PDA

Zobrazit normální verzi : Ad-block



MartyEE
09-03-16, 09:27
čaute, mám adblock a mozzilu, neviete prečo mi to neblokuje všetky reklamy? Mám aj adblock + myslím. Predovšetkým mi to púšťa reklamy na YT ktoré sa preskakujú a aj v pravo v štvorci mám reklamu proste. Neviete niekto čo s tým? Vôbec nemám zaujem o ich trapácke reklamy. Inokedy mi to fungovalo. Ja som ho stiahol a mám hore v pravo rohu ikonu ABP (adblockplus), nič som neprenastavoval. Dík za help. :thumbdown:

_Koker_
09-03-16, 10:02
Stáhni Google chrome, a máš po problémech :smart::smart:

Awesome^.
09-03-16, 10:25
Na yt reklamy myslím ani adblock už nefunguje

MartyEE
09-03-16, 12:38
To fakt? Veľmi do google chorme nechcem ísť, nemám práve najsilnejší počítač a na mozzile mi to ide fajn, asi budem musieť preskakovať ako dement. :thumbdown:

Koprakek
09-03-16, 14:05
Zkus reinstall mozilly, pokud to nepomůže, zkus použit Antivirus, možná že máš problém v PC, nikoliv v prohlížeči.

hofy
09-03-16, 14:36
zkus aktualizovat filtry, podívat se sem https://youtube.adblockplus.me/ nebo si stáhni normální adblock, tam to funguje bez problému a přijde mi i lepší

MartyEE
09-03-16, 18:03
hej hofy, ako si mi dal ten link dal som si tú poslednú možnosť, už mi to blokuje reklamy .. :thumsup4: díky boyzz (i keď si nie som istý či sa dá o Awemu tvrdiť boy, :/)