PDA

Zobrazit normální verzi : Snížený drop itemů



Kempa
07-03-16, 18:06
Zdravím,

Poslední dobou co jsem znovu začal hrát, mi strašně často začali padat dobré itemy.. zdá se mi, že to tak kdysi nepadalo.
Lepší by bylo, kdyby to méně padalo.

At je trošku sláva, že má člověk plat, pluky bo notes..

SpLaXS
11-03-16, 14:54
Čau,
Nevím jestli zrovna toto projde...
Navíc nejsem si vědom, že by Kotel nějak měnil nastavení dropu...
To by to tu někde bylo napsáno... Ale zas bych to uvítal i já... Když se podívám, co to je dneska na serverech, tak mám chuť vypadnout ze serveru...
Příklad: Když se zadaří tak najdeme klidně i cca 20+ lidí na serveru... Dejme tomu, že máme nějakou menší mapu (de_huntic), tak je samozřejmě sprostý, aby mělo např. 4 lidí v jednom týmu notes nebo jakýkoliv velice kvalitní item...
Ale tak jeden nebo dva hlasy nějak nepomůžou, chce to více hlasů...
Btw. Souhlasím s tím, že by se mohl zmenšit drop lepších itemů...

Mr.BlackDay
11-03-16, 20:13
Ahoj,
S týmto súhlasím aj ja. Pár krát sa mi to stalo že mi padali dosť dobré itemy .. bol by som PRO aby sa o niečo málo znížil ten drop lepších itemov.

JoK123
15-03-16, 10:21
Súhlasim.................. PRO

Kempa
25-03-16, 11:36
Chtělo by to další ohlasy, vyjádřete se tu i ostatní co to hrajete.. :)

Kempa
25-03-16, 11:39
Čau,
Nevím jestli zrovna toto projde...
Navíc nejsem si vědom, že by Kotel nějak měnil nastavení dropu...
To by to tu někde bylo napsáno... Ale zas bych to uvítal i já... Když se podívám, co to je dneska na serverech, tak mám chuť vypadnout ze serveru...
Příklad: Když se zadaří tak najdeme klidně i cca 20+ lidí na serveru... Dejme tomu, že máme nějakou menší mapu (de_huntic), tak je samozřejmě sprostý, aby mělo např. 4 lidí v jednom týmu notes nebo jakýkoliv velice kvalitní item...
Ale tak jeden nebo dva hlasy nějak nepomůžou, chce to více hlasů...
Btw. Souhlasím s tím, že by se mohl zmenšit drop lepších itemů...

Možná by to šlo, popř. by se nastavilo více itemů. (plat 10,15,20,25,30 - pluk 10 + int /6, +int /5, ..)

Kotel
25-03-16, 14:08
Na dropu jsem nic nemenil. U lepsich itemu muzu sanci snizit. Vetsinou je jich tam stejne nekolik s podobnou vlastnostni a lisi se jen silou.

Kempa
25-03-16, 14:46
Na dropu jsem nic nemenil. U lepsich itemu muzu sanci snizit. Vetsinou je jich tam stejne nekolik s podobnou vlastnostni a lisi se jen silou.

Stačilo kdybys zmenšil šanci na drop u pluk, tit, plat, notesy, kevlary, špicl
U ostatních to klidně zvětší, jako je generál, comm. knife, atd.

babovka
28-03-16, 10:11
Stačilo kdybys zmenšil šanci na drop u pluk, tit, plat, notesy, kevlary, špicl
U ostatních to klidně zvětší, jako je generál, comm. knife, atd.

Souhlasím s první větou, ale druhá je dle mě kravina, myslím si, že bad itemy už padají taky dost :) .

SpLaXS
30-03-16, 17:54
Kevlar bych nechal tak...
A mě se zdá, že i šance na drop itemu "špicl" je dost malá pravděpodobnost na drop, zkus to trochu zvýšit... Samozřejmně i s "PRO" ostatních.

Exot
10-04-16, 19:07
PRO hlavne na náboje

Seeky
16-04-16, 20:40
Možná by to šlo, popř. by se nastavilo více itemů. (plat 10,15,20,25,30 - pluk 10 + int /6, +int /5, ..)

Blbost

Ostatně jsem pro snížení šance u itemů, které už vypsal Kempa.

radim5275
05-06-16, 21:38
Pro

Shakespeare
14-06-16, 17:26
Bylo by to pěkné kdyby v prvních minutách už neběhali všude OP itemy :3 :-D
takže i já jsem Pro