nich je stalker (striktně vzato oba dva). Tento char je perfektní proti 1. low-vit charům, 2. dualům (upřímně - který dmg char není) a 3. naprostým noobům. Důvody jedna a tři jsou ty, které nás přiměly ho na GW vyzkoušet. Krom vaší snahy kopírovat vše, co s naprostou lehkostí a samozřejmostí předvádíme na GW i v PvM, aniž byste vůbec tušili, proč a jak to děláme, úplně nechápu, co bylo cílem stalkera na posledních GW. Ano, je to fajn char do tzv. first line. To však dává smysl jen v situaci, kdy je na GW dost lidí, kteří jsou schopni utvořit kompaktní kemp, kde vytvoření first line dává smysl. Pokud však máte takový kemp, že creator může kdykoli dosáhnout na wiznu, stringy a devo, champion si dojde pro frag úplně kamkoli a profa vám může dát do stone cursu 8-9 lidí z 10 (což bohužel to není nadsázka), nabízí se otázka - PROČ STALKER?
Dalším takovým charem je gypsy. Ano, docela fajn char pro člověka, co nemá tušení, jak RO funguje, proč to někdo sakra hraje a celkově je zmatený natolik, že netuší, co které tlačítko dělá. Avšak i gypsy je přeci jen o něco složitější. Předně - ten char má více než jeden použitelný skill. Vím, je to překvapení pro mnohé, ale je to tak. Pomineme-li takové zbytečnosti jako Improve Concentration, tak jsou to především Dazzler, Slow Grace a Tarot Card of Fate. První z nich jste úspěšně odhalili, obávám se ale, že tento skill má na rozdíl od ostatních zásadní vadu. Pokud totiž soupeř není naivní blbec, tak může dopad použití Dazzleru snadno minimalizovat. Ačkoli Eotaine velice rád tvrdí, jak by na GW vit nejel nejradši na ničem (a také se tím k radosti všech low-dmg charů řídí), má tento stat skutečně pěkné využití. Krom toho, že postava s vitalitou zvyšuje své šance přežití proti všemu, co není creator, redukuje tím také šanci, že dostane některé negativní statusy (stun, silence). U dalších pak snižuje délku jejich trvání (stun, silence, curse). A protože vaše gypsy neodhalila další zajímavé skilly, je toto důvod, proč byla úplně k ničemu. Pokud jde o ty další, tak jen ve zkratce: Slow Grace je taková nepodstatná záležitost, která sníží schopnost soupeře zdrhat po hradě a především sníží ASPD (rychlost útoku od níž se též odvíjí možnost používat skilly rychle po sobě). To pak například z nasraného creatora udělá chlapce či dívenku s roztomilou pandou na vozíku. Dalším skillem je Tarot Card of Fate. Zde bych jen doporučil nenechat se zmást počátečním neúspěchem, vždyť šance, že skill bude mít nějaký efekt je maximálně 40%. Pro zjištění možných dopadů použití tohoto skillu doporučuji nastudovat manuál.
Chtělo by se mi napsat, že dalším zbytečným charem za vás je též clown a high wizard, ale to není přesné. Postava samotná za to fakt nemůže.
Příště bych doporučil dát lidem hrající tyto chary něco z následujícího: clown na riffy, clown na jabka, druhý clown na bragi. Třeba by to pomohlo. Při vhodném rozestavení těchto clownů (kdy si nebudou písničky přepisovat - pokud nevíte, o co jde, zeptejte se na tuto problematiku zkušenějších hráčů) pak ostatním stačí oběhnout 4 políčka a mají potřebné písničky.

Další částí spadající pod přípravu před GW jsou buildy a equipy. Chápu, že TOP equip může být problematický. Nicméně tím, že jsme neměli ani gypsy ani stalkera (skoro celé GW), mohli jste jet na všem přibližně 0 vit a nemít stun-proof equip. Ale zas chápu, že čepice ze Satan Morroca je prostě stylová a byla by škoda ji neukázat na GW. Drobná vada na kráse je jen to, že na stalkerovi je úplně k ničemu za všech okolností. Ale opakovat se, kdo co jede blbě (jako Diego ty jeho wtf wizardy) asi nemá smysl, takže budu věřit, že buď použijete rozum (neříkám vlastní, v to bych se neodvažoval doufat - rozumné buildy již byly vymyšleny v minulosti a to i v kombinaci s equipem, který máte k dispozici) nebo skončíte. Naštěstí většina (jakkoli přesných) dohadů plyne z použité čepice a počtu stunů, co chytáte na GW. Jinak bych se asi opravdu zděsil.

