PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] Gamesites --> Byznis



dankrenek
10-03-16, 21:49
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 175163)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'umyselna reklama'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Gamesites >
[AMXBANS] Tvuj nick: napicunick
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:17816829
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:17816829
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.245.98.201
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.245.98.201
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < El Chapo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






Prosim o unban, reklama nebyla umyslna. Po navsteve onoho serveru mi to zmenilo nick a bez upozorneni - nebo sem si nevsiml, sem byl zabanovan (btw permanent za toto? to dik :D :/). Navic trochu i ostuda hrat na takovem serveru:D (gamesites)... ale na csku bych si rad zahral obcas... dik

ZEUS
11-03-16, 19:59
Pokud budeš mít jinej nick, tak jsem pro unban, dle chatlogu, si tu za poslední měsíc nehrál.

dankrenek
11-03-16, 22:16
Jde o to, že já ani pod takovým nickem hrát nechtěl... K csku sem se tak po pěti letech vrátil na relax a nemám moc dobrých serverů.

Samco
11-03-16, 23:35
Ja som za unban.

HSMartinka
12-03-16, 08:25
Prečo to niektori admini neriešia zmenou nicku ale daju hneď perma ? Ja osobne toto nebanujem, hračovi vždy zmenim nick, som taktiež pre UB

ZEUS
12-03-16, 10:35
Prečo to niektori admini neriešia zmenou nicku ale daju hneď perma ? Ja osobne toto nebanujem, hračovi vždy zmenim nick, som taktiež pre UB

Souhlas, ban jen v případě, když by po změně nicku si dal stejný nick jako předtím

Byznis
12-03-16, 15:37
ban som dal preto ze to bol prave STEAMER - cize reklama bola umyselna. To iste by spravil admin tam keby tam ako steamer pridem z nickom csko.cz alebo KOTELNA.
Ale ok davam ub
E: U NS davam kick alebo zmenim nick to je samozrejmost ....

dankrenek
12-03-16, 16:48
Dík za ub, ale steam = umyslná reklama? No nevim. Vygooglil jsem někoho komu se děje to samé (sice z roku 2014), kdyžtak můžeš mrknout a posoudit: https://www.gamesites.cz/forum/pomoc-nefunguje-zmena-nicku-t70491.html. A i tohle prosím neberte jako reklamu.