PDA

Zobrazit normální verzi : Furien- Když dostanu mute, nefunguje ani shop..



Smackk
08-03-16, 22:22
Hoj,
Mám tu jeden problémek, který se podle mě stává všem , nebo možná jen mě, to zrovna nevím mno.. :-D
Každopádně jdu k věci. Když mi občas na furienu ujede to špatné slovíčko, což se na furienu stává celkem často.. Tak dostanu samozřejmě mute, což se dá přežít, ale nefunguje ani příkaz na ochod "/shop", nefunguje ani bind na shop, prostě nefunguje shop.. :D A to je podle mě na nic, když třebas za Furieny je potřeba snad každé kolo "No slowndown", které si samozřejmě bez shopu nekoupím (NA začátku kola se zobrazí shop, ale jedna věc, pff :D) Takže bych byl rád kdyby se to nějak opravilo, nebo by někdo vysvětlil proč to tam je, nebo proč to nejde, protože shop je podle mě ten nejdůležitější příkaz na furienech.. :) :D
Dík, ^Body
E: Pro jistotu to napíšu, jedná se o furien, nevím jestli to je i jinde s podobnými příkazy.

Darongodx
08-03-16, 22:32
Nechať tak, aspoň budete mať znevýhodnenie oproti hráčom, ktorí sa na serveroch vedia správať

Idea
08-03-16, 22:32
JJ shop dovolit ja skrz mute a konecne budem moct mutnut cely server aby som necital ich sracky a zaroven aby sa nikto nestazoval.

_Koker_
08-03-16, 22:48
Počkat 1 minutu snad není takový problém ne ? A nebo když tak můžeš nakupovat pomoci M a pak 1, to se ti zobrazí shop.
Nevidím v tom nějaký extra problém , a jak napsal Daron aspoň bude mít nevýhody když se neumí chovat slušně .
Nechal bych to tak jak to je.PROTI.

Del!k98
09-03-16, 07:24
Ked mas mute tak sa da shop otvorit pomocou bindu, ci ?

_Koker_
09-03-16, 07:27
Ked mas mute tak sa da shop otvorit pomocou bindu, ci ?

Když má hráč mute, tak mu nejde ani pomoci bindu.

Reflex.
09-03-16, 08:38
To plati na vsetky serveri, lebo bind sa pocita, ako keby si nieco pisal do chatu, tak preto to nejde, ked mas mute.

Smackk
09-03-16, 15:37
To plati na vsetky serveri, lebo bind sa pocita, ako keby si nieco pisal do chatu, tak preto to nejde, ked mas mute.

To vím...
Btw. K ostatním se vyjadřovat nebudu, je to váš názor.

CMBR
09-03-16, 16:13
Když nadáváš ve hře jako já na forku, tak si počkej tu minutu:D

Smackk
09-03-16, 18:07
Když nadáváš ve hře jako já na forku, tak si počkej tu minutu:D

Jo tak kdyby šlo jen o to mute tak je to v poho, ale když chci za furieny třeba rushovat tak je to celkem k ničemu.. :-D

_Koker_
09-03-16, 18:21
Jo tak kdyby šlo jen o to mute tak je to v poho, ale když chci za furieny třeba rushovat tak je to celkem k ničemu.. :-D

To je ale tvůj problém, když máš potřebu nadávat... Když chceš rushovat , tak logicky nemůžeš nadávat , izy ..

Smackk
09-03-16, 18:26
To je ale tvůj problém, když máš potřebu nadávat... Když chceš rushovat , tak logicky nemůžeš nadávat , izy ..

Bože, to měl být příklad, tak tu na mě hned nemusíš "heh útočit", nemám žádnou potřebu nadávat a když si to myslíš tak to je tvoje věc a neber mě hned za slovo, příspěvky můžeš lovit jinde..

_Koker_
09-03-16, 18:33
Bože, to měl být příklad, tak tu na mě hned nemusíš "heh útočit", nemám žádnou potřebu nadávat a když si to myslíš tak to je tvoje věc a neber mě hned za slovo, příspěvky můžeš lovit jinde..

Já na tebe utočím ? Jen jsem ti vyjasnil , tak jak se věci mají, ale jak tak vidím , tak to asi nesneseš.

mirecc
13-03-16, 22:47
(NA začátku kola se zobrazí shop, ale jedna věc, pff :D)
stlač M a 1 a nerieš že ti ide kúpiť iba jedna vec... proti

bol raz jeden král
14-03-16, 06:49
A nebo napiš "shop" do konzole

MrSlissi
14-03-16, 19:10
Souhlasím s tím, že to je jako "trest" pro ty, co nadávají, na furienu jsou ty vulgarity hodně časté, takže bych to bral, jako takové menší opatření :)

Anubis
17-03-16, 09:14
Alebo nenadávaj a žiadne mute na 1 minútu nebude :D

Smackk
18-03-16, 06:25
Alebo nenadávaj a žiadne mute na 1 minútu nebude :D

No comment, podívej se o stránku zpět.