A nakonec - nefungující haxy (autopot, AHK). Na to bych řekl jediné - když neumíte podvádět, tak to nedělejte.

-- Organizace během GW: strašná
Rushovat bez jediného melee charu kemp s championem, který vám může vyvraždit celý kemp, a profou, který vám může znemožnit celý kemp, je prostě kravina. Netuším, kdo vám nejvíc kecá na tom TSku (velí je asi moc silné slovo), ale tohle trošku nezvládl.

Chápu, že jste nám to chtěli strašně natřít, a proto jste vzali CP. Uvědomte si ale, že pokud jdete v 10 proti 6, tak vám hrozí, že pokud hrad neubráníte, tak se neskutečně zesměšníte. Je pravda, že my už se vám moc smát nedokážem, protože po takové době jsou vaše výkony už prostě moc smutné, ale kdybyste to zkusili jinde, tak by to mohlo být přijato jinak. Každopádně přidám nápovědu do budoucna:
1. Nestačí postavit clowna a gypsy k sobě. Je potřeba ten skill i zapínat (a to dokonce každou minutu). Při našem prvním náběhu jsem si fakt myslel, že se mi buglo RCX, protože jsem tam žádný efekt neviděl. Tak jsem zkusil dát magnet a on fakt šel.
2. CP vytvoří oblast, ve které nejdou používat skilly. Efekt však končí ve chvíli, kdy se z této oblasti vyjde. Z toho důvodu je vhodné nutit soupeře, aby v CP setrval co nejdelší dobu (respektive aby zkrácení doby, po kterou je soupeř v CP, znamenalo zkrácení doby života). K tomu se hodí nějaké formy zpomalení (tady mě napadá asi 5-6 způsobů) a hitlocku.
3. CP je potřeba postavit na warp tak, aby se vzdálenost k prvnímu nekrytému políčku (které není warp) maximalizovala. Pozičně to bylo zahrané naprosto příšerně. Horší by to mohlo být jen v situaci, kdy by to CP bylo přímo ve vašem kempu.

Do budoucna si rozmyslete, jestli chcete jít jen po tom empu a pořád se tam recallovat a nebo dělat i něco jiného. Pokud plánujete dělat emp rushe, tak si snad nemusíte zvát soupeře. Stačí switchovat gildy a užívat si mlácení žluté věci (nebo další varianta je ničit ji v nějakých arenách, pokud vás to tak moc baví).

Postávání u warpu je hodně cool. Náš champ vás měl moc rád. Zvlášť, když jste tam kemp teprve utvářeli, takže ty fragy byly relativně bezpečné. Chápu, že to zkusít jednou, dvakrát. Ale skoro celé GW?

Hodnocení jednotlivců:
Geniusek: tankování je hodně cool, obvykle si náš creator stěžuje, že tě napřímo neubombí (se seedama, jabkama a bez lexy se to dá pochopit). Pokud se plánuješ ještě trochu zlepšovat, tak bych doporučil zvážit, zda chceš hrát více ofenzivně a nebo spíš držet lidi naživu. V prvním případě by to znamenalo přidat pár pressurů a dá se uvažovat o zrušení kuřete, ať tě tak snadno nezaměří (ale to není nutné). V druhém případě nehraješ pozičně zcela ideálně. Zatím vám to problémy nedělá, protože zbytek lidí hraje tak tragicky, že tyhle detaily se nemají šanci projevit, nicméně stojíš často nešikovně na range ADčka a na posledních GW jsi nestíhal držet vše, co chtělo být drženo (wizna, clown). Mohla by pomoct nějaká dex čepice (pokud nejde nikdo přímo do tebe, tak feather beret nevyužiješ). Nicméně pokud se ti nechce nic měnit, tak to chápu. Důvod pro to za současné situace není.

Slunicko: měli jsme dva chary na dmg. Championa jsi mohl rozumným způsobem sundat pouze ty. Naopak creatora zas nemáš skoro šanci sundat. Proto fakt, že náš crea měl 75 fragů není tvůj problém (ani SPP by takové nooby jako Diega a Isildura nespasilo, když se do něj pustí profa s creatorem). Na druhou stranu champion se 78 fragy (které nevznikly tak, že by huntil po hradě jednotlivce, jak jsem to čas od času dělal já) už tvůj problém částečně bude (zásadní je samozřejmě naprosto hloupě zvolená sestava, ale pokud tuto bereš jako danou, tak už to jistíš ty a vaši dva profové).

AntiMagic Ghost: jestli jsi byl ty profa, který se měl starat o magnet, tak dost tragédie. Za profu jsem něco odehrál. Neříkám, že nutně na nějaké úplně extra úrovni, ale doufal bych, že lepší výkon bych předvedl i na prvních GW za profu. Vždyť byly situace, kdy váš creator měl quag snad 10 sekund v kuse. A naopak, magnet v prvních 20 minutách, kdy jsme neměli wiznu? Mohu se zeptat proč? Safetky/pneumy + fogy (máš ten skill? pokud ano, je nabindovanej? pokud ano, proč ho nepoužíváš?) dají dobré redukce. Stačí pohlídat champa a jste v klidu.
Vincek: stejně jako druhej prof je těch fogů tragicky málo. Soudím, že na tobě byl hlavně dispel. Fragy champa svědčí o tom, že výkon moc přesvědčivý nebyl. Chápu, že velká část fragů může být přes warp, ale stejně by se tohle stávat nemělo.

Rebecca: nabindovat status, odbindovat suffru (jediné opodstatnění má snad jen když se nabíhá do precastu). Používej RCX, ať nespamuješ pneumy na magnetu (slyšel jsem od důvěryhodných zdrojů, že nemají efekt), ale naopak ať jsou v dírách v magnetu a na požádání i před ním. Status by měl být u HP naprostá samozřejmost. V opačném případě je to jen méně schopný champion.

Alarama + Rory: wtf?

Katherine: Jestli je to první účast ve světě ragnaroku, tak si stěžuj těm, co tě sem dotáhli, protože ti evidentně nedali všechny (vlastně žádné) informace o tom, co máš dělat. Pokud tomu tak není tak: srsly?

Mr Diego: Výkonu vašich wizardů se smějeme už dlouho, ale tohle už je skutečně tragédie. Jestli stále nechápeš, že bez mind breaku a dalšího supportu (především gamba) nemůže být HW dmg charem, tak běž hrát PvM nebo to smaž. Kdyby Cedrik jen tušil, co že to je na druhém kempu za wiznu, tak se ani s tím magnetem nenamáhal. Vždyť ze začátku jsem ten magnet dával jen na přepsání quagů, které jsi po shození magnetu neobnovil a radši jsi nám gamboval volcano. Wizna by měla zajistit, aby soupeř musel dát magnet, pokud má tento profesora. Stačí naházet quagy, LoV a SG v případě, že ten magnet nemají. Build a další věcí ponechávám bez komentáře.

Isildur: Tady bych si dovolil se Zeregesem nesouhlasit. Neviděl bych to na totální tragédii, ale na mizerně zahraný trial (pokud měl těch charů tak 7+, tak bych kvalitu přehodnotil na velmi špatnou). Ale věřím, že pokud vezmete ty clowny 4 (další 3 místo 2 stalkerů a gypsy), tak se situace zlepší a případné nedostatky se tolik neprojeví.

P.S. Pořiďte si ED (vždyť to je jedna z karet, co jde huntit přes homuna! a GW postavám ho dá i NPC).

Ashnazai
24-03-16, 09:20
Vcera sem tenhle server nahodne obevil zalogol se cekal na vcerejsi gw a doufal ze si po x letech zahraju gw na domaci pude a mylil sem se jelikoz online hracu v casu gw 0 docela smutne...

Zereges
24-03-16, 18:45
Vcera sem tenhle server nahodne obevil zalogol se cekal na vcerejsi gw a doufal ze si po x letech zahraju gw na domaci pude a mylil sem se jelikoz online hracu v casu gw 0 docela smutne...

To bude proto, že se GW asi před 2 týdny vypnuly z důvodu nízké aktivity jedné strany (takže druhá strana se na GW nudila).

Kotel
24-03-16, 23:33
Škoda no. Ta hra už je u nás mrtvá dlouho. Jestli se gw hrajou aktivně jinde, tak bych se tam šel podívat, ale něco expit nepřipadá v úvahu.
Vůbec se divim, že Diego dokázal svolávat tolik lidí tak dlouho. na to bych nervy neměl.

Ashnazai
25-03-16, 12:00
Skoda...pze ten system gw instant class character je pro me osobne naprosto vyhovujici nake expeni a hunt do toho uz bych taky nesel..hraju na OnceRO kde sem se prasil s dvema classy a uz tam hraju pouze diky batllegroundum

Kotel
25-03-16, 14:13
GW budou, kdyz se dohodnou obe 2 strany (víc jich tu není). Mozna ted v nedeli.

Ashnazai
25-03-16, 14:17
V nedeli se lognu a uvidim no at semnou ta strana kterych je min pocita rad se pridam a zahraju jakykoli class ktery budou potrebovat ;)

BSBProff
27-03-16, 11:56
No nebudu tu už znova psát všechno co tu Zereges a Elleshar napsali možná jenom malé doplnění z mého pohledu: VoD-> Snad na žadných woe jsem si pořádně nevšiml, že by ste pořádně využívali Hiding... ten skill vás ani tak neschová před asurou protože ať Elleshar nebo teď Zereges používají horonga(sight) ale je spíše učiný v tom, že pokud vás chytne do hitlocku třeba creator nebo ten už mnohokrát zmiňovaný stalker tak za pomocí hidingu a trochy zkušeností se z toho hitlocku dá docela dobře dostat když potřebujete couvat(utéct). Samozřejmě k tomu se musí taky umět používat refresh. :) Další věc která se mi zdá jako podstatná a nebyla zmíněna je ta, že když jsem se díval na některé statistiky dříve tak váš priest nikdy neměl tolik Blessingu co náš champ... z toho vyplívá crea, stalk, wizz, prof a i paladin jsou na blessingu závislí. Samozřejmě můžete mít Blessing non-stop ale jak není aspon průměrný clown tak je vše ostatní zybtečné v podstatě. A asi poslední věc ta se týka spíše asi nějaký ty organizace a velení ale i tak by měl každý vědět kde má cca stát... některé(většina) vašich charů vybíhá z nějakeho pomyslného "kempu"... Napřiklad wizz si může dovolit castit spell v podstatě před enemy kemp a crea má čekat s "rushem" až potom co slyší nebo vidí co dispelluje prof...(samozřejmě toto je myšleno v boji GvG, kemp vs kemp) Toto jsou drobnosti.... ale když se podívate na ty videa at od Vojty za BSB nebo tedka od Zeregese snažíme se držet v nějakym kemp 5x5 nebo tak nějak samozřejmě vždycky to nejde ale ta pravděpodobnost že vás rozbijem je větší když budete mít kolem sebe každej dvě volny polička... timto chci reagovat na výše zmíněný text, že wizzna není killer minimálně ne teď a tady. K WOERO... :D :D :D :D :D a nazávěr...Ani nevím co napsat všechno tady bylo mockrát napsáno a řečeno. Snad jen kdyby přišli nějací noví lidi tak by se to třeba všeobecně zvedlo. S pozdravem SIZE XXL atd.

Ashnazai
30-03-16, 12:55
Mr.Diego domluv dnes lidi na WoE!?

Elleshar
30-03-16, 18:11
Nebylo by vhodné se s tou rádoby diskusí o tom, zda GW budou či ne, přesunout jinam? Přeci jen z posledních 8 postů je 7 zcela off topic.